خبر خوب برای دهلی غیر مجاز مستعمرات! دولت معاف صاحبان املاک از مالیات بر درآمد

بیش از 1700 غیر مجاز مستعمرات در دهلی نو شد regularised در ماه دسامبر سال گذشته مجلس پس از تصویب یک قانون است.

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399
Delhi unauthorised colonies, property taxبیش از 1700 غیر مجاز مستعمرات در دهلی نو شد regularised در ماه دسامبر سال گذشته مجلس پس از تصویب یک قانون است. (عکس)

در کاهش مالیات برای دهلی غیر مجاز مستعمرات بودند که regularised سال گذشته دولت معاف از مالیات بر درآمد صاحبان حتی اگر آنها به حال خریداری زمین یا خانه در نرخ زیر قیمت بازار غالب.

دولت در سال گذشته به رسمیت شناخته شده غیر مجاز مستعمرات در سرمایه های ملی به خانه صاحبان حقوقی حقوق مالکیت است.

اخبار مرتبط

پس از این مستعمرات قبلا غیر مجاز برخی ممکن است خریداری خانه یا زمین در زیر دایره نرخ ثابت توسط دولت برای ثبت نام از خواص.

در حال حاضر دولت تصمیم گرفته است تا به چنین صاحبان معافیت از پرداخت مالیات بر درآمد. بدون این معافیت از جمله صاحبان تبدیل شده اند قابل اجرا در تفاوت بین ارزش منصفانه بازار و خرید واقعی قیمت.

هیئت مدیره مرکزی مالیات مستقیم (CBDT) از طریق اطلاع رسانی گفت: این معافیت به اجرا در خواهد آمد از 1 آوریل سال 2020 خواهد بود و قابل استفاده برای ارزیابی سال 2020-21 و سال های پس از آن.

آن گفت: مالیات را وضع در "هر گونه اموال غیر منقول بودن زمین یا ساختمان یا هر دو دریافت شده توسط مقیم یک غیرمجاز مستعمره در National Capital Territory of Delhi, که در آن دولت مرکزی..regularised معاملات از جمله اموال غیر منقول بر اساس آخرین قدرت از وکیل توافق به فروش خواهد شد و در اختیار داشتن نامه و اسناد و مدارک دیگر .... در حمایت از چنین مقیم".

در حال حاضر وضع مالیات تنها در دیفرانسیل از ارزش منصفانه بازار (FMV) و خرید واقعی قیمت آن اموال به دست آورد و در قیمت پایین تر از این دایره هستند.

Nangia اندرسن LLP شریک Suraj Nangia گفت: این عجیب و غریب است مورد که در آن ملک شده اند ممکن است به دست آورد توسط افراد مربوطه مدت زمان طولانی پشت راه کلی POA (وکالت) و یا مشابه دیگر مجوز و تنها با خرید چنین بوده است regularised در روند regularising غیر مجاز شدند.

"بنابراین عملا تمام مالکیتها قبل از آن تاریخ از regularisation شده اند مالیات معاف راه در حال حاضر اطلاع رسانی, به طوری که فردی از ساکنان مجبور به پرداخت مالیات بر روی هر اسمی درآمد حتی اگر FMV به عنوان در تاریخ regularisation بیش از قیمت خرید از جمله اموال" Nangia گفت.

بیش از 1700 غیر مجاز مستعمرات در دهلی نو شد regularised در ماه دسامبر سال گذشته مجلس پس از تصویب یک قانون اجازه می دهد حقوق مالکیت داده می شود بر اساس وکالتنامه قرارداد فروش خواهد شد و یا در اختیار داشتن نامه.

از آنجا که قیمت خرید این خانه خواص بودند کمتر از دایره رای غالب در این مناطق دیفرانسیل در قیمت شده اند که موضوع را به مالیات بر درآمد در دست مالک است.

آن معافیت داده شده توسط CBDT از طریق اطلاع رسانی مورخ 29 ژوئن معاف صاحب این املاک از پرداخت مالیات بر دیفرانسیل از FMV و قیمت خرید.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب