دولت دوباره تمدید مهلت ارسال آثار به پیشنهاد هوایی هند با دو ماه با توجه به Covid

در حالی که صدور EoI در ماه ژانویه گذشته تاریخ برای مناقصه نگه داشته بود در مارس 17, بود که بعد از تمدید تا مار

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
در حالی که صدور EoI در ماه ژانویه گذشته تاریخ برای مناقصه نگه داشته بود در مارس 17, بود که بعد از تمدید تا مارس 30.

دولت دوباره تمدید مهلت پیشنهاد برای AirIndia دو ماه تا 31 اوت به عنوان COVID-19 خرید اینترنتی اتحاد مختل فعالیت های اقتصادی در سطح جهان است. این سومین بار است که این مهلت تمدید شده است. سرمایه گذاری فرایند برای حامل های ملی آغاز شد در ژانویه 27.

صدور corrigendum به ابراز علاقه (EoI) برای فروش از هوا در هند گروه سرمایه گذاری و مدیریت دارایی (DIPAM) گفت: این مهلت تمدید شده است در نمایی از "درخواست های دریافت شده از سندرم روده تحریک پذیر (علاقه مند مناقصه) در نمایی از وضعیت حاکم ناشی از COVID-19."

اخبار مرتبط

در حالی که صدور EoI در ماه ژانویه گذشته تاریخ برای مناقصه نگه داشته بود در مارس 17, بود که بعد از تمدید تا مارس 30. این تمدید شد به 30 ژوئن و در حال حاضر تا ماه اوت 31. همچنین در این تاریخ برای علامت به واجد شرایط و علاقه مند مناقصه (QIBs) تمدید شده است دو ماه تا سپتامبر 14, DIPAM گفت: در corrigendum ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

"تغییرات بیشتر با توجه به تاریخ های مهم, اگر هر گونه خواهد بود ابلاغ به علاقه مند مناقصه متعاقبا" به آن اضافه شده است. این COVID-19 همه گیر و پس از آن مستندات را مختل فعالیت های اقتصادی در سطح جهان است.بخش حمل و نقل هوایی شده است ضربه سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس با هواپیمایی لغو پروازها و اعلام کاهش دستمزد برای کارکنان.

دولت در حال حاضر تمدید زمان داده شده به سرمایه گذاران پیشنهاد برای کل آن 52.98 درصد سهام در بهارات نفت پارسیان با مسئولیت محدود (BPCL) ژوئیه 31. اولیه مهلت, مه 2 که تمدید شد و تا ژوئن 13. پس از آن ناموفق پیشنهاد به فروش AirIndia در سال 2018 دولت در ماه ژانویه سال 2020 دوباره سرمایه گذاری روند و دعوت مناقصه برای فروش 100 درصد سهام در این دولت متعلق به شرکت هواپیمایی از جمله هوا در هند 100 درصد سهام در AI Express Ltd و 50 درصد سهام در هوایی هند امتحانات فرودگاه خدمات خصوصی با مسئولیت محدود. در سال 2018 دولت ارائه شده بود به فروش 76 درصد سهام در شرکت هواپیمایی.

از هواپیمایی کل بدهی تومان 60,074 کرور از مارس 31, 2019, خریدار مورد نیاز خواهد بود برای جذب Rs 23,286.5 کرور در حالی که بقیه منتقل خواهد به هوایی هند دارایی های برگزاری با مسئولیت محدود (AIAHL) ویژه هدف وسیله نقلیه.
برای مالی جاری این بودجه ثابت درآمد حاصل از اتلاف سرمایه در Rs 2.10 لاخ کرور. این شامل Rs 1.20 لاخ کرور از CPSE به اشتراک گذاری و فروش 90,000 تومان کرور روپیه از سهم فروش در بخش دولتی بانک ها و موسسات مالی از جمله لیست بیمه کرگدن LIC.

دولت در حال حاضر kickstarted فرآیند انتخاب معامله مشاور برای ارائه عمومی اولیه (IPO) از شرکت بیمه زندگی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب