جهانی coronavirus موارد افزایش به بیش از 11 میلیون

تعداد موارد بیش از دو برابر رقم شدید آنفلوانزا بیماری های ثبت شده در سال, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.ب

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

تعداد موارد بیش از دو برابر رقم شدید آنفلوانزا بیماری های ثبت شده در سال, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

بسیاری از سخت-آمار کشورهای در حال کاهش مستندات قرار داده و در محل به سرعت گسترش coronavirus در حالی که تغییرات گسترده به کار و زندگی اجتماعی است که می تواند برای یک سال یا بیشتر تا زمانی که یک واکسن در دسترس است.

برخی از کشورهای در حال تجربه یک تجدید حیات در عفونت منجر مقامات به حدی بازگردد مستندات در چه کارشناسان می گویند می تواند در محدوده زمانی معین به الگوی 2021.

ایالات متحده گزارش داد بیش از 55,400 جدید COVID-19 نفر در پنج شنبه, جدید, روزانه, رکورد جهانی به عنوان عفونت های رز در اکثر متحده است.

چند ما فرمانداران متوقف برنامه ای برای بازگشایی خود را در اقتصاد از دولت در صورت افزایش موارد است.

تقریبا یک چهارم از شناخته شده جهانی مرگ و میر رخ داده در ایالات متحده آمریکا - نزدیک به 129,000. اخیر افزایش موارد قرار داده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران در زیر میکروسکوپ و led چند فرمانداران به توقف برنامه ای برای بازگشایی کشورهای خود را پس از سخت مستندات.

آمریکای لاتین که در آن برزیل 1.5 میلیون موارد باعث می شود تا 23% جهانی تعداد افراد آلوده. هند تبدیل شده است جدید کانون در آسیا افزایش به 625,000 موارد است.

آسیا و خاورمیانه را در حدود 12 ٪ و 9 ٪ بود به همشهری چوب خط حساب کردن که با استفاده از دولت ،

در برخی از کشورها با محدود تست قابلیت های مورد اعداد منعکس کننده بخش کوچکی از کل عفونت. کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که داده های رسمی به احتمال زیاد نمی گفتن داستان کامل با بسیاری اعتقاد داشتند که هر دو مورد و مرگ و میر را زیاد شده است underreported در برخی از کشورها.

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 520,000 مرگ و میر مرتبط با این بیماری تا کنون تقریبا همان تعداد مرگ و میر ناشی از آنفلوانزا گزارش سالانه.

اولین مرگ مرتبط با کروناویروس جدید گزارش شده در Jan. 10 در ووهان در چین قبل از عفونت و مرگ و میر رسید در اروپا و سپس در آمریکا و بعد از آن روسیه است.

این بیماری همه گیر در حال حاضر وارد یک مرحله جدید با هند و برزیل برای مبارزه با شیوع بیش از 10000 نفر در روز قرار دادن یک عمده فشار بر منابع است.

کشورها از جمله چین نیوزیلند و استرالیا را تجربه کرده اند شیوع بیماری های جدید در ماه گذشته با وجود تا حد زیادی quashing محلی انتقال است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب