پکن لغو پرواز خاموش مدارس بیش از شیوع ویروس جدید

پکن, ژوئن 17 مقامات لغو نمرات پروازهای داخلی در داخل و خارج از پکن روز چهارشنبه به عنوان آنها یافت تلاش برای ش

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399

پکن, ژوئن 17

مقامات لغو نمرات پروازهای داخلی در داخل و خارج از پکن روز چهارشنبه به عنوان آنها یافت تلاش برای شامل شیوع کروناویروس در چین سرمایه طی هفته گذشته است که موجب ترس از تجدید گسترده تر سرایت.

مقامات بهداشت ثبت 31 جدید تایید عفونت برای ژوئن 16, آوردن تجمعی عفونت از روز پنج شنبه به 137 موارد بدترین تجدید حیات این بیماری در این شهرستان از اوایل فوریه.

حمل و نقل هوایی داده های ردیاب Variflight نشان داد که نیمی از برنامه ریزی پروازهای ورودی و 40 درصد از خروجی پرواز از پکن پایتخت فرودگاه بین المللی, یکی از شهر دو فرودگاه عمده ای شده اند و یا به احتمال زیاد لغو میشود در روز چهارشنبه. اکثر پروازهای داخلی در مسیرهای مستقیم پرواز بین المللی مسیرهای ممنوع سه ماه پیش هنگامی که این شهر دست و پنجه نرم کردن با اولین موج از عفونت.

مقامات روز سه شنبه مطرح پکن به سطح دو هشدار دوم بالاترین سطح در چهار ردیف COVID-19 پاسخ اضطراری در سطح سیستم است. که معکوس یک گام به جمع و جور کردن از سطح دو به سطح سه صرف 10 روز قبل.

برخی از 27 محلات تعیین شده به عنوان رسانه-مناطق با خطر شكنجه مردم ورود به متوسط چک و ثبت نام از سه شنبه. یک محله در نزدیکی عظیم عمده فروشی مواد غذایی مرکز شناسایی شده به عنوان منبع از آخرین شیوع مشخص شده بود در معرض خطر.

در زیر سطح دو محدودیت این شهرستان در جاده ها و بزرگراه ها هنوز باز, شرکت ها و کارخانه ها نمی شد و دستور به توقف کار وجود نداشت پتو جلوگیری مسکونی ترکیبات.

اما جنبش مردم در داخل و خارج از شهر به شدت کنترل شد و موضوع را به COVID-19 آزمون در حالی که ساکنان مناطق در معرض خطر بودند قرنطینه در محلات و همچنین نیاز به انجام آزمایش.

مهد کودک, مدارس ابتدایی و دبیرستان بودند همه بسته است.

شیوع این بیماری شده است به ترسیم عظیم Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی مرکز در جنوب غربی پکن که در آن هزاران تن از سبزیجات و میوه و گوشت معامله می شوند هر روز.

جدید کروناویروس اولین بار شناسایی شده در دسامبر در بازار غذاهای دریایی در ووهان تهران مرکزی, چینی, استان هوبئی است و پس از گسترش در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 8 میلیون نفر است.

سرایت خطرات

دولت و رسانه های ذکر شده از کارشناسان عنوان کرد و گفت آخرین شیوع در پکن متفاوت بود از ووهان به دلیل موارد ترجمه شده و منبع عفونت مشخص و اجازه می دهد مقامات به راحتی دریافت که وضعیت تحت کنترل است.

اما هبی, Liaoning, Sichuan استان ژجیانگ و باید همه گزارش موارد جدید مربوط به Xinfadi منجر استان نگران سرایت به اعمال قرنطینه مورد نیاز در بازدید از پکن است.

شمال شرقی استان هیلونگجیانگ که تنها به تازگی آورده محلی شیوع تحت کنترل وی را تحمیل 21 روز قرنطینه در افرادی که در تماس با Xinfadi و یا سابقه اقامت در معرض خطر متوسط به بالا در مناطق پکن.

هیلونگجیانگ گفت: آن را نیز نیاز به هر گونه دیگر مسافران از پکن به قرنطینه در یک محل به صورت متمرکز به مدت سه روز به دنبال یکی دیگر از 14 روز از خود جدا می کند. — رویترزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن