مد ماسک یک ضربه اندونزیایی, مالزیایی به دنبال سبک در ایمنی

قرار دادی ماسک ها در ابتلا به در اندونزی با مشتریان سفارش طرح با چهره خود را چاپ شده بر روی نئوپرن قابل استفاد

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

قرار دادی ماسک ها در ابتلا به در اندونزی با مشتریان سفارش طرح با چهره خود را چاپ شده بر روی نئوپرن قابل استفاده مجدد مواد با برخی از چهره های خندان یا لب گنده, مانند یک ساخته شده برای 46 سال Heni Kusmijati.

"هنگامی که مردم به ما مراجعه کنید, به نظر می رسد تعجب که چرا ما در حال لبخند زدن و خنده," او گفت:.

یک جاکارتا چاپ فروشگاه اضافه شده ماسک به آن خدمات پس از فروش آن کاهش یافت با توجه به coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 50000 محکومیت کشته و 2,620.

مشتریان سفارش آنلاین و آپلود تصاویر خود را. ماسک را در 30 دقیقه تولید و هر هزینه 50,000 واحد پول اندونزی ($3.50) درآمد که نگه داشته است نیکلاس Septian Sugandi کسب و کار شناور.

"در ابتدا ما تردید او گفت:" ساخت ماسک. "اما بعد تقاضا رسید و این به ما کمک می کند به بهبود کسب و کار از دست دادن."

وجود دارد ایده های مشابه در سراسر آسیای جنوب شرقی مانند خارج-از-کار فیلیپینی, جلوه های ویژه هنرمند در حال حاضر ساخت ماسک ترسناک روت.rs/3dwNhPg و یک مادر تنها که طرح سپر چهره های روت.rs/2Nuwbac با چاپ کاریکاتور و شخصیت های فیلم.

طراحی روی طرح های محبوب در مالزی که در آن ماسک-پوشیدن اجباری نیست اما اغلب درخواست شده توسط موسسات کسب و کار. مالزی گزارش شده نزدیک به 8,600 COVID-19 موارد و 121 مرگ و میر.

مالزی طراح پارچه و حافظ Drahman دارای ماسک ساخته شده از پنبه نرم است که شامل اختیاری جیب برای اضافه کردن فیلتر گردد از سهام خود را از پارچه تزئین شده با استفاده از موم و رنگ, یک سنت باستانی.

"من شروع به دیدن یک فرصت جدید در ساخت و طراحی روی پارچه ماسک صورت چون در آن زمان ما بودند دستور به پوشیدن ماسک صورت برای ایمنی شخصی" حافظ گفت: در کارگاه خود را در شاه عالم شهرستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب