آلمان برطرف مستند آلمان به اقلیم پایان پاندمی فاز اول

آلمان رفت و به مستند در ماه مارس به سرعت گسترش ویروس. آن نرخ تولید مثل شده است در حال سقوط برای چند روز و مرکل

توسط HONARMANDKHABAR در 17 اردیبهشت 1399

آلمان رفت و به مستند در ماه مارس به سرعت گسترش ویروس. آن نرخ تولید مثل شده است در حال سقوط برای چند روز و مرکل گفت که در حال حاضر به طور مداوم زیر 1 - به معنی یک فرد مبتلا به این ویروس کمتر از یک دیگر به طور متوسط.

"ما در یک نقطه که در آن ما هدف از کند کردن روند گسترش این ویروس به دست آمده است و ما شده اند قادر به محافظت از سلامت سیستم ... پس از آن ممکن است به بحث و توافق بر برنامه های تسهیلی پولی," مرکل به خبرنگاران گفت:.

تحت اقدامات مورد توافق با آلمان 16 دولت فدرال رهبران مردم از دو خانواده خواهد بود اجازه ملاقات و بیشتر مغازه ها باز خواهد شد ارائه اقدامات بهداشتی در محل هستند. اما دستورالعمل در نگه داشتن یک فاصله 1.5 متر و پوشیدن دهان و بینی ماسک در حمل و نقل عمومی باقی خواهد ماند.

آلمان بوندسلیگا لیگ فوتبال می توانند رزومه در نیمه دوم اردیبهشت مرکل گفت.

مردم در مراقبت از خانه ممکن است دوباره به طور منظم بازدیدکننده داشته است از "تماس دائم فرد" مرکل گفت که پس از گفتگو با رهبران منطقه ای.

طرح خود را شامل یک fail-safe 'ترمز اضطراری' بنابراین محدودیت خواهد بود اگر دوباره به راه افتادند منطقه ثبت بیش از 50 عفونت های جدید در هر 100,000 نفر در هفت روز.

دولت فدرال و دولت های ایالتی را صبر کنید و ببینید که چگونه کاهش اقدامات panned, مرکل گفت: "ما در حال حاضر با یک فاز است که در آن وجود خواهد داشت بسیاری از تماس از مورد بود تا به حال."

"ما پس از پررنگ مسیر" او گفت:. "ما می توانیم به یک کمی جسورانه اما ما باید محتاط باقی می ماند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب