گسترش تحریم ایران Pompeo می گوید شورای امنیت سازمان ملل

سازمان ملل متحد در جولای 1 تصریح می کند که ایران "نه یک مسئول دموکراسی" مانند استرالیا یا هند, وزیر امور خارجه

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399

سازمان ملل متحد در جولای 1

تصریح می کند که ایران "نه یک مسئول دموکراسی" مانند استرالیا یا هند, وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: شورای امنیت سازمان ملل برای تمدید تحریم تسلیحاتی در تهران شکست آن کشور خواهد بود رایگان برای خرید روسیه ساخته جت های جنگنده قرار دادن ریاض دهلی نو و رم و ورشو در تیررس ایران. "به دلیل ناقص با ایران مذاکره قبلی آمریکا تحریم تسلیحاتی در جهان ترین شنیع تروریستی رژیم برنامه ریزی شده است به پایان می رسد در اکتبر 18, صرف چهار ماه از شرکت" او گفته مجازی سازمان ملل متحد در جلسه شورای امنیت در روز سه شنبه. Pompeo گفت: شورای امنیت سازمان ملل متحد یک انتخاب -- یا ایستاده برای صلح و امنیت بین المللی به عنوان سازمان ملل متحد بنیانگذاران در نظر گرفته شده و یا اجازه ارسال سلاح ایران به پایان می رسد "خیانت" سازمان ملل متحد ماموریت و بهترین آن آرمان است که سازمان ملل باید همه متعهد به رعایت است. "اگر شما موفق به قانون ایران خواهد بود رایگان برای خرید روسیه ساخته شده جت های جنگنده که می تواند به اعتصاب تا 3000 کیلومتر شعاع قرار دادن شهرهای ریاض و دهلی نو و رم و ورشو در ایران ضربدر," او گفت:.

بالا دیپلمات گفت: اگر تحریم تسلیحاتی تمدید نمی شود, ایران رایگان خواهد بود به ارتقاء و گسترش ناوگان خود را از زیردریایی های بیشتر تهدید بین المللی حمل و نقل و آزادی ناوبری در تنگه هرمز و خلیج فارس و دریای عرب است.

"ایران برگزار خواهد شد شمشیر از Damocles بیش ثبات اقتصادی خاورمیانه به خطر انداختن کشورها مانند روسیه و چین که با تکیه بر ثبات قیمت انرژی است. ایران رایگان خواهد بود برای تبدیل شدن به یک سرکش فروشنده سلاح به تهیه اسلحه برای سوخت درگیری از ونزوئلا به سوریه به دور می رسد از افغانستان," او گفت:.

اشاره کرد که در ماه نوامبر سال گذشته حسن روحانی رئیس جمهور گفته بود که زمانی که تحریم است "برداشته در سال آینده ما به راحتی می توانید خرید و فروش سلاح" Pompeo گفت: شورا باید به روحانی در کلام او پس از "ایران است نه یک دموکراسی مسئول مانند استرالیا یا هند است. ما در حال حاضر می دانیم که تهران را انجام خواهد داد اگر توانایی خرید بیشتر سلاح." او گفت: تمدید تحریم را اعمال فشار بیشتر بر تهران برای شروع "رفتار عادی مانند یک ملت". او گفت که شورای امنیت سازمان ملل نمی تواند به سادگی امیدواریم که ایران در عمل به نیت آن حقیقت مسلم الگوی. "این شورا باید با نگه داشتن ایران پاسخگو و همه ما باید از این فرصت برای انجام این کار است." وزیر امور خارجه جواد ظریف پاسخ داد که اگر شورای "تزلزل" از آن خواهد شد یک "نسل شکست" برای multilateralism و حکومت قانون است. "جامعه جهانی در کل و شورای امنیت سازمان ملل متحد به طور خاص روبرو هستند یک تصمیم مهم است: آیا ما با حفظ احترام به حاکمیت قانون و یا آیا ما بازگشت به قانون جنگل را با تسلیم شدن به هوی و هوس یک یاغی پهلوان" او مطرح شده. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب