گواتی مستند: Shutdown در آسام را Kamrup منطقه شهری تمدید تا جولای 19

مردم ایستاده در صف برای خرید سبزیجات از دولت فروشنده پس از مقامات re-تحمیل مجموع lockdown برای جلوگیری از گستر

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399
Assam, Assam Lockdown, Assam Kamrup lockdown, Guwahati, Guwahati Lockdown, COVID-19, Kumar Sanjay Krishna, Guwahati Coronavirus, Coronavirus, مردم ایستاده در صف برای خرید سبزیجات از دولت فروشنده پس از مقامات re-تحمیل مجموع lockdown برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در تصور بازار در Guwahati آسام. (حسن نیت ارائه میدهد: PTI عکس)

ادامه مستند در Kamrup شهری منطقه که تحت آن شهرستان گواتی می افتد شده است تمدید یک هفته از تاریخ 12 ژوئیه با توجه به مقیاس بزرگ گسترش COVID-19 موارد آسام دبیر کل سانجی کومار کریشنا گفت: در روز شنبه.

14-بعد مستند در منطقه برنامه ریزی شده بود به پایان رسید در 6 بعد از ظهر روز یکشنبه اما منطقه دادرس گزارش کرده است که در ادامه در مقیاس بزرگ گسترش COVID-19 اتفاق می افتد و تقریبا در کل منطقه است که ممکن است یک تهدید عمده برای بهداشت عمومی, بهداشت و ایمنی از جمعیت عمومی است.

اخبار مرتبط

"با توجه به آزمایش های گسترده انزوا و دیگر اقدامات محدود کننده جامعه گسترش COVID-19 شده موجود تا حدی و این مستلزم گسترش بیشتر از prohibitory اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر" اعلام کرد.

سفارش را به اثر از 6 بعد از ظهر روز یکشنبه و در نیروی باقی خواهد ماند تا جولای 19.
گواتی شهرستان گزارش شده است افزایش موارد مثبت با 6,221 پس از ژوئن 24 زیر که کامل مستند تحمیل شد در کل منطقه در ژوئن 28.

جنبش از افراد باقی می ماند باید ممنوع, هیچ شهروند را مجاز به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود را با وسایل نقلیه خصوصی – هر دو دو و چهار چرخ-که ممنوع به جز اورژانس پزشکی است.

همه دولت مستقل/وابسته و دفاتر خصوصی باید بسته باقی می ماند همراه با کسب و کار/موسسات تجاری, مغازه ها و فعالیت های تجاری به جز همه stand - alone مواد غذایی و لوازم التحریر مغازه خرید و فروش در بهداشت شخصی کالاهای مجاز به کار بین 9 صبح تا 4 بعد از ظهر.

تمام موسسات صنعتی باید بسته باقی می ماند به جز فرایند مداوم صنایع اجازه داده می شود به تابع موضوع را به نیروی کار و اقامت در محوطه بیرون و داخل جنبش در طول مستند دوره اجازه داده نخواهد شد.

همه حمل و نقل عمومی و خدمات پذیرایی و باید به حالت تعلیق باقی می ماند و همه, آموزش, تحقیقات, آموزش, مربیگری موسسات باید بسته باقی می ماند.

تمام مکان های عبادت باید بسته باقی می ماند بدون جماعت مذهبی خواهد بود مجاز نیست بیش از 20 نفر مجاز خواهد بود برای مجالس ترحیم و اجتماعی, سیاسی, ورزشی, سرگرمی, فرهنگی و توابع دیگر باید منع می شود.

استثنا برای دفاع مرکزی و دولت نیروهای پلیس منطقه مقامات خدمات بهداشتی و درمانی, مدیریت بحران و دیگر خدمات ضروری مجاز در جریان مستند در نیروی باقی خواهد ماند.

خانه به خانه به فروش میوه و سبزیجات مجاز بین 8 صبح تا 2 بعد باید اجازه داده می شود از دوشنبه تا جمعه.

E-commerce فعالیت های تامین میوه ها و سبزیجات و دیگر موارد ضروری مجاز به کار بین 10 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. تمام محدودیت های دیگر غیر از موارد مشخص شده به عنوان معاف ممنوع باقی می ماند تا زمانی که سفارشات بیشتر و هیچ فرد مجاز به سرمایه گذاری به سادگی بر اساس شاغل بودن در معاف دسته از خدمات این منظور اعلام کرد.

افراد بالاتر از 65 سال سن افراد با شرکت morbidities زنان باردار و کودکان زیر سن 10 سال توصیه به ماندن در خانه به جز سلامت و اهداف ضروری.

دبیر کل کارگردانی منطقه بازپرس برای شناسایی شهروندان مسن و بیمار افراد در خانه و در محل قرار داده و یک مکانیزم برای اطمینان از در دسترس بودن مراقبت بحرانی که در آن مورد نیاز است.

او همچنین کارگردانی است که عرضه مواد غذایی ضروری ارائه شده به فقیرترین جامعه و عبور نیز باید صادر شود به سازمان های غیر دولتی مایل به عرضه مواد غذایی پخته شده به فقرا.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن