هنگ کنگ فایل اول اتهامات تحت قانون جدید مرد برای رزرو تروریسم

دلار هنگ کنگ 3 جولای یک مرد حمل "آزاد هنگ کنگ" ثبت نام به عنوان او سوار یک موتور سیکلت به پلیس در اعتراض به قل

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

دلار هنگ کنگ 3 جولای

یک مرد حمل "آزاد هنگ کنگ" ثبت نام به عنوان او سوار یک موتور سیکلت به پلیس در اعتراض به قلمرو چینی حاکمان شد اولین نفر به اتهام تحریک به تجزیه طلبی و تروریسم تحت جدید امنیت ملی قانون در روز جمعه.

پکن اعمال قانون در این مستعمره سابق بریتانیا در اوایل این هفته با وجود تظاهرات از هنگ Kongers و کشورهای غربی تنظیم چین آزادترین شهر و مرکز مالی عمده ای در بیشتر استبدادی آهنگ.

سازمان ملل متحد حقوق بشر دفتر صدای نگرانی بیش از بازداشت

ژنو: حقوق بشر سازمان ملل متحد سخنگوی Rupert Colville است ابراز نگرانی کرد که "مبهم و بیش از حد گسترده" مقررات در هنگ کنگ جدید امنیت ملی قانون ممکن است منجر به فعالان تحت پیگرد قانونی قرار در نقض آزادی های اساسی از مجمع و بیان است. صدها نفر دستگیر شده بودند در اعتراض روز چهارشنبه یک روز پس از قانون جدید به اثر رفت و حداقل 10 متهم شده اند, او گفت:, ژنو, اخبار جلسه. ایسنا

منتقدان می گویند این قانون که مجازات جنایات تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است که هدف خرد کردن مخالفت و طولانی در حال اجرا مبارزات انتخاباتی برای بیشتر دموکراسی است. پلیس می گویند 23 ساله تانگ یانگ-کیت و مجروح برخی از افسران در یک غیر قانونی اعتراض در روز چهارشنبه. یک ویدئو نشان داد دوچرخهسواری ضربه زدن بیش از چندین افسران قبل از راننده می افتد و دستگیر شده است.

تانگ بود که در بیمارستان بستری پس از حادثه متهم شد کمتر از 24 ساعت پس از دولت شهرستان گفت: شعار او حامل - "آزاد هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما" - connotes تجزیه طلبی و یا براندازی تحت قانون جدید است.

تندرو به رئیس دفتر امنیت

پکن: چین منصوب شده است ژنگ Yanxiong (56) به عنوان مدیر جدید آن امنیت ملی در هنگ کنگ شین هوا گزارش شده است. او به شهرت در طول تصدی خود به عنوان حزب رئیس شنوی که مقامات کلمپ کردن معترضان در سال 2011 در Wukan ایجاد کرد. ژنگ اخیرا به عنوان دبیر کل حزب کمونیست کمیته استان گوانگدونگ است. ایسنا

قانون جدید به دفتر امنیتی بیشتری در اجرای عمل و قدرت را گمان بر روی سرزمین اصلی و همچنین اعطای امتیازات برای عوامل از جمله هنگ کنگ مقامات نمی تواند بازرسی وسایل نقلیه خود را.

چین به تصویب رسید و این قانون تامین گاهی اوقات پس از تظاهرات خشونت آمیز در سال گذشته باعث ترس پکن شد خفقان آزادی های تضمین شده توسط "یک کشور دو سیستم" فرمول توافق زمانی که دلار هنگ کنگ بازگشت به قانون در سال 1997. در یکی دیگر از دادگاه ده ها تن با تجمع در همبستگی با یک مرد به اتهام چاقو زدن یک پلیس. آنها برگزار شد تا تکه های خالی از کاغذ برای نشان دادن ترس برای آزادی بیان است. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب