پلیس هنگ کنگ آتش توپ آب در جمعیت معترض امنیتی جدید قانون

پکن/دلار هنگ کنگ, جولای 1 پلیس هنگ کنگ اخراج توپ آب را در روز شنبه به شکستن اولین اعتراض پس از چین معرفی جارو

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

پکن/دلار هنگ کنگ, جولای 1

پلیس هنگ کنگ اخراج توپ آب را در روز شنبه به شکستن اولین اعتراض پس از چین معرفی جارو قانون امنیت آنها ساخته شده و خود را اول بازداشت تحت آن هشدار از مجازات برای دفاع از تجزیه طلبی و یا براندازی.

پکن روز سه شنبه پرده برداری از جزئیات بسیار پیش بینی قانون پس از هفته ها از عدم قطعیت فشار چین را آزادترین شهر و یکی از ترین در جهان پر زرق و مراکز مالی بر روی یک مطلب استبدادی مسیر.

به عنوان هزاران نفر از معترضان در مرکز شهر جمع شده بودند برای تجمع سالانه به مناسبت سالگرد این مستعمره سابق بریتانیا را تحویل به چین در سال 1997 پلیس ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل به, دستگیری در حالی که مغازه ها و یک ایستگاه مترو بسته شده است.

پلیس ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل به روزنامه نگاران است. AFP

"من می ترسم از رفتن به زندان اما عدالت من برای آمدن امروز من مجبور به ایستادن" گفت: یکی از 35 سال که به نام او به عنوان ست.

جمعیت ریختن به خیابان ها شعار می دادند "مقاومت تا پایان" و "هنگ کنگ استقلال".

پلیس شلیک توپ آب آنها را تعقیب دور و بعد گفت: آنها تا به حال ساخته شده 30 دستگیری غیر قانونی مجمع انسداد در اختیار داشتن سلاح و نقض قانون جدید است.

قبلا پلیس ذکر شده در این قانون برای اولین بار در مقابله با داعش است.

معترضان نمایش آگهی ها. AFP

"شما نمایش پرچم یا بنر/شعار/یا انجام خودتان را با قصد مانند تجزیه طلبی و یا براندازی که ممکن است تشکیل جرائم تحت ... امنیت ملی قانون" پلیس گفت: در یک پیام نمایش داده شده در یک بنفش بنر.

قانون مجازات جرائم تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان و رسما راه اندازی سرزمین اصلی سازمان های امنیتی در هنگ کنگ برای اولین بار با قدرت فراتر از شهر ،

چین به تصویب رسید و آن را در پاسخ به ماه از دموکراسی تظاهرات سال گذشته باعث نگرانی است که پکن شد خفقان شهر آزادی های تضمین شده توسط "یک کشور دو سیستم" فرمول توافق کردند که آن را بازگشت به قانون است.

یک بارج با آگهی ها که به عنوان خوانده شده "جشن امنیت ملی قانون" بادبان در ویکتوریا هاربر در هنگ کنگ روز چهارشنبه. AFP

مقامات در پکن و هنگ کنگ بارها و بارها گفت: این قانون با هدف در چند "مشکل" خواهد شد و نه بر حقوق و آزادی و نه سرمایه گذار ،

اما منتقدان ترس آن را سرکوب آزادی ها هستند که به عنوان کلیدی برای هنگ کنگ را با موفقیت به عنوان یک مرکز مالی.

"با انتشار کامل جزئیات قانون باید آن را به کسانی که در شک در این است که هنگ کنگ با آنها بزرگ شدم" گفت: Hasnain ملک سر از تحقیقات حقوق صاحبان سهام Tellimer در دبی.

"تفاوت در این است که آمریکا و چین روابط به مراتب بدتر و این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک بهانه به مانع نقش هنگ کنگ به عنوان یک سرمایه گذاری hub."

در پکن ژانگ Xiaoming اجرایی معاون پکن هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر به خبرنگاران گفت: متهمان دستگیر جدید پکن-اجرای امنیت اداره می شود سعی در سرزمین اصلی.

او گفت: دفتر جدید abided قانون چینی و هنگ کنگ نظام حقوقی نمی تواند انتظار می رود برای اجرای قوانین سرزمین اصلی است. ماده 55 از قانون آمده است که پکن امنیت در هنگ کنگ می تواند ورزش صلاحیت بیش از "پیچیده" یا "جدی" موارد است.

"این قانون یک هدیه تولد به (هنگ کنگ) و خود را نشان می دهد ارزش ارزش در آینده" ژانگ گفت قانون را نمی توان عطف به ماسبق.

در تاریخ 1 ژوئیه سال گذشته صدها نفر از معترضان با هجوم و تخریب این شهر مقننه در اعتراض به یک شرکت-اوراق لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین است.

کسانی که تظاهرات تبدیل شده و خواهان دموکراسی فلج نقاط شهر و هموار کردن راه برای پکن اعمال قانون در این هفته.

'اجتناب ناپذیر'

صحبت در پرچم-بالا بردن مراسم به مناسبت نخستین سالگرد, شهر, پکن, حمایت رهبر, کری لام گفت: این قانون مهم توسعه این شهر را بازگشت به قانون است.

"آن نیز اجتناب ناپذیر و بی درنگ تصمیم به بازگرداندن ثبات" لام گفت: در بندر-مقابل محل که در آن 23 سال پیش آخرین استعماری فرماندار Chris Patten یک منتقد سرسخت امنیتی قانون tearfully دست بازگشت هنگ کنگ به چین حکومت.

برخی از نرم افزار-پکن مقامات سیاسی و مفسران می گویند قانون است که در آب بندی هنگ کنگ دوم "بازگشت" به سرزمین مادری پس از اولین شکست را به ساکنان به پاشنه.

لو Huining سر پکن را بالا دفتر نمایندگی در هنگ کنگ گفت: در این مراسم که قانون به یک "آرمان مشترک" از هنگ کنگ شهروندان است.

منتقدان را محکوم به عدم شفافیت در جزئیات این قانون تا زمانی که از آن رونمایی شد. آن به اجرا در آمد در 11 pm (1500 GMT) روز سه شنبه.

برخی از معترضان به عضویت در گروه های خود را فقط قبل از این قانون به اجرا در آمد هر چند خواستار مبارزه برای دموکراسی به رفتن دریایی.

"من تو را دیدم امروز صبح وجود دارد برای جشن های هنگ کنگ تحویل اما برای من آن است که یک مراسم تشییع جنازه, مراسم تشییع جنازه برای "یک کشور دو سیستم" گفت: دموکراسی نماینده مجلس Kwok Ka-ki. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de