هنگ کنگ فوران بیش از امنیتی جدید قانون, 300 برگزار شد

دلار هنگ کنگ, جولای 1 پلیس هنگ کنگ از کار اخراج شده های آب پاش و گاز اشک آور و بازداشت بیش از 300 نفر در روز ش

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399

دلار هنگ کنگ, جولای 1

پلیس هنگ کنگ از کار اخراج شده های آب پاش و گاز اشک آور و بازداشت بیش از 300 نفر در روز شنبه به عنوان اعتراض به خیابان ها ریختند در سرپیچی از جارو قانون امنیت معرفی شده توسط چین است که منتقدان می گویند که با هدف snuffing مخالفت.

نمی بیکار ایستاده: ما

آمریکا نمی خواهد بیکار ایستاده در حالی که چین "چلچله" هنگ کنگ به آن "اقتدارگرا شکم". حزب کمونیست چین تصمیم به اعمال سخت گیرانه قانون امنیت از بین می برد قلمرو استقلال و یکی از چین بزرگترین دستاوردهای. هنگ کنگ نشان داد به جهان چه رایگان مردم چین می تواند رسیدن به.—مایک Pompeo, وزیر

پکن پرده برداری از جزئیات بسیار پیش بینی قانون در اواخر روز سه شنبه پس از هفته ها از عدم قطعیت فشار چین را آزادترین شهر و یکی از ترین در جهان پر زرق و مراکز مالی به بیشتر استبدادی مسیر.

به عنوان هزاران نفر از معترضان در مرکز شهر جمع شده بودند برای تجمع سالانه به مناسبت سالگرد این مستعمره سابق بریتانیا را تحویل به چین در سال 1997 پلیس ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل و شلیک گلوله به عنوان آنها ساخته شده پس از دستگیری جمعیت ریخته به خیابان ها شعار "مقاومت تا پایان" و "هنگ کنگ استقلال".

"من می ترسم از رفتن به زندان اما عدالت من برای آمدن امروز من مجبور به ایستادن" گفت: یکی از 35 سال که به نام او به عنوان ست. پلیس گفت که آنها تا به حال ساخته شده بیش از 300 بازداشت غیر قانونی مجمع و دیگر جرائم با نه مربوط مظنون به نقض قانون جدید است.

قانون مجازات جرائم تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان را ببینید سرزمین اصلی سازمان های امنیتی در هنگ کنگ برای اولین بار اجازه می دهد برای استرداد به سرزمین اصلی به صورت آزمایشی.

چین به تصویب رسید و این قانون در پاسخ به اعتراضات سال گذشته باعث نگرانی است که پکن شد خفقان شهر آزادی های تضمین شده توسط "یک کشور دو سیستم" فرمول توافق کردند که آن را بازگشت به قانون است. پلیس ذکر شده در قانون برای مقابله با داعش است.

"شما نمایش پرچم یا بنر/شعار/یا انجام خودتان را با قصد مانند تجزیه طلبی و یا براندازی که ممکن است تشکیل جرائم تحت ... امنیت ملی قانون" پلیس گفت: در یک پیام نمایش داده شده در یک بنفش بنر.

مقامات در پکن و هنگ کنگ بارها و بارها گفت: این قانون با هدف در چند "مشکل" خواهد شد و نه بر حقوق و آزادی و نه سرمایه گذار ، اما منتقدان ترس از آن است که با هدف پایان دادن به دموکراسی خواهی و سرکوب آزادی ها هستند که به عنوان کلیدی برای هنگ کنگ را با موفقیت به عنوان یک مرکز مالی.

ایالات متحده و آسیا و متحدان غربی را مورد انتقاد قرار قانون. بریتانیا گفت که موضع آن کلمه و ارائه تمام کسانی که در هنگ کنگ با انگلیسی, ملی در خارج از کشور وضعیت یک "قرار دادی" مهاجرت مسیر.

بریتانیا و کانادا نیز روز سفر خود مشاوره برای هنگ کنگ گفت: وجود افزایش خطر بازداشت.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab توصیف جمعه تظاهرات به عنوان دلخراش و مواخذه HSBC و بانک های دیگر برای حمایت از قانون جدید گفت: حقوق از هنگ کنگ نباید قربانی برای بانکداران' جوایز. — رویترز


تایوان باز می شود دفتر مهاجرت ملامت به پکن

تایپه: تایوان در روز چهارشنبه افتتاح یک دفتر به منظور تسهیل مهاجرت از هنگ کنگ زیر چین عبور از یک امنیت ملی قانون برای این مستعمره سابق بریتانیا دیده می شود به عنوان به شدت محدود کردن مخالفان سیاسی و آزادی بیان. تایوان is a self-دموکراسی حاکم است و بصورتی پایدار و محکم رد پکن خواست که آن متحد با سرزمین اصلی است. AP

مظنون می تواند سعی در سرزمین اصلی امنیت دفتر

ژانگ Xiaoming اجرایی معاون پکن هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور گفت: متهمان دستگیر جدید پکن-اجرای امنیت اداره می شود سعی در سرزمین اصلی. ماده 55 از قانون آمده است که پکن امنیت در هنگ کنگ می تواند ورزش صلاحیت بیش از "پیچیده" یا "جدی" موارد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب