HDFC Bank راه اندازی معاملات خاص برای فشار به مصرف کننده صرف

این بانک گفت که تغییرات در شیوه زندگی در میان مستند منجر به افزایش تقاضا برای, تلفن, تبلت, کامپیوتر و لوازم جا

توسط HONARMANDKHABAR در 16 خرداد 1399
The bank said that the changes in lifestyle amid the lockdown have resulted in increased demand for phones, tablets, computers and related accessories. این بانک گفت که تغییرات در شیوه زندگی در میان مستند منجر به افزایش تقاضا برای, تلفن, تبلت, کامپیوتر و لوازم جانبی مرتبط.

HDFC Bank روز جمعه اعلام کرد راه اندازی یک رشته از معاملات و پیشنهادات منحصر به فرد برای فشار به مصرف کننده صرف به عنوان مستند برداشته شده است در مراحل. به نام "تابستان رفتار', معاملات با هدف رفع نیازهای در حال تغییر از تجار و همچنین حقوق و مزایای خود و خود اشتغالی مشتریان این بانک گفت.

این بانک گفت که تغییرات در شیوه زندگی در میان مستند منجر به افزایش تقاضا برای, تلفن, تبلت, کامپیوتر و لوازم جانبی مرتبط. تقاضا برای امن دیجیتال پرداخت و حمل و نقل خصوصی نیز در حال افزایش است. به عنوان مغازه ها و کسب و کار شروع به بازگشایی آنها مورد نیاز برای کسب و کار و امور مالی.

اخبار مرتبط

برخی از کلید ارائه می دهد شامل تخفیف منحصر به فرد برای آی فون SE, راه اندازی بدون هیچ هزینه EMI و صفر پرداخت برای لوازم خانگی بزرگ و پایین و تربیه برای یک دوره محدود در بانک محصولات وام مانند وام خودرو و دو چرخ وام. این بانک نیز ارائه امکانات اضافه برداشت برای حقوق و مزایای کارکنان و مجموعه ای از قرار دادی تامین مالی طرح های خود اشتغالی مشتریان.

Parag رائو کشور سر پرداخت امور مالی مصرف کننده دیجیتال بانکی و, بازاریابی, HDFC Bank, گفت که مستند است عادات مصرف. "ما شاهد افزایش تقاضا برای دستگاه های الکترونیکی لوازم آموزشی و سرگرمی و تناسب اندام اشتراک. نیز وجود دارد افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری از وام خودرو و وام های شخصی برای کسب و کار سرمایه گذاری طرح. رفتار های تابستان است ارائه می دهد برای حمایت از تمام این شرایط جدید هر دو صورت دیجیتالی و از طریق شبکه شعب گسترده در نتیجه ایجاد احساس مثبت در میان مشتریان," او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن