دولت ممنوعیت Infinite, UC Browser, CamScanner, Shareit و WeChat; در اینجا تمام گزینه های شما می توانید با استفاده از

این ممنوعیت ممکن است به سمت چپ همه آنها را اشتباه گرفته و به دنبال گزینه های دیگر برای حمل در راه خود را به بی

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399
این ممنوعیت ممکن است به سمت چپ همه آنها را اشتباه گرفته و به دنبال گزینه های دیگر برای حمل در راه خود را به بیان خود و استعدادهای خود را.

حرکت به بان کی مون به عنوان بسیاری از 59 برنامه های که تا به حال بیشتر یا کمتر از یک منبع چینی توسط دولت اتحادیه در روز دوشنبه سوخت به آتش اضافه شده در حال حاضر موضوع بحث انگیز نقش برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Infinite برای فقیر و به حاشیه رانده و یا افراد کم وضعیت اجتماعی و اقتصادی. کاربران رسانه های اجتماعی ادعا کرد که این برنامه ها به خصوص Infinite داده اند مردم از فروتن, پس زمینه یک فرصت برای بیان خود و به نمایش گذاشتن استعداد خود را برای مخاطبان در سراسر جهان.

این ممنوعیت ممکن است به سمت چپ همه آنها را اشتباه گرفته و به دنبال گزینه های دیگر برای حمل در راه خود را به بیان خود و استعدادهای خود را. در اینجا برخی از گزینه های که ممکن است ارائه جایگزین برنامه های محبوب توسط دولت ممنوع اعلام دیروز.

اخبار مرتبط

Infinite

کاربران Infinite می توانید زندگی خود را ساده تر با تعویض به Instagram حداقل در حال حاضر و صبر کنید برای برخی از برنامه های است که ممکن است ارائه تقریبا Infinite-مانند جلا تجربه و یا دیگری آنها همچنین ممکن است سعی کنید دست خود را در برنامه های مانند Mitron و Chingari. Mitron و Chingari ارائه امکانات, اما نه کاملا در Infinite سطح نشده است. از این رو تعویض به Instagram در حال حاضر است یک گزینه قابل دوام تر با توجه به افراد معروف در Infinite همچنین ممکن است برخی از سطح Instagram حضور برای شروع با.

ShareIt

این برنامه به طور گسترده ای توسط کاربران گوشی های هوشمند برای انتقال داده ها بین دستگاه های. آن است که یک برنامه مفید است اما نه کاملا همان ارزش غیر قابل تعویض از Infinite. کاربران iOS می توانند با استفاده از داخلی Airdrop ویژگی داده با اپل برای انتقال فایل ها در اکوسیستم اپل در حالی که کاربران اندروید ممکن است انتخاب کردن برای آسان فایل های کار رفتن برنامه توسعه یافته توسط گوگل خود را برای به اشتراک گذاشتن و مدیریت انتقال داده ها بر روی دستگاه های آندروید است.

UC Browser

UC Browser may not have همان مقدار از توزیع به عنوان گوگل کروم, اما آن را هنوز هم یک بازیکن کلیدی وقتی که می آید به موبایل. کاربران ممکن است تبدیل به دیگر مرورگرها مانند موزیلا, اپرا و مایکروسافت-طراحی لبه خود را در دستگاه های آندروید و iOS.

CamScanner

برنامه ارائه شده از ویژگی های ضروری از ارسال اسناد و مدارک مهم در قالب فایلهای Pdf پس از تبدیل فایل ها از تصاویر در فرمت JPEG. جایگزین وجود دارد به این برنامه در حال حاضر و کاربران ممکن است انتخاب کردن برای برنامه های مانند مایکروسافت لنز و Adobe اسکن برای تحقق همین هدف است.

WeChat

کاربران WeChat باید در جستجوی بیش از حد و انتخاب کردن برای واتساپ به جای آن را به عنوان محبوب ترین برنامه چت در سراسر جهان نیز فراهم می کند پایان به پایان رمزگذاری. علاوه بر این, شما لازم نیست برای متقاعد کردن مردم به دانلود و استفاده از واتساپ به منظور ایجاد ارتباطات همواره به عنوان فرد خواهد شد که این برنامه را بر روی تلفن خود را به هر حال.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب