Google, Facebook اجازه دهید به اکثر کارکنان کار از خانه تا پایان سال

San Francisco, مارس 8 Google و Facebook تصمیم گرفته اند اجازه می دهد تا بسیاری از نیروی کار خود را به ماندن در

توسط HONARMANDKHABAR در 20 اردیبهشت 1399

San Francisco, مارس 8

Google و Facebook تصمیم گرفته اند اجازه می دهد تا بسیاری از نیروی کار خود را به ماندن در خانه و محل کار از طریق پایان این سال است.

Facebook باز خواهد شد بسیاری از آن دفتر از جولای 6, با توجه به CNBC گزارش.

شبکه اجتماعی غول پیکر است که در فرایند تعیین می کند که کارکنان خواسته خواهد شد که برای بازگشت به کار. مشابه اقدامات گرفته توسط گوگل در نور COVID-19 بیماری همه گیر.

به گزارش بی بی سی روز جمعه کارمندان گوگل قادر خواهد بود به راه رفتن را به دفاتر خود را شروع ژوئیه اما اکثریت کسانی که نقش اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه می تواند انجام این کار تا پایان سال, مدیر عامل گوگل Sundar Pichai گفت.

گوگل طرح اصلی بود به نگه داشتن کار از خانه سیاست تا ژوئن 1.

Facebook در حال حاضر استخدام 48,268 مردم است. Facebook کارکنان مشغول به کار از خانه از مارس. به گفته این شرکت آن را ادامه خواهد داد به پرداخت کارکنان ساعتی که ممکن است قادر به کار به دلیل کاهش نیروی انسانی در دفتر تعطیلی و یا اگر آنها بیمار است.

بر اساس این گزارش Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل مارس اعلام دفتر این شرکت بازگشایی طرح در یک بیانیه رسمی به زودی.

Facebook در حال حاضر لغو فیزیکی تمام کنفرانس ها و رویدادهای آن برنامه ریزی شده بود با 50 یا بیشتر مردم از طریق ژوئن 2021. این شامل Oculus Connect 7 واقعیت مجازی کنفرانس در سان خوزه.

با توجه به زوکربرگ برخی از این برگزار خواهد شد به عنوان مجازی حوادث به جای.

"ما خواهد شد به اشتراک گذاری است که بیشتر به زودی. ما در حال گسترش سیاست ما از هیچ سفر کسب و کار از طریق حداقل در ماه ژوئن سال جاری به عنوان" زوکربرگ در بیانیه ای گفت: به تازگی.

این شرکت در 30 آوریل اعتراف کرد که کسب و کار خود را به حال شده است توسط نهفته COVID-19 همه گیر و مثل همه شرکت ها مواجه شد یک دوره بی سابقه عدم قطعیت در آن چشم انداز کسب و کار.

"ما انتظار داریم ما عملکرد کسب و کار خواهد بود نهفته مسائل خارج از کنترل ما از جمله مدت و اثر بخشی از پناهگاه در محل سفارشات اثر محرک اقتصادی در سراسر جهان و نوسانات ارزها نسبت به دلار آمریکا" گفت: Facebook.

گسترش کار از خانه سیاست است که انتظار می رود برای کمک به برخی از شرکت ها به طراحی مجدد دفتر خود را در فضاهای اجتماعی را حفظ فاصله اقدامات است. IANStinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن