دولت در انتظار زمان مناسب برای برگزاری HSC امتحانات می گوید وزیر Dipu مونی

وزیر آموزش و پرورش نشان داد در طول این یک بحث روی بودجه ملی برای 2020-21 سال مالی در پارلمان در روز سه شنبه.هم

توسط HONARMANDKHABAR در 3 تیر 1399

وزیر آموزش و پرورش نشان داد در طول این یک بحث روی بودجه ملی برای 2020-21 سال مالی در پارلمان در روز سه شنبه.

همه نهادهای علمی در کشور تعطیل شد, on May 17. پس از چند جادوها فرمت دولت کشیده تعطیلی مدارس و کالج ها تا Aug 6.

"در میان coronavirus بحران درس تحویل در تلویزیون و اینترنت. ما شده اند قادر به رسیدن به 92 درصد دانش آموزان از طریق تلویزیون. یک پلت فرم جدید برای درس آنلاین خواهد بود امروز افتتاح گردید. همه دانشگاه خواهد بود قادر به استفاده از آن," او گفت:.

وزیر با تاکید بر دانش آموزان و والدین آنها گفت: "اجازه دهید استفاده از زمان با وجود بحران یادگیری مهارت های جدید و تقویت روابط خانوادگی."

روند پذیرش برای کلاس یازدهم است و در عین حال برای شروع اگر چه نتایج این SSC امتحانات منتشر شد در مه 31. تصمیم گیری بیش از معلق HSC امتحانات است در انتظار.

هفته گذشته مقامات در وزارت آموزش و پرورش و اولیه و توده وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح هایی که متناسب با فرض بازگشت کامل به موسسات آموزشی از سپتامبر اگر از گسترش این ویروس را کند میکند.

او همچنین خواستار خروج از این طرح برای افزایش تکمیلی وظیفه بر روی تلفن همراه تماس صوتی و اس ام اس و یا خدمات اینترنت از 10 درصد به 15 درصد برای تسهیل آموزش از راه دور.

وزیر نیز خواسته برای بالا بردن آستانه مالیات بر درآمد است که پیشنهاد می شود از افزایش Tk 250,000 به Tk 300,000 در بودجه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de