نخست وزیر فرانسه استعفا داد, جانشین به نام

پاریس, جولای 3 فرانسه به نام نخست وزیر جدید "در ساعات آینده" این کشور در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در مدت کوت

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399

پاریس, جولای 3

فرانسه به نام نخست وزیر جدید "در ساعات آینده" این کشور در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در مدت کوتاهی پس از اعلام ادوارد فیلیپ استعفای میان انتظار می رود تجدید سازمان.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی است که به دنبال باز کردن یک فصل جدید برای دو سال باقی مانده از مدت خود را خواهد کرد که تمرکز بر تلاش برای راهاندازی مجدد اقتصاد فرانسه عمیقا ضربه توسط COVID-19 بحران است.

در مصاحبه ای با توجه به چندین روزنامه های محلی در پنجشنبه پاکسازی گفت که او به دنبال یک "مسیر جدید" برای بازسازی کشور است.

ستایش او فیلیپ را "کار برجسته" در سه سال گذشته است.

"من نیاز به انتخاب به رهبری (کشور) مسیر پایین," او گفت:.

تجدید سازمان می آید روز پس از سبز موج جاروب بیش فرانسه در انتخابات محلی است. پاکسازی دیدم جوان خود را میانه رو حزب شکست خورد در فرانسه بزرگترین شهرستانها و عدم گیاهی محلی ریشه در سراسر کشور است.

تجدید سازمان برنامه ریزی شده بود و حتی قبل از رای گیری به عنوان پاکسازی دولت در مواجهه با موانع و نقد را قبل از روز انتخابات و در طول این ویروس در بحران است.

به عنوان همه گیر شد و اوج این کشور در ماه مارس و آوریل مقامات تحت آتش برای عدم ماسک آزمایش و تجهیزات پزشکی.

قبل از آن, پاکسازی طرفدار سیاست های کسب و کار به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان طرفدار ثروتمند شده بود مانع زرد جلیقه اقتصادی جنبش در برابر درک بی عدالتی اجتماعی.

این زمستان هفته از اعتصاب و تظاهرات خیابانی علیه یک برنامه ریزی بازنشستگی تعمیرات اساسی مختل کشور است. (AP)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب