طلا موشک به سمت 2000 دلار به عنوان تغذیه محرک غرق دلار

چشم انداز بی پایان محرک مجاز سهام آسیا به لرزش خاموش coronavirus نگرانی و چین و آمریکا تنش را به دستاوردهای او

توسط HONARMANDKHABAR در 7 مرداد 1399

چشم انداز بی پایان محرک مجاز سهام آسیا به لرزش خاموش coronavirus نگرانی و چین و آمریکا تنش را به دستاوردهای اولیه.

سازمان ملل در سراسر جهان اعلام سفر جدید محدودیت هایی در میان یک موج تازه از coronavirus یک شکست به امید به یک "V" شکل بهبود اقتصادی.

در عین حال سرمایه گذاران در نظر گرفتن آسایش را از چشم انداز و در عین حال بیشتر هزینه های مالی بی پایان و ارزان نقدینگی با تغذیه صندلی جروم پاول رود به صدا اطمینان تطابقی پس از یک نشست در روز چهارشنبه.

"تغذیه مقامات را ساخته اند روشن خواهد شد که آنها خود را به جلو هدایت بیشتر حامی کاهش نرخ بهره و بر اساس نتیجه به زودی" نوشت: تحلیلگران در اوراق بهادار TD.

"رئیس این است که به احتمال زیاد برای ادامه روند شاخص های بازار برای تغییر زمانی که او صحبت می کند در کنفرانس مطبوعاتی خود را."

یک شیفت می تواند به طور متوسط تورم را هدف قرار داده که می توانید تغذیه با هدف فشار تورم بالاتر از آن هدف 2% را برای سال ها از زیر-تیراندازی.

همه از آن کمک شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن اضافه 1.2% در حالی که ژاپن Nikkei firmed 0.6% حتی به عنوان ین افزایش یافت.

E-Mini آتی برای شاخص S&P 500 به دست آورد 0.4% در حالی که EUROSTOXX 50 آتی اضافه 0.5%.

داو به پایان رسید شنبه تا 0.43% در حالی که S&P 500 به دست آورد 0.74% و نزدک 1.67%.

افزایش دوباره رهبری فن آوری سهام به سرمایه گذاران wagered در پی گزارش های درآمدی ناشی از این هفته. تحلیلگران همچنین با اشاره به سقوط دلار مثبت بود با توجه به اینکه بیش از 40 درصد از S&P 500 درآمد از خارج از کشور آمده.

دلار در کاهش

این امید وجود داشت نوعی از محرک فرمت می تواند چکش را به عنوان سنای آمریکا خواهان شتافت به اطلاعات کامل از $1 تریلیون coronavirus کمک های اولیه قبل از طرح افزایش مزایای بیکاری منقضی روز جمعه.

این پیشنهاد می تواند شامل یک برش در منافع به 200 $از $600 خواهد بود که ضربه ای به درآمد و هزینه های قدرت.

کمک های اولیه است که به شدت مورد نیاز با توجه به 30 میلیون آمریکایی از کار هستند و دولت در حال سفت اجتماعی محدودیت دوباره روند نیز کشیده در دلار ایالات متحده است.

آلن رسکین رئیس G10 استراتژی در دویچه بانک با اشاره ارزهای شده بود ردیابی عملکرد نسبی اقتصاد خود را به طوری که بالا و رتبه بندی عملکرد اقتصادی همراه بود با ارزهای قوی تر.

"یک الگوی مشخص است که چگونه اقتصاد مرتبط ترین و محکم به چین - از جمله تولید کنندگان کالا به عنوان متنوع به عنوان استرالیا و شیلی و برزیل - تمایل به انجام بهتر از اقتصاد به طور مستقیم مربوط به ما به ویژه آن نفتا شرکای تجاری" گفت: رسکین.

در واقع دلار بوده است سقوط تقریبا در سراسر هیئت مدیره در روزهای اخیر به دو سال از طریق یک سبد از ارزهای در 93.416. آن را به نوبه خود نقض عمده نمودار پشتیبانی در سراسر 93.96/88 یک ریزشی توسعه که باز می شود به ترتیب به حداقل 93.19 و 92.24.

یورو در $1.1766 داشتن آمار بالاترین حد خود از اواخر سال 2008 در $1.1781 در حالی که دلار را لمس پایین ترین سطح خود در برابر فرانک سوئیس از اواسط 2015.

داستان بسیار مشابه در برابر ین به دلار skidded به چهار ماه از طریق در 105.10.

این روند تغییر در ارزش دلار همراه با تمام عدم قطعیت بیش از COVID-19 و شيوع منفی واقعی بازده اوراق قرضه به نور آتش زیر فلزات گرانبها.

طلا پرواز به $1,975 هر اونس در روز سه شنبه با داشتن صعود $160 در شش جلسه است. نقره ای قرار داده و در یکی دیگر از 5 درصد برای رسیدن به $25.81 آن بالاترین سطح از آوریل 2013 به دست آوردن تقریبا یک سوم در هفت جلسه است.

قیمت نفت نیز تمایل به بهره مندی از یک دلار در حال سقوط است اما مانع شده است با نگرانی در مورد تقاضا به کشور تحمیل بیشتر محدودیت های مسافرتی.

قراردادهای آتی نفت خام برنت نیز با 20 سنت افزایش به $43.61 در هر بشکه رسید در حالی که نفت خام ایالات متحده firmed 12 سنت افزایش به $41.72.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب