پاکستان را تکمیل CPEC در همه هزینه ها می گوید PM عمران خان

هند اعتراض به چین بیش از CPEC به عنوان آن است که گذاشته شده از طریق پاکستان-کشمیر تحت اشغال.نخست وزیر پاکستان

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399
Imran Khan, CPEC, Pakistan Chinaهند اعتراض به چین بیش از CPEC به عنوان آن است که گذاشته شده از طریق پاکستان-کشمیر تحت اشغال.

نخست وزیر پاکستان عمران خان قول داد روز جمعه که دولت خود را تکمیل بلند پروازانه چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) در "به هر قیمتی" به عنوان 60 میلیارد تومان پروژه تجلی همه آب و دوستی بین دو کشور است.

پرداختن به یک نشست در اسلام آباد برای بررسی پیشرفت در CPEC پروژه های خان گفت: این یک پروژه بسیار عالی برای پاکستان در توسعه اجتماعی و اقتصادی و "عظیم چند وجهی ابتکار عمل را تضمین آینده ای روشن برای ملت" طلوع روزنامه گزارش شده است.

اخبار مرتبط

در تمجید از عملکرد CPEC اقتدار او گفت: اقدامات باید به بهبود کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان ظرفیت.

"راهرو جلوه ای از پاکستان-چین دوستی و دولت را تکمیل آن را به هر قیمتی و به میوه آن برای هر ایرانی" خان گفت.

خان بیانیه یک روز پس از چینی خارجی وزیر وانگ یی در مورد CPEC پروژه با همتای پاکستانی خود شاه محمود قریشی در طول یک مکالمه تلفنی است.

وانگ به نام این دو کشور برای سرعت بخشیدن به پروژه های تحت CPEC برای کمک به پاکستان را بهبود اقتصادی. او همچنین امیدوار است که دولت پاکستان ارائه می کنند بیشتر برای حفاظت از شرکت های چینی و شهروندان کار در کشور است.

این CPEC که متصل بندر گوادر در بلوچستان پاکستان با چین در استان سین کیانگ است گل سرسبد پروژه از چین جاه طلب چند میلیارد دلار کمربند و جاده ابتکار (BRI).

یک مقام چینی در ماه گذشته اذعان کرد که اکثر پروژه های تحت BRI هستند یا منفی و یا تا حدی تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حدود یک پنجم از پروژه های تحت BRI که با هدف افزایش تجارت و سرمایه گذاری در سراسر آسیا و آفریقا و اروپا بیشتر به چین"s نفوذ جهانی شده بود "به طور جدی تحت تاثیر قرار" با این بیماری همه گیر به گفته وانگ Xiaolong مدیر کل وزارت امور خارجه"s اقتصادی بین المللی وزارت امور.

حدود 40 درصد از پروژه "منفی" و بیشتر از 30-40 درصد "تا حدودی تحت تاثیر" هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست به نقل از وانگ عنوان کرد و گفت.

این پروژه که مختل شامل CPEC آن گفت.

این CPEC مجموعه ای از زیرساخت ها و پروژه های دیگر در دست ساخت در سراسر پاکستان از سال 2013. در اصل به ارزش 46 میلیارد دلار در این پروژه شد ارزش دلار 62 میلیارد از 2017.

هند اعتراض به چین بیش از CPEC به عنوان آن است که گذاشته شده از طریق پاکستان-کشمیر تحت اشغال.

این BRI راه اندازی شد رئیس جمهور چین زمانی که او به قدرت رسید در سال 2013. هدف آن پیوند آسیای جنوب شرقی, آسیای مرکزی و منطقه خلیج فارس و آفریقا و اروپا با شبکه ای از زمین و دریا راه.

این BRI است دیده می شود که تلاش چین برای بیشتر نفوذ خود در خارج از کشور با زیرساخت های پروژه های تامین مالی سرمایه گذاری های چین در سراسر جهان است.

ابتکار همچنین منجر به اتهامات کشورهای کوچکتر وضعیتی وخیم زیر نصب چینی بدهی پس از سریلانکا به آن Hambantota پورت در بدهی مبادله به چین در سال 2017 در 99 سال اجاره.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب