G20 ملت تحمیل 59 واردات-اقدامات محدود کننده در 7 ماه: سازمان تجارت جهانی

سازمان تجارت جهانی مدیر کل روبرتو Azevedo گفت که نشانه هایی وجود دارد که تجارت-اقدامات محدود کننده به تصویب رس

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399
سازمان تجارت جهانی مدیر کل روبرتو Azevedo گفت که نشانه هایی وجود دارد که تجارت-اقدامات محدود کننده به تصویب رسید در مراحل اولیه این بیماری همه گیر در حال شروع به نورد. (حسن نیت ارائه میدهد: ایسنا عکس)

کشورهای G20 تحمیلی به عنوان بسیاری از 59 تجارت-اقدامات محدود کننده مانند ممنوعیت واردات و سختگیرانه تر روش های آداب و رسوم در اواسط اکتبر 2019 و اواسط ماه مه سال 2020 با توجه به گزارش سازمان تجارت جهانی.

G20 اعضا عبارتند از هند, آرژانتین, استرالیا, برزیل, کانادا, چین, فرانسه, آلمان, ژاپن, روسیه, بریتانیا و آمریکا, در میان دیگران.

اخبار مرتبط

"در اواسط اکتبر 2019 به اواسط ماه مه سال 2020 بررسی دوره G20 اقتصاد اجرا 154 جدید تجارت و تجارت مربوط به اقدامات 95 از آنها واردات تسهیل و 59 و واردات محدود. از این اقدامات 93 (حدود 60 درصد) در ارتباط بودند به COVID-19 همه گیر افتاده است ،

افزایش تعرفه واردات, ممنوعیت سختگیرانه تر روش گمرکی صادرات وظایف و دیگر اقدامات معرفی شده در طول بررسی دوره تحت تاثیر قرار 2.8 درصد از G20 تجارت آن را گفت.

اظهار نظر در گزارش سازمان تجارت جهانی مدیر کل روبرتو Azevedo گفت: "در طول تاریخ سطوح بالای تجارت-اقدامات محدود باقی می ماند یک منبع نگرانی همه بیشتر از آن در زمانی که تجارت بین المللی و سرمایه گذاری حیاتی خواهد بود برای بازسازی اقتصاد کسب و کار و معیشت در سراسر جهان".

او گفت که نشانه هایی وجود دارد که تجارت-اقدامات محدود کننده به تصویب رسید در مراحل اولیه این بیماری همه گیر در حال شروع به نورد.

"وجود دارد هیچ جایی برای خوشنودی: ساختمان این شاخص مثبت خواهد شد و تقاضا و تلاش مداوم و رهبری شروع با G20. شرایط استثنایی استثنایی نیاز به پاسخ و این زمان برای G20 دولت برای همکاری با یکدیگر به منظور تسهیل سریع و فراگیر اقتصادی, بهبود," او اضافه شده است.

با این حال گزارش سازمان تجارت جهانی نیز می یابد مدارک و شواهد از مراحل نسبت به بیشتر باز تجارت و سیاست در سراسر بخش از جمله کالا و خدمات و مالکیت معنوی.

آن گفت جدید واردات-تسهیل اقدامات مانند کاهش تعرفه حذف مالیات واردات و کاهش صادرات وظایف تحت پوشش حدود USD 735.9 میلیارد دلار ارزش تجارت به استثنای سیاست های مربوط به این بیماری همه گیر.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب