خاکستری و AutumnGrey برنده اصلی و دیجیتال قیمومیت برای Weikfield غذاهای

کسب و کار موفق خواهد شد از آژانس بمبئی دفترشبکه آژانس خاکستری و AutumnGrey (گروه خاکستری هند) است و صعود اصلی

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
The business will be managed out of the agency’s Mumbai officeکسب و کار موفق خواهد شد از آژانس بمبئی دفتر

شبکه آژانس خاکستری و AutumnGrey (گروه خاکستری هند) است و صعود اصلی و دیجیتال, دستور غذایی شرکت Weikfield غذاهای Pvt Ltd. گروه خاکستری برنده حساب پس از چند سازمان زمین روند برگزار شد در آوریل این سال است. کسب و کار موفق خواهد شد از آژانس بمبئی ،

با توجه به D S Sachdeva مدیر عامل شرکت Weikfield مواد غذایی گفت: Weikfield تا 64 سال legacy با کیفیت عالی با طعم عالی تحویل از طریق محصولات خود را. "برای تحقق جاه طلبی ما را به تبدیل شدن به یکی از دوست داشتنی ترین مارک های مواد غذایی در هند و ما به دنبال یک شریک قوی و یکپارچه راه حل فکر کردن قابلیت و دیجیتال رویکرد اول برای ساخت یک نام تجاری قوی روایت و به طور موثر تعامل با مخاطبان ما در سراسر نقاط را لمس کنید.ما بر این باوریم که خاکستری – AutumnGREY با تخصص در ساختمان loved برندها در سراسر دسته بندی خواهد به ما کمک کند با موفقیت تحویل در دستور," او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

Weikfield محصول نمونه کارها شامل پودر کاستارد و ماکارونی و ذرت و بکینگ پودر که این شرکت بوده است در خدمت از سال 1956. برای Anusha شتی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل گروه خاکستری, گروهی هندوستان آژانس باید به ساده یک زندگی مشتری رانندگی معنی دار ارتباط در سراسر مصرف کننده تاچ پونت. "ما مشتاقانه منتظر به همکاری با Wikfield در این سفر" او اعلام کرد.

بخشی از WPP, خاکستری, است, شبکه تبلیغات از گروه خاکستری در سراسر جهان است. در حالی که پاییز خاکستری عمل در بازاریابی دیجیتال و فضای تبلیغات و ارائه می دهد رسانه های اجتماعی, گوش دادن رسانه های اجتماعی, توسعه, برنامه ریزی رسانه ها و خرید, دیجیتال, توسعه, تاثیر گذار و وبلاگ نویس بازاریابی, در میان دیگران. آژانس شناخته شده برای کار خود را با برخی از نام هایی مانند PepsiCo, ریموند, Reckitt Benckiser, Aditya Birla گروه Luminous, Exide بیمه عمر و Samsonite و همچنین دیگران.

دفعات بازدید: همچنین: Wavemaker برنده e-commerce دستور برای Mondelez هند

دفعات بازدید: همچنین: L&K ساعتچی & ساعتچی اعلام کلید قرار ملاقات برای آن برنامه ریزی تیم

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب