مبارزه در تایوان مجلس پس از مخالفت با اشغال ساختمان

Taipei, ژوئن 29 مبارزه با فوران در تایوان در پارلمان به عنوان نمایندگان مجلس از حکم حزب دموکراتیک مترقی (DPP)

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

Taipei, ژوئن 29

مبارزه با فوران در تایوان در پارلمان به عنوان نمایندگان مجلس از حکم حزب دموکراتیک مترقی (DPP) را از طریق موانع ساخته شده توسط حزب اصلی اپوزیسیون Kuomintang (KMT) که اشغال کرده بود آن را به اعتراض علیه دولت "استبداد".

تایوان یک افراطی دموکراسی و مبارزه و تظاهرات در داخل ساختمان پارلمان در حال اتفاق غیر معمول.

قانونگذاران مطرح برای یک عکس در حالی که اشغال مقننه یوان در تایپه. ایسنا

بیش از 20 KMT قانونگذاران اشغال مقننه یک شبه در دوشنبه مسدود کردن ورود به اتاق اصلی با زنجیر و صندلی و گفت: دولت در تلاش بود به زور از طریق قانون و خواستار رئیس جمهور برداشت نامزدی از نزدیکان به یک سطح بالا ناظر است.

در اواخر صبح روز دوشنبه DPP نمایندگان مجلس پایین کشیده موانع و راه خود را در اطراف و اصلی سکو که در آن خود را KMT تعداد مخالف بود و پر از سوراخ.

وجود دارد را لغو کردند و فریاد به عنوان KMT از جمله آن جوانی رئیس جدید جانی چیانگ تلاش برای نگه داشتن موقعیت خود را. چیانگ در سمت چپ تریبون ظاهر می شود به بیرون کشیده شود از یک طرف درب قبل از بازگشت به زمین است.

قانونگذاران درگیر در یک درگیری. ایسنا

بیشتر صلح آمیز از صحنه به زودی از سر گرفته و با KMT قانونگذاران ایستاده در اعتراض به جلوی تریبون و DPP قانونگذاران پشت آنها را به عنوان آنها در زمان تبدیل شعار دهند.

این KMT, مذکور را شکست در ژانویه پارلمانی و انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد و اعتراض خود را در مجلس اواخر یکشنبه. این حزب به طور سنتی سوغات روابط نزدیک با چین که ادعای تایوان را به عنوان قلمرو خود را دارد.

این KMT گفت که اعتراض DPP و رئیس جمهور Tsai و نشستند ون را وادار هر چند از لوایح و Tsai را از نامزدی او دستیار ارشد چن چو به سر کنترل یوان یک دولت ناظر است.

"این سال Tsai و دولت تبدیل شده است بیشتر استبدادی نسبت به قبل از" KMT در بیانیه ای گفت. "Tsai و لجاجت را ترک کرده بود KMT با هیچ جایگزین اما به اشغال قانونی یوان برای مجلس تحریم."

DPP است که اکثریت مجلس.

هر دو DPP و دفتر ریاست جمهوری را محکوم کرد این اقدام با DPP گفت: KMT شد سازماندهی یک "بیهوده".

در سال 2014 صدها نفر از دانش آموزان تحت اشغال مجلس برای هفته ها در تظاهرات با نام مستعار آفتابگردان جنبش خواستار شفافیت بیشتر و ترس از چین رشد اقتصادی و نفوذ سیاسی در این جزیره است. — رویترزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن