حسینه خواستند شناور طرح استفاده از ذخایر ارزی به صندوق توسعه

نخست وزیر شیخ حسینه خواستند به کارگردانی وزارت مالیه و بنگلادش بانک به موضوع نگاه کنید در یک ECNEC جلسه روز دو

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

نخست وزیر شیخ حسینه خواستند به کارگردانی وزارت مالیه و بنگلادش بانک به موضوع نگاه کنید در یک ECNEC جلسه روز دوشنبه با توجه به برنامه ریزی وزیر MA مانان.

بنگلادش بانک ذخایر ارز خارجی افزایش یافت و به تمام زمان بالا از $36.14 میلیارد دلار در جولای 2 پس از مهاجرت بنگلادشی به خانه فرستاد یک رکورد $1.833 میلیارد دلار در ماه ژوئن با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس ravaging اقتصاد.

این مقدار به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب واردات برای نه ماه در حالی که یک کشور باید ذخایر ارز خارجی معادل واردات هزینه سه ماه با توجه به استانداردهای بین المللی.

اقتصاددانان مدت طولانی است که خواستار دولت به سرمایه گذاری پول به جای اجازه دادن به آن دروغ بیکار.

با اقتصاد جهانی وضعیتی وخیم از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس نخست وزیر در حال حاضر عطف توجه خود را به استفاده از این وجوه است.

"نخست وزیر گفت: ما همیشه قرض گرفتن وجوه دلار از منابع خارجی. ذخایر ما در حال حاضر $36 میلیارد بنابراین ما نمی توانیم قرض گرفتن از آن ؟ بنگلادش ذخایر بانک این پول در جهت منافع عمومی. بنابراین ما می تواند وام از آن را برای پروژه های ما." گفت: مانان.

حتی اگر نرخ بهره است که کمی پایین تر در وام های خارجی با استفاده از پول خود ما به این معنی است که منافع آن نیز باقی خواهد ماند این کشور با توجه به حسینه خواستند.

او به دستور بانک مرکزی برای پایین رفتن به nitty-ریگ دار از برنامه و پیدا کردن ممکن است تاثیر اقتصادی گفت: وزیر برنامه ریزی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب