FM موجب اقتدار این گروه برای مالیات دهندگان پسند اقدامات تسهیل رعایت داوطلبانه

Sitharaman ستایش مالیات Dept برای تغییر پارادایم از بودن فقط یک درآمد جمع آوری قدرت برای تبدیل شدن به یک مطلب

توسط HONARMANDKHABAR در 3 مرداد 1399
income tax, income tax department, Income Tax Day, CBDT, Nirmala Sitharaman, Covid-19 pandemic, Aatma Nirbhar Bharat, tax administration, taxpayer-friendly measuresSitharaman ستایش مالیات Dept برای تغییر پارادایم از بودن فقط یک درآمد جمع آوری قدرت برای تبدیل شدن به یک مطلب شهروند-محور سازمان است.

در 160 سالگرد مالیات بر درآمد در روز پنج شنبه, جولای 24, 2020, اتحادیه, وزیر, امور مالی و امور شرکت ها Nirmala Sitharaman قدردانی از مالیات بر درآمد (it) در وزارت تلاش خود را به اداره مالیات از مالیات دهندگان دوستانه و شفاف و همچنین برای تسهیل رعایت داوطلبانه.

در حالی که هیئت مدیره مرکزی مالیات مستقیم (CBDT) و آن زمینه دفاتر در سراسر هند مشاهده شده مالیات بر درآمد, روز, وزیر دارایی ستایش نقش آن در سال های اخیر برای تغییر پارادایم از بودن فقط یک درآمد جمع آوری قدرت برای تبدیل شدن به یک مطلب شهروند-محور سازمان است.

اخبار مرتبط

با استناد مختلف اقدامات اصلاحات مانند معرفی ساده نظام مالیاتی کاهش مالیات شرکت نرخ اعطایی نرخ مالیات داخلی و شرکت های تولیدی – او تاکید کرد که گام های را هموار کردن راه برای 'Aatma Nirbhar بهارات'.

تشریح آرامش داده های مختلف, شرایط پذیرش به آدرس نقدینگی نگرانی از مالیات دهندگان در طول زمان از Covid-19 گیر FM بوق و کرنا کردن این بخش برای پاسخگو بودن و ابراز اعتماد به نفس که این گروه نه تنها نقش مهمی در رشد کشور خواهد شد اما همچنین مجموعه ای از استانداردهای جدید از حرفه ای.

قدردانی وزارت, اتحادیه وزیر دولت در امور مالی و امور شرکت ها Anurag Thakur ابراز رضایت خود را برای ترویج حکومت الکترونیکی و ارائه حل اختلاف به منظور کاهش دادخواهی با آوردن در Vivad Se Vishwas عمل می کنند.

به رسمیت شناختن اقدامات اتخاذ شده توسط این اداره برای ترویج شفافیت به فرآیندهای آن و از بین بردن دامنه برای استفاده بی جا از اختیاری قدرت مالی وزیر آجی بوشان Pandey قدردانی بخش برای داشتن گرا به طور فزاینده ای خود را به سمت تبدیل شدن به مالیات دهندگان خدمات محور و بدون به خطر انداختن اجرای آن نقش است.

مایل اعضای Aaykar Parivar و خانواده خود را در مالیات بر درآمد روز CBDT رئیس P C Mody تصریح کرد: تعهد این اداره در جهت بهبود انطباق تجربه برای مالیات دهندگان و همچنین ساخت شمول و انصاف و شفافیت آن اصول راهنما.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن