HDFC Life Insurance وارد Nifty50 شاخص

این تغییرات باید تبدیل به موثر از جولای 31, NSE شاخصهای اعلام کرد.با ودانتا محروم بودن از 11 از 12 شاخص از NSE

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399
The changes shall become effective from July 31, NSE Indices stated.این تغییرات باید تبدیل به موثر از جولای 31, NSE شاخصهای اعلام کرد.

با ودانتا محروم بودن از 11 از 12 شاخص از NSE با توجه به این شرکت پیشنهاد داوطلبانه delisting HDFC Life Insurance Company می شود شرکت کننده جدید در Nifty50 شاخص.

ودانتا جایگزین شده است از 11 شاخص از جمله Nifty50, Nifty500, Nifty100 بسیار خوب زیادی Midcap 250 و جذاب 200, در میان دیگران. در همان زمان SBI کارت و پرداخت های شرکت کننده جدید در پنج شاخص از جمله جذاب Next50, Nifty100 و Nifty500. این تغییرات باید تبدیل به موثر از جولای 31, NSE شاخصهای اعلام کرد.

اخبار مرتبط

شاخص روش شامل معیارهای چندگانه مانند نقدینگی معاملات فرکانس و شناور تنظیم بازار-کلاه برای یک سهام را شامل می شود در شاخص است. برای گنجاندن در شاخص امنیت باید معامله در میانگین تاثیر هزینه 0.50% و یا کمتر در طول شش ماه گذشته برای 90% از مشاهدات برای نمونه کارها از 10 تومان کرور.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن