جهانی COVID-19 جلسه جمع آوری کمک مالی را افزایش می دهد $6.9 میلیارد رهبران خواهید واکسن برای همه

حمایت نشست بخشی از یک ابتکار مشترک توسط اتحادیه اروپا اجرایی و گروه حمایت از شهروند جهانی نیز گنجانده شده در س

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

حمایت نشست بخشی از یک ابتکار مشترک توسط اتحادیه اروپا اجرایی و گروه حمایت از شهروند جهانی نیز گنجانده شده در سطح جهان تلویزیونی و جریان مالی کنسرت های مایلی سایرس جاستین بیبر شکیرا چوپان X هلی Usher و دیگران.

این کمیسیون با بانک سرمایه گذاری اروپا متعهد 4.9 میلیارد یورو ($5.50 میلیارد دلار) ایالات متحده $545 میلیون دلار و آلمان با 383 میلیون یورو, Canada C$300 میلیون دلار ($219 میلیون)و قطر 10 میلیون دلار. چهل و دولت در این نشست شرکت کنند.

پول خواهد شد برای استفاده COVID-19 تست درمان و واکسن و همچنین به حمایت از جهان فقیرترین و بیشتر به حاشیه رانده جوامع است.

رییس کمیسیون Ursula von der Leyen گفت: این بسیار مهم بود که هر کسی که به آن نیاز باید دسترسی به یک واکسن.

"من در تلاش برای متقاعد کردن کشورهای با درآمد بالا برای ذخیره واکسن نه تنها برای خود بلکه برای پایین و کشورهای با درآمد متوسط. این یک تست استرس برای همبستگی," او گفت:.

انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون موافقت.

"اگر و هنگامی که یک واکسن موثر یافت و پس از آن ما به عنوان رهبران جهان باید وظیفه اخلاقی برای اطمینان از آن است که واقعا در دسترس همه," او گفت:.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شد قاطعانه در مورد ادغام تلاش ها با هم.

"بیایید رد هر انسان برای خود رویکرد اجازه دهید در ادامه به حرکت رو به جلو با هم," او گفت:.

ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه گیر خود را تکرار کرد.

اتحادیه اروپا مبارزه همکاری جهانی در تلاش برای کنترل و پایان دادن به این بیماری همه گیر در مقابل ایالات متحده و چین تمرکز بر برنامه ها و اقدامات ملی.

آخرین مطالب