فیلیپینی, SFX هنرمند به دنبال دفع coronavirus با وحشت-الهام ماسک صورت

لاگونا (فیلیپین) ژوئن 18 با فیلم و تلویزیون تولید متوقف در فیلیپین به دلیل مستند یکی از جلوه های ویژه هنرمند ا

توسط HONARMANDKHABAR در 30 خرداد 1399

لاگونا (فیلیپین) ژوئن 18

با فیلم و تلویزیون تولید متوقف در فیلیپین به دلیل مستند یکی از جلوه های ویژه هنرمند است به حداکثر رساندن مهارت های خود را با ساخت ترسناک ماسک صورت برای جمع آوری پول نقد و چند لبخند.

پروتز متخصص رنه Abelardo, 50, شده از کار از مارس اما امیدوار به ماندن شناور مالی پس از کشف اشتها برای دست ساخته های ترسناک-الهام گرفته از ماسک است که او در ابتدا ایجاد شده برای سرگرم کننده است.

با کمک از دوستان Abelardo فروخته است ده ها تن از تولیدات ماسک از هیولا ها و زامبی ها به شیطان و بذله گو. او در حال حاضر دریافت صدها نفر از سفارشات از سراسر فیلیپین.

تلویزیون پروتز هنرمند رنه Abelardo تلاش می کند در یک نمونه از

مصنوعی خود را, ماسک صورت. ایسنا

ماسک گسترش به jawline و به گوش و به صف معمولی با یک ماسک پارچه. آنها یک لحظه ضربه زمانی که آنها برای اولین بار به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی جذب هزاران نفر از دوست و سهام.

"من سعی کردم با پوشیدن ماسک من فقط برای تفریح و دخترم را دیدم به من و پرسید: اگر او می تواند یک عکس و ارسال آن به صورت آنلاین," او گفت:.

"چند ساعت بعد از این پست به طور غیر منتظره ویروسی رفت و بقیه سابقه است."

فیلیپین به ثبت بیش از 27,000 coronavirus موارد و در مناطق آسیب دیده ساخته شده است که با پوشیدن ماسک الزامی است.

هر ماسک طول می کشد تا سه روز کامل و Abelardo به فروش می رساند و آنها را برای از بین 300-500 پزو ($6-10 دلار) در هر قطعه.

"ما شروع به ساخت بیشتر ماسک از آنجایی که ما در حال حاضر همین کار ندارد. آن را هنوز هم پول در آینده و در آن مردم را خوشحال می کند." — رویترزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن