دولت تصویب PMKVY-III با تمرکز بر صنعت 4.0 — بررسی جزئیات

مرحله سوم از این طرح دریافت کرده است این مرکز را تایید هموار کردن راه برای راه اندازی آن. (IE)دولت را تایید کر

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399
مرحله سوم از این طرح دریافت کرده است این مرکز را تایید هموار کردن راه برای راه اندازی آن. (IE)

دولت را تایید کرده است مرحله سوم از مهارت های توسعه طرح Pradhan Mantri Kaushal Vikas Yojana (PMKVY) با افزایش تمرکز بر روی فن آوری های دیجیتال و صنعت 4.0, اتحادیه وزیر Mahendra Nath Pandey روز دوشنبه گفت:. پرداختن به یک وبینار برگزار شده توسط Assocham وزیر برای توسعه مهارت و کارآفرینی گفت: به عنوان فاز دوم اجرای PMKVY نزدیک شدن اتمام مرحله سوم از این طرح دریافت کرده است این مرکز را تایید هموار کردن راه برای راه اندازی آن.

"شما خواهد بود خوشحال می دانیم که بخش دوم (فاز) از PMKVY در حال پایان یافتن است و دولت را تایید کرده است بخش سوم (طرح) آماده شده توسط ما" Pandey گفت. دولت راه اندازی PMKVY طرح در سال 2015 و اصلاحی آن در سال 2016 به انتقال مهارت به یک کرور افراد توسط 2020.

اخبار مرتبط

این طرح اصلاحی به نام PMKVY 2.0 منتقل شده به کمک مدل مبتنی بر که در آن آموزش و ارزیابی هزینه خواهد بود به طور مستقیم پرداخت به ارائه دهندگان آموزش و ارزیابی بدن مطابق با هنجارهای مشترک.
های برنامه های آینده وزارت Pandey گفت: "ما همچنین در حال کار بر روی مهارت مدیریت سیستم های اطلاعاتی که به مهارت کامل اکوسیستم مشترک وب پورتال و کار به عنوان یک خبرخوان برای عرضه و تقاضای نیروی کار ماهر."

وزیر همچنین بر نیاز به تمرکز بر اشتغال در سناریو فعلی و تقویت منطقه, مهارت, کمیته. او اطلاع داد که دولت قصد دارد بیشتر ساده کارآموزی به طوری که صنایع دریغ نکنید در جذب خود کارآموزان و آنها این کار را با شوق و ذوق.

وزیر همچنین گفت که وزارت او بود گردآوری داده ها از افراد ماهر در سراسر کشور خواهد بود که در دسترس ساخته شده در یک کلیک. میان هند و چین مرز ایستاده و خواستار تحریم کالاهای چینی گفت: "ما کشور همسایه" است و درک آن است که در مواجهه با یک رقیب سخت به کل ملت می ایستد ایالات.

بیست هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در شرق لاداخ که منجر به تماس از تحریم کالاهای چینی در سراسر کشور و همچنین مهار واردات از همسایه ملت است.

در ماه مه نخست وزیر نارندرا داده بود شیپور از 'Atmanirbhar بهارات' به هند متکی به خود و کشور است. در یک محجبه پیام به چین Pandey گفت: کشور همسایه به اتخاذ "توسعه سیاست" اما این بار این "درک" آن را در مواجهه با یک رقیب سخت. "ما کشور همسایه متوجه است چگونه سخت رقابت آن است که این زمان در اطراف...کل کشور ایران در همه جبهه," او گفت:. هند و چین تا به حال مبارزه مختصری جنگ در سال 1962.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب