فنلاند آسانسور محدودیت های مسافرتی در همسایه به جز سوئد

"متاسفانه وضعیت اپیدمی در سوئد را قادر می سازد تا محدودیت در عین حال" وزیر کشور ماریا Ohisalo به خبرنگاران گفت

توسط HONARMANDKHABAR در 22 خرداد 1399

"متاسفانه وضعیت اپیدمی در سوئد را قادر می سازد تا محدودیت در عین حال" وزیر کشور ماریا Ohisalo به خبرنگاران گفت:.

سفر محدودیت برداشته خواهد شد در 15 ژوئن برای گردشگران و از نروژ, دانمارک, ایسلند به عنوان به خوبی به عنوان استونی لتونی و لیتوانی که در آن عفونت کاهش پیدا کرد و به سطوح مشابه به فنلاند را Ohisalo گفت.

محدودیت ادامه خواهد داد تا اعمال شده در فنلاند شرقی مرز مشترک با روسیه و در مرز غربی با سوئد دولت گفت.

"سوئد بسیار مهم مرزی با همسایه و شریک کشور فنلاند ؛ سوئد و بخشی از این محدودیت برداشته خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اپیدمی وضعیت مجوز" Ohisalo گفت.

حمل و نقل ترافیک از طریق فرودگاه هلسینکی اجازه خواهد داشت که قادر خواهد ساخت ملی حامل Finnair به راه اندازی مجدد پروازهای اتصال از آسیا به اروپا و دولت گفت.

سوئد به تصویب رسید کمتر اقدامات محدود کننده برای مهار این بیماری نسبت به همسایگان خود و در ژوئن 10, سوئد COVID-19 میلادی به 4,717 - چهار برابر این تعداد در دیگر کشورهای اسکاندیناوی همراه با 593 در دانمارک 324 در فنلاند 239 در نروژ و 10 در ایسلند.

"ما امیدواریم که برای عمل متقابل" در لغو محدودیت های وزیر خارجه Pekka Haavisto افزود نروژ و دانمارک وعده داده بود به در نظر گرفتن اضافه کردن فنلاند به سفر خود حباب.

این بیماری همه گیر کاهش پیدا کرده است و در فنلاند با تعداد کل موارد در 7,040 در روز چهارشنبه و 28 بيمار بستری که تنها 4 هستند در بخش مراقبت های سلامت, مقامات گفت.

مجامع عمومی از قبیل, ورزشی, حوادث, بیش از 500 نفر خواهد بود اگر اجازه, اجتماعی, فاصله, قوانین می تواند محترم از آغاز دولت اضافه شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب