بالا 'لایه خامه' قطع لطمه می زند و ضعیف ترین: پیشنهاد Rs 12-لاخ قطع برای OBCs بیش از حد بالا است

این است که بسیار نگران کننده و در حالت ایده آل باید اجرا نمی شود برای دلایل مختلف. (تصویر نماینده)در سال گذشته

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399
In which case, the government seemed to be making the point that anyone who was not ‘creamy layer’ was ‘economically weak’.این است که بسیار نگران کننده و در حالت ایده آل باید اجرا نمی شود برای دلایل مختلف. (تصویر نماینده)

در سال گذشته دولت آمد تا با یک تعریف جدید از فقیر که در حالی که تصویب یک سهمیه برای لحاظ اقتصادی ضعیف تر فوقانی طبقات در مشاغل دولتی را ثابت قطع درآمد سالانه خانوار تومان 8 لاخ. جدا از این واقعیت است که این درآمد قطع بدان معنی است که 80% از سرخپوستان فقیر بودند و یا از لحاظ اقتصادی ضعیف تر'—اصطلاح مورد استفاده توسط دولت—این همان قطع است که به عنوان استفاده می شود برای 'کرم لایه OBCs در سال 2017. که در این صورت دولت به نظر می رسید به این نکته که هر کسی که نمی شد 'لایه خامه بود' از لحاظ اقتصادی ضعیف'. اگر که نیست به اندازه کافی بد در آستانه بیهار انتخابات که در آن OBCs مهمی رای بانک دولت است که بر اساس کمیسیون ملی برای عقب کلاس (NCBC) تصویب آن به احتمال زیاد به افزایش 'کرم لایه برش—این تعیین می کند که OBC خانواده می تواند واجد شرایط برای رزرو مزایای—به Rs 12 لاخ.

این است که بسیار نگران کننده و در حالت ایده آل باید اجرا نمی شود برای دلایل مختلف. برای یکی از آخرین قطع تومان 8 لاخ ثابت شد در سال 2017 و درآمد افزایش یافته است حدود 13 درصد از آن به بعد در حالی که دولت پیشنهاد 33% افزایش در آمد. مهم تر, در حالی که Rs 12 لاخ ممکن است به نظر می رسد مانند یک طبقه متوسط درآمد و درآمد 50,000 تومان در هر ماه -- از آن است که مقدار زیادی از پول در زمینه که در آن درآمد سرانه بود و فقط در Rs 1,34,226 در 2019-20 طبق وزارت آمار و برنامه اجرای. با توجه به داده ها از قیمت یک برش از Rs 12 لاخ در هر سال از بین می برد فقط 1.2 درصد از تمام OBC خانواده; یا 98.8 درصد از OBCs قادر خواهد بود به سود سهمیه بندی; در مورد هند کل جمعیت کمتر از 2 درصد از خانوارهای دارای درآمد بیش از Rs 12 لاخ. پس مفهوم "لایه خامه'—معرفی شده در سال 1992 در Indra Sawhney قضاوت—برای اطمینان از این بهتر نمی دور از تمام مزایای قطع نیاز به مقدار زیادی پایین تر به اطمینان حاصل شود که مزایای در دسترس هستند فقط به پایین 20-30 ٪ از جمعیت.

اخبار مرتبط

در واقع پس از رزرو به نظر می رسد تبدیل شده اند خود تداوم در حالی که قانون اساسی به حال پیش بینی شده فقط در یک دوره 10 ساله برای آنها دولت نیاز به آمده تا با یک خود محدود فرمول است که نه فقط بدون درد, آن را نیز ارائه می شود آنچه رزرو معنای شدند. بهترین راه برای انجام این کار این است که با استفاده از مدارک تحصیلی به جای درآمد ملاک. داده ها از قیمت تایید می کند که درآمد خانوار را به طور چشمگیری بر اساس سطح آموزش و پرورش—60 ٪ زمانی که یک OBC خانواده دارای یک فارغ التحصیل حقوق بگير در مقابل وقتی که فرد تنها با گذشت 10 استاندارد است. در حالت ایده آل و سپس تلاش از هر رزرو سیاست است به اطمینان حاصل شود که خانواده سطح آموزش و پرورش افزایش یابد. خوب قطع و سپس تحصیلات دانشگاهی. لحظه ای که یک خانواده یک فارغ التحصیل عضو باید آن را تبدیل شدن به واجد شرایط برای رزرو در کالج; این اطمینان خواهد داد که در طول زمان کمتر تحصیل کرده خانواده ها بهتر شانس در گرفتن آموزش. در مورد رزرو برای مشاغل برش می تواند یک خانواده گرفتن کار از طریق رزرو بودن حق برای دیگری. یک بار دیگر این اطمینان را به سود گسترش به تمام اعضای جامعه به جای اینکه در گوشه ای تنها بهتر است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب