ترس از عفونت مقابله کارکنان دولت به عنوان دفاتر بازگشایی

راه آهن و خدمات راه اندازی خواهد شد و همچنین از سرگیری روز یکشنبه در حالی که اپراتورهای اتوبوس می گویند که آنه

توسط HONARMANDKHABAR در 10 خرداد 1399

راه آهن و خدمات راه اندازی خواهد شد و همچنین از سرگیری روز یکشنبه در حالی که اپراتورهای اتوبوس می گویند که آنها شروع خواهد شد مسافران کشتی در روز دوشنبه.

دولت صادر کرده است مجموعه بهداشت ایمنی ارشاد به دنبال در دفاتر و در طول سفر اما کارفرمایان حتی در اداره قلب و دبیرخانه در حال وحشت زده.

یکی از آنها که با این نسخهها کار در طبقه فوقانی از 22-طبقه ساختمان شماره 6 گفت: این شش دستگاه آسانسور و یک است که برای تعیین وزرا و دبیران تنها.

"دیگر آسانسور همیشه پر به لبه. ما را به صف های طولانی برای دریافت بر روی دستگاه آسانسور. اما این را در بالا بردن عفونت خطرات," او گفت:.

"من می ترسم از رفتن به اتاق کار, اما من باید" او اضافه شده است. رسمی نخواست نامش فاش شود به عنوان او است نه مجاز به صحبت با رسانه ها.

یکی دیگر از مقامات ارشد کارمند ابراز ترس بیش از یک کمبود فضا برای اطمینان اجتماعی فاصله داخل اتاق. بسیاری از اتاق که در آن یک رئیس کار می کرد در حال حاضر جای سه تا چهار مطلب به عنوان تعدادی از بندگان عمومی افزایش یافته است.

"شما نمی توانید تشخیص بیماران و یا علائم خود را با چشمان غیرمسلح. من نمی دانم چه خواهد شد به ما. اما ما باید به دنبال دستور دولت از آنجا که ما در حال کارکنان خود را," او اضافه شده است.

Md Hemayet Hossain اضافی وزیر مسئول نظارت مسکن و عمومی این نسخهها کار میکند گفت: مقامات گفته شده است به نگه داشتن دست sanitisers در آسانسور و اطمینان فیزیکی فاصله.

"این مسائل خواهد بود و صرفا به دنبال آن در حال حاضر," او اضافه شده است.

جمعیت در دبیرخانه خواهد بود نازک تر از بازدید کنندگان بیشتر بدون اجازه او معتقد است.

"وجود دارد نمی تواند یک مشکل اگر کارکنان با استفاده از آسانسور به دقت" Hemayet گفت.

"و این درست است که اتاق تقسیم شده است اما مردم با استفاده از اتاق های تحصیل کرده هستند. من نمی بینم مشکل اگر آنها می توانند از خود محافظت کنند," او اضافه شده است.

کسانی که در دروازه خواسته شده است برای بررسی اینکه آیا هر کس می پوشد ،

سلامت کارگران را متوسط به عنوان به خوبی.

اما Rajib Ghosh, یک معاون کمیسر داکا پلیس شهری که مسئول امنیت در این دبیرخانه گفت: آنها در دستور حرارتی غربالگری افرادی که به محل بر روی ماشین.

یک مقام دیگر ابراز نگرانی بیش از رایج استفاده از washrooms.

اضافی کابینه وزیر سلطان احمد گفت: از دولت می خواهم به تماشای وضعیت در روز یکشنبه و حل و فصل مشکلاتی که ممکن است سطح.

یک دولت اسلامی گفت: آنها خواسته شده است برای ضبط و ستد فایل های الکترونیکی و سازماندهی جلسات تقریبا.

"این اطمینان را خوب خروجی و همچنین اجتماعی فاصله," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب