هندوستان روي امتیاز: فروش یک عملکرد ثابت در سه ماهه

هندوستان روي (HZL) گزارش داد در خط Ebitda تومان 19.6 میلیارد دلار (I-Sec: Rs 20.6 میلیارد دلار)هندوستان روي (H

توسط HONARMANDKHABAR در 5 خرداد 1399
هندوستان روي (HZL) گزارش داد در خط Ebitda تومان 19.6 میلیارد دلار (I-Sec: Rs 20.6 میلیارد دلار)

هندوستان روي (HZL) گزارش داد در خط Ebitda تومان 19.6 میلیارد دلار (I-Sec: Rs 20.6 میلیارد دلار). در حالی که یکپارچه روي و سرب تولید در آمد در 221kte (پایین 3% y-o-y), Covid-19 (C19) تعطیلی از 22 Mar'20 کاهش می یابد همان 27kte. سرب و نقره تولید افزایش 20%/12% q-o-q و نشان دهنده وضوح geo-عوامل فنی که قبلا نهفته SK معادن' تولید. چنین tailwind کمک خواهد کرد حجم بازیابی با حمایت بیشتر از این سفارش Rampura Agucha شفت (به کمک استخراج از 5mtpa).

افزایش ظرفیت جاده معدن (فاز-wise) و همچنین سطحی پروژه Zawar و fumer پروژه های در آستانه راه اندازی قرار داده اند FY21e بسیار بهتر جا اما برای نامشخص تقاضا تصویر با توجه به Covid-19. همه این اقدامات همراه با کاهش قیمت زغال سنگ اجازه می دهد تا مدیریت به سازنده تر در پلیس برای FY21 (هدایت به پایین 5-10% y-o-y). ادامه داد: سود سهام upstreaming نیز نزدیک به یقین در HZL در حال حاضر.

اخبار مرتبط

حفظ خرید با یک تغییر TP تومان 195/به اشتراک بگذارید.
هزینه یک کلید تمرکز ما FY22e تخمین می زند باید به راحتی به دست آورد: HZL است که با هدف کاهش 5-10% y-o-y در پلیس vis-à-vis دلار 1,047/te ثبت نام در FY20 – با پس انداز تا حدودی انتظار از محور راه اندازی در Rampura Agucha و تا حدودی به دلیل کاهش قیمت کالاها است . ~35 درصد از هزینه پایه ثابت است و ~40-45% USD-مرتبط و در درجه اول رانده شده توسط ذغال سنگ است.

نیروی انسانی کاهش هزینه در Q4FY20 شد و با توجه به writeback از پایان سال عملکرد-پرداخت " مقررات. ما فرض بالاتر کارمند هزینه در برابر مدیریت هدایت طیف وسیعی از Rs 1.9-2 میلیارد دلار از فصلنامه اجرا هستند. همچنین با وجود فرض کنید حجم بالاتر در FY22e (تولید فلز تا 25 ٪ y/y) ما پلیس مفروضات تا حد زیادی ثابت y-o-y و انتظار داریم HZL به بهتر همان است.

گسترش به 1.2 mtpa از استخراج فلز کامل است; ما انتظار 25% افزایش در مجتمع تولید فلز در FY22e: استخراج فلز خروجی گسترش به 1.2 mnte کامل است. Rampura Agucha UG شفت است که به سفارش و سنگ تخلیه را آغاز کرده است. پر در Zawar و fumer پروژه های شروع پایان مارس'20. شده اند وجود دارد اندکی تاخیر (چند ماه) در راه اندازی برخی از آثار. راه اندازی این پروژه ها همراه با وضوح geo-مسائل فنی در SK معادن قرار داده اند FY21e بسیار بهتر جا (حجم عملکرد) برای HZL اما برای نامشخص تقاضا تصویر با توجه به Covid-19. ما انتظار داریم FY22e برای دیدن 25% افزایش در تولید فلز.

حفظ خرید: در حالی که HZL است به حالت تعلیق راهنمایی تا Q1FY21 ما به اندازه کافی با تخفیف برای درآمد ضعف است که FY21e می توانید شاهد. قوی دید در ادامه سود سهام از اتمام 1.2-mtpa گسترش و نسبتا متوسط روی قیمت فرض به عنوان, چینی, تقاضا بازیابی درایو امتیاز ما منطق.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de