هانا می شود اولین طوفان 2020 اطلس فصل

میامی (ایالات متحده), جولای 25 طوفان گرمسیری هانا به روز رسانی شد برای تبدیل شدن به اولین طوفان 2020 اطلس فصل

توسط HONARMANDKHABAR در 4 مرداد 1399

میامی (ایالات متحده), جولای 25

طوفان گرمسیری هانا به روز رسانی شد برای تبدیل شدن به اولین طوفان 2020 اطلس فصل در شنبه حرکت به سمت تگزاس ساحل و تهدید را سنگین و باران, موج طوفان و گردباد ممکن است به یک دولت در حال حاضر مبارزه با کروناویروس.

ملی آمریکا طوفان مرکز گفت: هانا را حداکثر پایدار باد کرده بود افزایش یافته و به 75 مایل در ساعت (120 kph). طوفان محور حدود 100 مایل (160 کیلومتر) در شرق و جنوب شرقی کورپس کریستی, تگزاس و غرب در حال حرکت بود در 9 مایل در ساعت (15 kph).

مرکز هانا بود و انتظار می رود به ریزش زمین در امتداد تگزاس ساحل درون طوفان هشدار منطقه شنبه بعد از ظهر یا شب طوفان مرکز گفت. تقویت بیشتری است و انتظار می رود قبل از اینکه هانا باعث ریزش زمین. سریع تضعیف است و انتظار می رود پس از هانا حرکت داخلی.

"ترکیبی از یک خطرناک طوفان موج و جزر و مد باعث خواهد شد به طور معمول در مناطق خشک در نزدیکی ساحل به آب گرفتگی با افزایش آب در حال حرکت داخلی از خط ساحلی" میامی مستقر در آژانس گفت.

حداکثر پایدار باد بود در 75 مایل در ساعت (120 کیلومتر) در ساعت 7 صبح به وقت شرق آمریکا. طوفان محور حدود 100 مایل (160 کیلومتر) در شرق و جنوب شرقی کورپس کریستی, تگزاس و غرب در حال حرکت بود در 9 مایل در ساعت (15 kph).

یک موج طوفان هشدار در اثر از Baffin خلیج به سارجنت تمدید شد جنوب خلیج به پورت منسفیلد, Texas. موج طوفان تا 5 فوت (1.5 متر) پیش بینی شده برای این منطقه است. مردم توصیه شد برای محافظت از زندگی و اموال از آب بالا.

تورنادو نیز ممکن است روز شنبه برای قسمت های پایین تر به وسط تگزاس coastal plain, پیش بینی گفت. طوفان هشدار باقی مانده است در اثر پورت منسفیلد به مسکیت خلیج و یک طوفان گرمسیری هشدار دهنده هنوز هم در اثر از بارا el Mezquital, مکزیک به پورت منسفیلد تگزاس و از مسکیت خلیج به بالا, جزیره, Texas.

پیش بینی گفت: هانا می تواند 6 تا 12 اینچ (15 تا 30 سانتی متر) از باران از طریق پنج شنبه شب — با جدا مجموع از 18 اینچ (46 سانتی متر) — در علاوه بر این به ساحلی متورم است که می تواند تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی است.

کورپس کریستی است که در Nueces شهرستان یکی از چندین COVID-19 نقاط داغ در تگزاس است. مقامات در Nueces شهرستان گفت: در این هفته که 60 نوزادان آزمایش مثبت برای این ویروس از 1 جولای-ژوئیه 16.

در ضمن گرمسیری طوفان گونزالو بود و هنوز هم در مسیر به حرکت در سراسر جنوب جزایر بادگیر در روز شنبه بعد از ظهر یا شب. گونزالو غرب در حال حرکت بود در نزدیکی 18 مایل در ساعت (30 kph) با حداکثر پایدار باد در 40 مایل در ساعت (65 kph) ملی طوفان مرکز گفت: در صبح روز شنبه.

گونزالو است که هوا را به 1 تا 3 اینچ (3 تا 8 سانتی متر) از باران جدا شده و در مجموع از 5 اینچ (13 سانتی متر). یک طوفان گرمسیری هشدار بود در اثر توباگو و گرانادا و وابستگیهای آن. طوفان شد پراکنده یکشنبه شب یا دوشنبه پايتخت گفت.

گونزالو و هانا شکست رکورد برای اولین هفتم و هشتم اطلس به نام طوفان ترتيب با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. قبلی ثبت شد Gert در جولای 24, 2005 و هاروی در تاریخ 3 اوت سال 2005 Klotzbach گفت.

کریستبل دانیل ادوارد و پری نیز رکورد برای اولین به نام طوفان اقیانوس اطلس برای خود نظم الفبایی. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن