سابق عراق هوش رئیس مصطفی تایید به عنوان نخست وزیر جدید

بغداد, مه 7 عراق رییس سابق بود سوگند به عنوان نخست وزیر توسط نمایندگان مجلس در اوایل روز پنج شنبه پس از هفته ه

توسط HONARMANDKHABAR در 18 اردیبهشت 1399

بغداد, مه 7

عراق رییس سابق بود سوگند به عنوان نخست وزیر توسط نمایندگان مجلس در اوایل روز پنج شنبه پس از هفته ها تنش سیاسی در مذاکرات به عنوان کشور مواجه با یک بحران شدید اقتصادی موجب با کاهش قیمت نفت و coronavirus بیماری همه گیر.

اکثر 255 قانون گذاران حضور در جلسه تصویب این طرح دولت و اکثریت کابینه وزیران پیشنهاد شده توسط مصطفی Kadhimi رسما افتتاح او به عراق و ششم لیگ برتر از سال 2003 و پایان دادن به پنج ماه از رهبری درجه اعتبار ساقط است.

قانونگذاران پذیرفته 15 وزیر و رد, پنج, در میان آنها, وزارت تجارت, عدالت, فرهنگ, کشاورزی و مهاجرت. وزارتخانه های نفت و امور خارجه نیز باقی می ماند خالی در انتظار تشدید بحران سیاسی در مذاکرات است. با توجه به عراق قانون اساسی دولت می تواند تصویب اگر بیش از نیمی از کابینه پیشنهادی تایید شده است.

Al-Kadhimi که به هوش پست زمانی که او نخست وزیر فرض نخست وزیری عراق به عنوان چهره بی سابقه بحران به دلیل کاهش درآمدهای نفتی که به احتمال زیاد سریع منفور سیاست های ریاضتی افزایش روزانه شمارش از coronavirus موارد و انتظار می رود آمریکا و عراق شد.

"این دولت آمد به عنوان پاسخ به, اجتماعی, اقتصادی و بحران های سیاسی کشور ما با آن مواجه است," al-Kadhimi گفت: در این جلسه خطاب به نمایندگان مجلس. "این دولت است که ارائه راه حل های نه اضافه کردن به این بحران است."

جاده به نخست وزیری شده است طولانی و سنگین برای al-Kadhimi. او سومین نامزد انتخاب شده توسط عراق را تکه تکه بلوک های سیاسی پس از دو مورد قبلی موفق به دریافت گسترده ای پشتیبانی می کند. موفقیت خود را به عهد به درس های آموخته شده از جایی که دیگران شکست خورده بود.

سابق وزیر ارتباطات محمد Allawi استعفا داد و با استناد به انسداد از احزاب سیاسی در تلاش خود را برای انتخاب یک دولت مستقل. سابق نجف رژیم صهیونیستی است. Adnan al-Zurfi استعفا داد و در میان اختلافات سیاسی.

Al-Kadhimi است تحلیف نیز نشانگر چگونه حیاتی فرقه ای سهمیه بندی مبتنی بر سیستم سیاسی — به نام Muhasassa در عربی — باقی مانده در عراق سیاست است. برچیدن این سیستم یک کلید تقاضا از جرم تظاهرات ضد دولتی که شکست در اکتبر.

تظاهرات فوت کردن به عنوان اقدامات شامل coronavirus در زمان برگزاری در پایتخت در اوایل این سال است.

Al-Kadhimi تا به حال به خود را تغییر دهید لیست پیشنهادی وزرای حداقل سه بار در هفته گذشته برای دلجویی از عراق را تکه تکه بلوک های سیاسی. معاملات هنوز زده بودن بیش از نامگذاری وزیران بین احزاب سیاسی دقیقه قبل از زنگ زد به سیگنال شروع جلسه پارلمان.

مقامات نزدیک به al-Kadhimi گفت: او strategized به ترک وزرا قرار ملاقات تا به بلوک های سیاسی اما برنامه ای برای تحکیم رهبری خود را در دفتر نخست وزیر برای انجام اصلاحات مشابه به نخست وزیر حیدر العبادی.

"اگر هر کس در مورد مراقبت از وزارتخانه ها (al-Kadhimi) در تلاش است تا خود را برای مبارزه با سازمان بنادر و دریانوردی و اجرای اصلاحات مرکزی گفت: Renad منصور محقق ارشد در چتم هاوس.

او برنامه های دولت برای رسیدگی به عراق, اقتصادی و بهداشت بحران و هموار کردن راه برای انتخابات زودهنگام در خط با اعتراض کرد.

برای انجام این کار, او گفت: حاکمیت دولت باید اظهار داشت. "این را می توان با محدود کردن استفاده از سلاح به دولت و نیروهای مسلح و فرمانده کل قوا و اجازه می دهد نه عراق مناطق مورد استفاده قرار گیرد برای حل و فصل نمرات و یا راه اندازی حملات," او گفت:.

اولین هفته در دفتر هستند به احتمال زیاد در انحصار با بحران شدید اقتصادی در پی کاهش قیمت نفت است. قیمت hovered بین 20-30 دلار در هر بشکه در حدود نیمی از آنچه پیش بینی شده بود برای تامین مالی بودجه سال 2020 و به سختی به اندازه کافی برای نفت خام وابسته به کشور به پرداخت دستمزد بخش دولتی است. فروش نفت را تا حدود 90% از درآمد دولت است.

در ماه آوریل این کشور ساخته شده فقط $1.43 میلیارد دلار در فروش نفت است و انتظار می رود بیشتر محدود به عنوان تولید اوپک کاهش را نگه دارید. بانک جهانی پیش بینی کرده است بدون اصلاحات کافی عراق اقتصاد خواهد قرارداد با کمتر از 10% در این سال است.

خلاء در رهبری اتحاد چپ این کشور بدون تایید قانون بودجه که به نوبه خود آن را محدود کرده است توانایی به قرض گرفتن از سازمان های خارجی. Al-Kadhimi اول منظور از کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد عبور بودجه است.

مقامات در ملا مهدى دولت موقت تا به حال mulled بیش از یک آرایه از کاهش به مقیاس پایین اجتماعی به کارکنان بخش دولتی. اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر al-Kadhimi اتخاذ خواهد شد این طرح که قطع فوری هزینه 30٪.

Al-Kadhimi نیز منجر عراق به عنوان مذاکرات را به جای خود با ایالات متحده در ماه ژوئن. روابط رنج می برد پس از واشنگتن به کارگردانی اعتصاب کشته شدن رهبر ایران ژنرال قاسم سلیمانی در ژانویه. این مذاکرات را پوشش, در میان چیزهای دیگر حضور آمریکا در ائتلاف به رهبری.

صدور آخرین تحریمهای آمریکا چشم پوشی برای 30 روز فعال کردن عراق به ادامه خرید حیاتی گاز ایران برای پاسخگویی به نیازهای انرژی نیز مربوط به یک دولت جدید در حال شکل گیری است. فعلی چشم پوشی اجرا می شود مارس 26.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo استقبال al-Kadhimi دولت جدید وزارت امور خارجه, سخنگوی مورگان Ortagus در بیانیه ای گفت.? آن گفت: Pompeo صحبت با نخست وزیر جدید و مورد نیاز برای پیاده سازی شرکت های برخورد با کروناویروس و مبارزه با فساد.

Pompeo و al-Kadhimi "همچنین در مورد آینده ایالات متحده و عراق استراتژیک گفت و گو و چگونه آنها نگاه به جلو به کار کردن با هم برای ارائه به مردم عراق رفاه و امنیت آنها سزاوار" بیانیه ای گفت:. — APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب