جهانی coronavirus مرگ و میر بالای یک و نیم میلیون

بیماری های دستگاه تنفسی ناشی از کروناویروس جدید شده است به خصوص خطرناک برای سالمندان اگر چه دیگر بزرگسالان و ک

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

بیماری های دستگاه تنفسی ناشی از کروناویروس جدید شده است به خصوص خطرناک برای سالمندان اگر چه دیگر بزرگسالان و کودکان نیز در میان 500,000 مرگ و میر و بیش از 10 میلیون موارد گزارش شده.

در حالی که میزان کلی مرگ پهن در هفته های اخیر کارشناسان بهداشت و درمان ابراز نگرانی در مورد ثبت تعداد موارد جدید در کشورهایی مانند ایالات متحده و هند و برزیل و همچنین شیوع بیماری های جدید در بخش هایی از آسیا است.

بیش از 4700 نفر در حال مرگ در هر 24 ساعت از COVID-19-ارتباط بیماری با توجه به رویترز محاسبات بر اساس به طور متوسط از ژوئن 1 به 27.

که برابر با 196 نفر در هر ساعت و یا یک نفر از هر 18 ثانیه است.

حدود یک چهارم از تمام مرگ و میر تا کنون شده است در ایالات متحده به رویترز داده ها را نشان می دهد. افزایش اخیر در موارد شده ترین تلفظ در تعداد انگشت شماری از جنوب و کشورهای غربی که بازگشایی زودتر و به شدت بیشتر است.

تعداد موارد در آمریکای لاتین روز یکشنبه پیشی کسانی که تشخیص داده شده در اروپا, ساخت منطقه دوم بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر پس از آمریکای شمالی است.

برای اولین بار ثبت شده مرگ و میر ناشی از این ویروس جدید در Jan 9, 61 ساله از چین در شهر ووهان بود که به طور منظم خریداران در یک بازار است که شناخته شده است به عنوان منبع از شیوع بیماری است.

فقط در پنج ماه COVID-19 مرگ و میر است پیشی گیرد و تعداد افرادی که سالانه از مالاریا یکی از کشنده ترین بیماری های عفونی.

میزان مرگ و میر به طور متوسط به 78,000 در هر ماه در مقایسه با 64,000 مرتبط با ایدز و مرگ و 36,000 مالاریا مرگ و میر با توجه به 2018 آمار منتشر شده از سازمان بهداشت جهانی است.

تغییر BURIAL RITES

تعداد بالایی از مرگ و میر منجر به تغییرات صورت سنتی و مذهبی دفن مراسم در سراسر جهان, با morgues و تشییع جنازه کسب و کار ضعف و عزیزان اغلب محروم از مناقصه وداع در فرد است.

در اسرائیل سفارشی از شستن بدن مسلمان مرده جایز نیست و به جای اینکه کفن در پارچه آنها باید پیچیده شده در یک بدنه پلاستیکی کیسه. سنت یهودی از شیوا که در آن مردم به خانه عزاداری اقوام به مدت هفت روز نیز مختل شود.

در ایتالیا کاتولیک ها به خاک سپرده شده است بدون مجالس ترحیم و یا یک برکت و رحمت از یک کشیش. در نیویورک, شهرستان crematories بودند در یک نقطه اضافه کار سوزاندن بدن به شب به مقامات scouted به صورت موقت تدفين سایت.

در عراق سابق شبه نظامیان باید کاهش یافته و اسلحه های خود را به جای حفاری گورهای برای coronavirus قربانیان در خصوص ایجاد گورستان. آنها آموخته اند که چگونه به انجام مسیحی و همچنین به عنوان مسلمان تدفین.

افراد مسن در معرض خطر

کارشناسان بهداشت عمومی به دنبال در چگونه جمعیت بر نرخ مرگ و میر در مناطق مختلف. برخی از کشورهای اروپایی با جمعیت گزارش شده بالاتر مرگ و میر, نرخ, به عنوان مثال.

یک مارس گزارش توسط مرکز اروپایی برای پیشگیری از بیماری و کنترل نگاه در بیش از 300,000 موارد در 20 کشور و دریافتند که حدود 46 درصد از تمام مرگ و میر بیش از سن 80.

در اندونزی صدها نفر از کودکان بر این باور هستند که فوت کرده اند, توسعه, مقامات بهداشتی باید نسبت به سوء تغذیه و کم خونی و ناکافی کودک امکانات بهداشتی است.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که داده های رسمی به احتمال زیاد نمی گفتن داستان کامل با بسیاری اعتقاد داشتند که هر دو مورد و مرگ و میر را زیاد شده است underreported در برخی از کشورها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب