سال آخر امتحانات: بیش از 450 دانشگاه ها یا از انجام امتحانات, امتحانات و یا در حال برنامه ریزی برای انجام این کار می گوید: UGC

این UGC دستورالعمل مارس و اصلاح دستورالعمل ها از ماه جولای تغییر معاینه پنجره از جولای تا سپتامبر است.سال آخر

توسط HONARMANDKHABAR در 26 تیر 1399
UGC, final year university exams, HRD Ministry , COVID 19
این UGC دستورالعمل مارس و اصلاح دستورالعمل ها از ماه جولای تغییر معاینه پنجره از جولای تا سپتامبر است.

سال آخر دانشگاه امتحانات: کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) گفت: بیش از 450 دانشگاه ها یا از انجام امتحانات نهایی خود و یا در حال برنامه ریزی برای انجام این کار در حالت آفلاین یا آنلاین.

وضعیت به روز رسانی عالی آموزش و پرورش تنظیم کننده آمد در میان مخالفان توسط چندین ایالت به برگزاری امتحانات در دانشگاه ها در نظر سنبله در COVID-19 موارد است.

اخبار مرتبط

این کمیسیون خواسته بود دانشگاه برای گزارش وضعیت در انجام معاینه.

آن را دریافت پاسخ از 640 دانشگاه ها از جمله 120 تلقی آنهایی که 229 دانشگاه های خصوصی, 40 مرکزی دانشگاه و 251 دانشگاههای دولتی.

"از 640 دانشگاه 454 دانشگاه یا انجام معاینه و یا در حال برنامه ریزی برای انجام" این UGC در بیانیه ای گفت.

"در حالی که 182 دانشگاه ها در حال حاضر انجام آزمون به صورت آنلاین و یا آفلاین 234 در حال برنامه ریزی برای انجام معاینه در ماه آگوست یا سپتامبر و 38 در حال برنامه ریزی برای انجام آزمون طبق دستورالعمل مربوطه قانونی شورا" به آن اضافه شده است.

در مجموع 177 دانشگاه هنوز برای تصمیم گیری در انجام معاینه.

"در مورد از 27 دانشگاه های خصوصی که تاسیس شد در طول 2019-20 به, تا, تاریخ, دسته اول است و در عین حال برای تبدیل شدن به واجد شرایط برای آزمون نهایی ،" UGC گفت.

در اوایل این ماه کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) در آن تجدید نظر دستورالعمل به کارگردانی موسسات آموزش عالی که در سال آخر امتحانات خواهد بود انجام شده در ماه سپتامبر سال 2020 به جای جولای سال 2020 به عنوان در هر دستورالعمل آن اعلام کرد در ماه آوریل است.

پنجاب ماهاراشترا Odisha, Tamil Nadu, West Bengal و دهلی نو ابراز رزرو در برابر آزمون طرح با استناد به COVID-19 وضعیت.

با توجه به HRD وزارت دستورالعمل صادر شده توسط UGC باید به دنبال mandatorily به عنوان ارزشيابی اساتيد از دانش آموزان بسیار مهم است برای اطمینان از اعتبار و فرصت های شغلی.

این UGC دستورالعمل مارس و اصلاح دستورالعمل ها از ماه جولای تغییر معاینه پنجره از جولای تا سپتامبر است.

اما آن را کارگردانی تمام موسسات آموزش عالی به انجام ترمینال ترم یا سال آخر امتحانات یا آفلاین یا آنلاین و یا در مخلوط حالت.

سال اول و دوم دانش آموزان, بودند معاف از امتحانات و ارزیابی می شود بر اساس ترم قبلی عملکرد داخلی و ارزیابی.

مدارس و دانشگاه های سراسر کشور بسته شده اند پس مارس 16, هنگامی که این مرکز اعلام کرد در سراسر کشور کلاس درس خاموش کردن به عنوان یکی از اقدامات شامل COVID-19 بیماری همه گیر.

یک مستند در سراسر کشور اعلام شد بر مارس 24, که آمد روز بعد. در حالی که دولت کاسته چندین محدودیت های مدارس و کالج ها همچنان بسته باقی می ماند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de