GST حسابرسی دستورالعمل نیاز به بررسی شامل ویدئو کنفرانس: کارشناسان

PwC هند شریک رهبر ملی غیر مستقیم (مالیات) Pratik جین گفت: GST ممیزی و ارزیابی برای 2017-18 به زودی شروع خواهد

توسط HONARMANDKHABAR در 14 اردیبهشت 1399
GST audit guidelines, GST officers, coronavirus pandemic, CBIC, servic tax laws, latest news on GSTPwC هند شریک رهبر ملی غیر مستقیم (مالیات) Pratik جین گفت: GST ممیزی و ارزیابی برای 2017-18 به زودی شروع خواهد شد و این بخش را به بررسی حسابرسی دستورالعمل.

GST افسران را به ممیزی و ارزیابی مالیات دهندگان از طریق ویدئو کنفرانس به جای انجام فیزیکی بازديد میان coronavirus همه گیر و دستورالعمل های کنونی نیاز به بازنگری برای این کار به گفته کارشناسان.

به عنوان در هر زمان کالاها و خدمات مالیات (GST) دستورالعمل حسابرسی مالیات دهندگان شده اند به طور گسترده به طبقه بندی به سه گروه بر اساس گردش مالی سالانه آنها — کوچک متوسط و بزرگ. در حالی که بزرگ و متوسط واحدهای اجباری تحت محوطه مبتنی بر ممیزی; برای واحدهای کوچک میز مبتنی بر ممیزی پیشنهاد شده است.

اخبار مرتبط

اما در مورد غیر تعاونی, مالیات دهندگان و یا هر ذاتی ضعف سیستم کنترل داخلی افسران می تواند تغییر به محل مبتنی بر حسابرسی.

ماه گذشته هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم و آداب و رسوم (CBIC) صادر شده و دستورالعمل نیاز به افسران برای برگزاری یک شخصی شنوایی در رابطه با آداب و رسوم, قانون, مرکزی, مالیات غیر مستقیم و مالیات بر خدمات قوانین از طریق ویدئو کنفرانس مرکز.

کارشناسان گفت که با حسابرسی برای سال مالی 2017-18 سال اول در GST رژیم و در عین حال برای شروع مالیاتی افسران نیاز به بررسی حسابرسی دستورالعمل و شامل ویدئو کنفرانس مرکز همراه با تقویت سیستم مدیریت ریسک به پرچم موارد مخاطره آمیز.

PwC هند شریک رهبر ملی غیر مستقیم (مالیات) Pratik جین گفت: GST ممیزی و ارزیابی برای 2017-18 به زودی شروع خواهد شد و این بخش را به بررسی حسابرسی دستورالعمل.

"دستورالعمل های کنونی مورد بحث فیزیکی بازدید از محل کسب و کار بزرگ برای گفتن 7-8 روز و انجام ممیزی. با اجتماعی بودن فاصله یک جدید طبیعی " در حال حاضر GST مقامات ممکن است به کشف بیش مجازی تاییدیه," جین گفت.

دولت را به نگاه دوباره در آن سیستم مدیریت ریسک و تدبیر راه های بهتر ارزیابی مالیات دهندگان او اضافه شده است.

AMRG & همکاران شریک ارشد Rajat موهان گفت: یک بخش از CBIC است که آداب و رسوم در حال حاضر در آغوش استفاده از تکنولوژی و در حال حاضر انتظار می رود که GST داشتن بیش از 1.2 کرور مالیات دهندگان نیز معرفی امکانات از جمله در تمام دپارتمان توابع از جمله ارزیابی adjudications تجدید نظر و ممیزی.

"معرفی یک ویدئو کنفرانس مرکز در تمام قوانین مالیاتی ضروری است به تداوم کسب و کار طرح اقتصاد این بیماری همه گیر خواهد شد در نتیجه مفرط تاخیر در تحویل عدالت" موهان اضافه شده است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب