برنامه مد می شود ناخواسته سهام برای کمک به بنگلادش, کارگران

تحت Mallzee را از دست داده و سهام ابتکار جعبه لباس با نام تجاری برچسب ها حذف - به فروش می رسد برای 35 پوند ($4

توسط HONARMANDKHABAR در 13 خرداد 1399

تحت Mallzee را از دست داده و سهام ابتکار جعبه لباس با نام تجاری برچسب ها حذف - به فروش می رسد برای 35 پوند ($44) با 37 درصد از قیمت خرده فروشی اهدا به خیریه تامین مواد غذایی و کالاهای دیگر به لباس کارگران آمار اخراج و عدم پرداخت حقوق.

"ما تا به حال در صنعت مخابرات بود و در موقعیت مناسب را برای اتصال مصرف کنندگان با لغو سهام حمایت از کارگران صنایع پوشاک و کمک به جلوگیری از پایان دادن به لباس تا در دفن زباله" ملانی و خاکستری سخنگوی ادینبورگ مبتنی بر Mallzee گفت.

کار طرفداران در بنگلادش استقبال Mallzee تلاش اما ابراز نگرانی کرد که چنین طرح می تواند مارک های بزرگ کردن قلاب بیش از جرم لغو دستور که در حال قرار دادن معیشت هزاران نفر از کارگران در معرض خطر است.

"من این قدر. اما چرا ما کارگران باید به خیریه؟" Kalpona Akter بنیانگذار بنگلادش مرکز برای کارگر همبستگی گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

"از آن خواهد شد بسیار استقبال مینماید اگر آنها (Mallzee) می تواند تحت فشار مارک ها و اطمینان حاصل شود که آنها پرداخت."

میلیون ها نفر از بنگلادش خانواده ها بستگی دارد در بخش پوشاک است که ضربه سخت با این بیماری همه گیر. صادرات کاهش یافت و 84 درصد در نیمه اول مارس به 3 میلیارد دلار ارزش سفارشات لغو شد یا به حالت تعلیق در توجه به صاحبان کارخانه.

به عنوان صنعت قرقره از ضربه Rubana Huq رئیس جمهور بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان گفت: طرح های مانند از دست سهام بودند "ضروری است."

هفته گذشته در بنگلادش تولید کنندگان گفتند که لیست سیاه غرب مارک های مد است که "بهره برداری" آنها با عدم پرداخت صورت حساب خود را با توجه به کروناویروس بحران روز پس از تهدید به شکایت عمده و خرده فروش انگلیسی, بیش از بدهی های آن است.

تولید کنندگان مختلف تلاش کرده اند برای روشن شدن کارگران حق عضویت در دو ماه گذشته با توجه به لغو و صدها پرداخت نشده پوشاک کارگران اعتراض در خیابان ها در ماه گذشته.

پس از راه اندازی برنامه دو هفته پیش Mallzee فروخته است 80,000 جعبه لباس کنون بیش از هدف خود برای فروش 10000 خاکستری گفت.

او گفت که این شرکت تا به حال جمع آوری بودجه کافی برای تامین قطعات از مواد غذایی و محصولات بهداشتی به کمک 80,000 پوشاک کارگران و خانواده های آنان است.

Mallzee است که مشغول به کار در همکاری با Sajida بنیاد بنگلادش غیر دولتی که به آغاز طرح توزیع بسته کمک در ماه آینده.

"ما در حال ساخت یک لیست پوشاک کارگران که نیاز به امداد. آن را می تواند پشتیبانی آنها را برای دو ماه" گفت: Muhymin چودری سخنگوی Sajida پایه و اساس است.

محققان می گویند خیریه تلاش نمی خواهد به اندازه کافی برای حمایت از کارگران در دراز مدت اصرار دولت برای کار با صاحبان کارخانه برای ایجاد یک شبکه امنیت اجتماعی برای صنعت پوشاک کارکنان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب