Facebook آتش سوزی کارمند که اعتراض انفعال در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

براندون Dail یک رابط کاربر مهندس در سیاتل در توییتر نوشت که او اخراج شد برای عموم سرزنش یک همکار که در حال حاض

توسط HONARMANDKHABAR در 24 خرداد 1399

براندون Dail یک رابط کاربر مهندس در سیاتل در توییتر نوشت که او اخراج شد برای عموم سرزنش یک همکار که در حال حاضر شامل یک بیانیه در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش بر توسعه دهنده اسناد و مدارک او چاپ شد.

Dail ارسال صدای جیر جیر یک روز پس از پیوستن ده ها تن از کارکنان از جمله شش مهندسین دیگر در تیم خود در ترک میز خود و به tweeting اعتراض به زوکربرگ را از دست داده و مغلوب ساختن پیشی جستن پست های نادر اعتراض در رسانه های اجتماعی شرکت می باشد.

"عمدا ساخت یک بیانیه است که در حال حاضر سیاسی" Dail نوشت: در خبرها on Jun 2. او روز جمعه گفت که او ایستاده بود از آنچه او نوشت.

Facebook تایید Dail این خصلت خود را اخراج است اما ارائه اطلاعات اضافی در. این شرکت گفت: در طول این اعتصاب که شرکت کارکنان خواهد و نه مقابله به مثل.

Dail نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن پست که باعث اعتراض کارکنان شامل نژادی متهم عبارت "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" در اشاره به تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس برگزار شد پس از مارس 25 کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

توییتر ضمیمه یک برچسب هشدار دهنده به همان پست گفت: آن را ستایش کردند. Facebook تصمیم به ترک پست نخورده.

زوکربرگ در دفاع از تصمیم خود در یک زمان همه دست نشست با کارکنان آن هفته. در این جلسه Dail توییتی که آن را "شفاف امروز که رهبری حاضر به ایستادن با ما."

Dail دوباره ابراز اعتراض در این هفته پس از دو Facebook و توییتر کاهش یافته است به اقدام علیه یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست که شامل یک بی اساس تئوری توطئه در مورد مارتین Gugino یک 75 ساله می گوید که زخمی های پلیس در بوفالو, نیویورک.

"مغلوب ساختن پیشی جستن حمله مارتین Gugino مطرود است و یک تخلف آشکار Facebook ضد آزار و اذیت قوانین. آن را بسیار ناامید کننده است که ما (و توییتر) حذف نمی, آن," او گفت:.

داخلی مخالفت اغلب تشویق در دره سیلیکون تکنولوژی غول های, اما این شرکت متهم شده اند penalising کارگران که سازماندهی و هوا شکایت publicly.

الفبای Google اخراج حداقل پنج محل کار فعالان در اواخر سال گذشته در حالی که آمازون را رد کرد و منتقدان از آن انبار شرایط در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هر دو شرکت را تکذیب کرد اخراج کارکنان برای صحبت کردن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب