Facebook تعلیق دروغ شبکه وابسته به کارکنان برزیل Bolsonaro

این شرکت اعلام کرد که با وجود تلاش برای پنهان بود که در پشت فعالیت های آن را پیدا کرده بود لینک کلیک کنید برای

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399

این شرکت اعلام کرد که با وجود تلاش برای پنهان بود که در پشت فعالیت های آن را پیدا کرده بود لینک کلیک کنید برای کارکنان و برزیل در مجلس و همچنین رئیس جمهور و پسرانش را به کنگره ادواردو Bolsonaro و سناتور Flavio Bolsonaro.

ناتانیل Gleicher, Facebook زنان, امنیت, سیاست, گفت: حساب برداشته شد به صورت جعلی با استفاده از افراد و انواع دیگر از "هماهنگ اصیل رفتار" که نقض این شرکت قوانین.

او گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که سیاستمداران خود را به حال عمل حساب. "آنچه که ما می تواند ثابت کند این است که کارکنان این دفاتر مشغول به کار هستند در سیستم عامل های ما در این نوع از رفتار" او به رویترز گفت پیش از اعلام این خبر در وبلاگ این شرکت.

Facebook گفت: آن را نیز به حالت تعلیق سه, شبکه چهار, از جمله یکی از آن نسبت به راجر و سنگ و یک دوست دیرین و مشاور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور برزیل را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سناتور Flavio Bolsonaro پدرش گفت: دولت انتخاب شد با قوی محبوب پشتوانه و هزاران نفر از هواداران در رسانه های اجتماعی.

"تا آنجا که ما می دانیم همه آنها آزاد و مستقل" او در بیانیه ای گفت. "بر اساس Facebook گزارش آن را غیر ممکن است برای ارزیابی چه نوع پروفایل مسدود شده بود و اینکه آیا این پلت فرم عبور خط به سانسور."

A 3D-printed Facebook logo is seen placed on a keyboard in this illustration. REUTERS

3D چاپ Facebook logo دیده می شود قرار داده شده بر روی صفحه کلید در این تصویر. ایسنا

این اتهامات توسط Facebook اضافه کردن به یک رو به رشد بحران سیاسی در برزیل که در آن Bolsonaro پسران و حامیان متهم شده اند در حال اجرا هماهنگ کمپین آنلاین به لام رئیس جمهور مخالفان.

این اتهامات را موجب یک تحقیق کنگره و جداگانه دیوان عالی کشور رسیدگی به اصطلاح "خبر جعلی حمله" در این کشور قوه قضائیه که منجر به حمله پلیس در ماه مه در خانه ها و دفاتر Bolsonaro متحدان.

Bolsonaro که همچنین تحت معترضان بیش از به دست از شیوع کروناویروس گفت: دادگاه بررسی خلاف قانون اساسی است و خطرات ایجاد سانسور در برزیل توسط پلیس مردم چه می گویند آنلاین.

Facebook آمده است تحت فشار افزایش در هفته های اخیر به پلیس بهتر چگونه گروه های سیاسی با استفاده از پلت فرم آن است. صدها تبلیغ پیوست تحریم با هدف وادار کردن این شرکت برای جلوگیری از سخنرانی نفرت را در سایت خود و کارکنان چند راه می رفت در ماه گذشته بیش از مارک زوکربرگ مدیر عامل تصمیم را به چالش التهابی پست مغلوب ساختن پیشی جستن.

Gleicher گفت تیم او تا به حال شناسایی شده و به حالت تعلیق در بیش از 80 حساب در Facebook و عکس های سایت, Instagram, به عنوان بخشی از این شبکه است. حساب انباشته بود 1.8 میلیون پیروان او گفت:, و برخی از مورخ به سال 2018 است.

محققان در شورای آتلانتیک دیجیتال پزشکی قانونی آزمایشگاه تحقیقاتی که صرف یک هفته تجزیه و تحلیل فعالیت های شناسایی شده توسط Facebook گفت: آنها تا به حال در بر داشت پنج کنونی و سابق سیاسی کارکنان که ثبت شده و عمل حساب.

برخی از کسانی که حساب های مطرح شده به عنوان جعلی برزیلی ها و رسانه های خبری به گسترش "hyper-حزبی انداز" حمایت از Bolsonaro و حمله به منتقدان گفت: محقق Luiza بندیرا. اهداف خود را شامل مخالفت نمایندگان مجلس از وزرای سابق و اعضای دادگاه برزیل.

اخیرا حساب نیز تقویت Bolsonaro ادعا می کند که خطرات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اغراق آمیز هستند. این بیماری به کشته شدن بیش از 66,000 مردم در برزیل و Bolsonaro خود را آزمایش مثبت این هفته است.

"ما برای مدت طولانی شناخته شده است که هنگامی که مردم در مخالفت با Bolsonaro آنها هدفمند توسط این دستگاه که با استفاده از آنلاین دروغ به مسخره و بی اعتبار ساختن آنها گفت:" بندیرا.

"بنابراین دانستن در حال حاضر که بخشی از این حملات که از مردم به طور مستقیم مربوط به Bolsonaro خانواده است که توضیح می دهد که بسیاری."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب