ساعت پس از بالا بردن امکان در توییتر تهمت را رد می کند قصد به تاخیر انداختن انتخابات نوامبر

واشنگتن جولای 31 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهید برای به تاخیر انداخ

توسط HONARMANDKHABAR در 10 مرداد 1399

واشنگتن جولای 31

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهید برای به تاخیر انداختن انتخابات نوامبر ساعت پس از بالا بردن امکان در توییتر.

"آیا من می خواهم برای دیدن یک تاریخ را تغییر دهید ؟ نه" ایسنا به نقل از خبرگزاری مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز پنج شنبه.

"من نمی خواهم تاخیر. من می خواهم به انتخابات... اما من نمی خواهم برای دیدن یک کج, انتخابات," او گفت: دو برابر کردن انتقاد خود از پست الکترونیکی-در رای گیری.

"اما من هم نمی خواهید به صبر برای سه ماه و سپس پیدا کردن که برگه های رای که همه از دست رفته و انتخابات معنا نیست که هر چیزی. این چیزی است که اتفاق می افتد... که حس مشترک است.

"پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به بزرگترین تقلب" رئیس جمهور اضافه شده است.

در یک توییت در روز پنج شنبه صبح تهمت ادعا -- بدون ارائه هیچ گونه مدرک و یا مدارک -- که "جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری" را ماه نوامبر رای "بیشترین نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ".

"این خواهد بود که یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا," او گفت:. "تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???" توییت بلافاصله مشتعل یک طوفان سیاسی و کشیده شده دو حزبی پوش بک از کاپیتول هیل به عنوان قانونی تحلیلگران توافق کردند که مغلوب ساختن پیشی جستن است و قدرت برای به تاخیر انداختن انتخابات به عنوان قانون اساسی ایالات متحده به کنگره این قدرت را به تنظیم تاریخ.

انتخابات روز طول می کشد محل در روز سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر به عنوان تعیین شده توسط قانون فدرال است. حرکت تاریخ نیاز به یک قانون در کنگره است.

بالا جمهوریخواهان -- رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی-که هر دو رد این ایده.

مک کانل گفت: ما هیچ انتخابات ریاست جمهوری تا کنون به تاخیر افتاده است قبل از.

"هرگز در تاریخ این کشور از طریق جنگ افسردگی و جنگ داخلی را که ما تا کنون نداشته فدرال انتخابات برنامه ریزی شده در زمان. ما را پیدا خواهد کرد یک راه برای انجام این کار دوباره این نوامبر سوم" بی بی سی به نقل از مک کانل عنوان کرد و گفت به محلی کنتاکی ایستگاه WNKY.

مک کارتی او تکرار. "هرگز در تاریخ انتخابات فدرال را که ما تا کنون برگزار نشده انتخابات است و ما باید به جلو بروید با ما انتخابات است." مغلوب ساختن پیشی جستن متحد سناتور لیندسی گراهام در همین حال گفت: تاخیر شد "ایده خوبی نیست".

با این حال وزیر امور خارجه مایک Pompeo خودداری کشیده می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد.

سوال توسط خبرنگاران در مورد اینکه آیا یک رئیس جمهور می تواند تاخیر در انتخابات گفت: "نه "ورود یک حقوقی قضاوت در پرواز".

هنگامی که فشرده گفت: وزارت دادگستری خواهد "را که قانونی تعیین" اضافه کرد: "ما می خواهیم انتخابات است که هر کس با اعتماد به نفس است." سخنگوی تهمت مجدد انتخابات هوگان Gidley گفت: رئیس جمهور بودم "بالا بردن یک سوال".

IANStinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب