هنگ Kongers مارس در تظاهرات سکوت در برابر قوانین امنیت ملی

دلار هنگ کنگ, ژوئن 28 صدها نفر از هنگ Kongers راهپیمایی در سکوت از طریق خیابان های شهر را در روز یکشنبه در اعت

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

دلار هنگ کنگ, ژوئن 28

صدها نفر از هنگ Kongers راهپیمایی در سکوت از طریق خیابان های شهر را در روز یکشنبه در اعتراض به بلندی امنیت ملی قانون اجرا شده توسط سرزمین اصلی چین به دولت است.

پلیس ضد شورش مسلح با سپر شد و در حال حاضر به عنوان جمعیت نقل مکان کرد و از اردن به مونگ کوک در كولون منطقه به عنوان بخشی از یک " تظاهرات سکوت که در آن آنها راهپیمایی کردند اما معمول شعار یا شعار فریاد بود و عمدتا ندارد.

پیشنهاد قوانین امنیت ملی مورد بحث قرار گرفت توسط کنگره ملی خلق ایستاده کمیته در روز یکشنبه در پکن در سه روز نشست.

قوانین به شمار می رود گذشت قبل از پایان ماه ژوئن است اما در پیش نویس هنوز به ساخته شده است.

"من اینجا هستم تا به مخالفت با قوانین امنیت ملی" گفت: استر, 25 بود که در خیابان های اردن روز یکشنبه.

"این آخرین نبرد است در دراز مدت مقاومت (قوانین)."

این رویداد یک روز پس از هنگ کنگ پلیس حاضر مجوز سالانه مارس که برگزار می شود در تاریخ 1 ژوئیه به علامت تحویل شهر از بریتانیا به مقامات چینی بیست و سه سال پیش.

پلیس ذکر شده در بیانیه ای که در ماه مارس خواهد بود در نقض هنگ کنگ ممنوعیت گروه از بیش از 50 نفر گردهمایی که در محل قرار داده شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک بررسی انجام شده توسط هنگ کنگ افکار عمومی موسسه تحقیقات رویترز نشان داد که امنیت ملی قانون مخالف با اکثریت مردم در مرکز مالی.

آن را نیز نشان داد برای حمایت از تظاهرات انداختن به 51 درصد از 58 درصد در ماه ژوئن نسبت به نظرسنجی قبلی انجام شده برای رویترز در ماه مارس در حالی که مخالفان به آنها افزایش یافت و به 34 درصد از 28 درصد. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب