چگونه بچه ها من هنوز هم گرفتن بیمار در مستند?

من تا به حال بسیاری از سوالات در مورد این بثورات فشار بیشتر بودن جایی که می تواند از آن آمده اند ؟ من همیشه فک

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

من تا به حال بسیاری از سوالات در مورد این بثورات فشار بیشتر بودن جایی که می تواند از آن آمده اند ؟ من همیشه فکر می کردم که عفونت های باکتریایی بودند گسترش germy بچه ها در زمین بازی مدرسه اما دختر من راش نشان داد تا یک ماه پس از آخرین روز مدرسه است. معلوم می شود من نه تنها پدر و مادر که شوکه شده است با ظاهر غیر ممکن است عفونت در این بهار. ماه به انزوا پدر و مادر به من گفت که بچه های خود پایین آمده اند و با رمز و راز تب گلودرد شپش کرمک و roseola.

"ما در مجموع انزوا و لوسی از خواب بیدار با یک تب از 102 و پرتاب. بسیار بی حال گفت:" مگی گالانت Isenberg از 3 سال. "من او را به paediatrician و او گفت که او بود, مانند, چهارمین بچه آن روز که در دفتر کار خود با یک ویروس است که نبود COVID." Isenberg که زندگی در آتلانتا و همچنین دارای دو stepchildren سنین 10 و 14.

آن را به عنوان معلوم کودکان و نوجوانان هنوز هم گرفتن بیمار در خانه به دلایل مختلف — و قرنطینه ناشی از رفتارها و همچنین coronavirus خود را در واقع ممکن است افزایش خطر برای شرایط خاص مانند بیماری لایم و دیابت است. هنوز پزشکان اطفال در حال می گویند که آنها در حال دیدن کمتر بیمار بیماران به طور کلی, و آنها به خصوص از دیدن کمتر مبتلا به بیماری های عفونی.

"اجتماعی فاصله و quarantining کار گسترده و موثر برای جلوگیری از بسیاری از چیزهایی که در غیر این صورت اتفاق می افتد زمانی که بچه ها جمع," گفت,,,, Dr Brad Sobolewski اطفال طب اورژانس پزشک در پزشکی بیمارستان کودکان سینسیناتی ،

حتی پس از, پزشکان احتمالا آگاه از طیف کاملی از مسائل مربوط به سلامت کودکان و نوجوانان در حال تجربه چرا که بسیاری از خانواده هایی که گرفته اند فرزندان خود را به پزشک در صورت عدم وجود یک بیماری همه گیر در حال به جای ماندن در خانه و عبور از انگشتان دست خود را که فرزندان خود را بهتر خواهد شد خود به خود.

"مردم فقط نمی خواهید برای دیدن آنها ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان اغلب به عنوان آنها در گذشته بوده است," دکتر گفت: ایوان مالدونادو اطفال بیماری های عفونی پزشک در دانشگاه استنفورد و رئیس آکادمی اطفال آمریکا' کمیته بیماری های عفونی. حتی حسابداری برای تماس های تلفنی از راه دور و بازدیدکننده داشته است که قطعا رفته تا برخی از پزشکان اطفال در حال می گویند که در تماس با پدر و مادر در طول همه گیر کاهش یافته است به طور کلی.

بسیاری از عفونت آمده از درون

اگر شما تعجب کنید که چگونه بچه خود را می تواند به بیمار در حالی که منزوی نگه داشتن در ذهن است که بسیاری از عفونت ناشی از میکروب ها است که به طور طبیعی زندگی می کنند در داخل بدن ما و گاهی اوقات تا پایان در محل اشتباه در زمان اشتباه است.

"به هر دلیلی این موجودات می تواند به پشت گلو که می توانید آنها را به خون آنها می توانند وارد می شکند در پوست خود را و شما می توانید تبدیل شدن به آلوده حتی اگر شما در اطراف دیگران" مالدونادو گفت.

وقتی کارن Benavidez 3-year-old daughter توسعه دلمه در چهره او دو ماه به کروناویروس قرنطینه او فکر نمی کنم آن را تا زمانی که یک همسایه به او گفت که دلمه شبیه زرد زخم یک عفونت پوستی باکتریایی.

"من انتظار داشتم که به یک سالم تر از نرمال در بهار پس همه ما در خانه و بودن خیلی مراقب باشید" گفت: Benavidez زندگی می کند که در تالاهاسی فلوریدا و همچنین 8 ساله پسر. "من نمی توانستم بفهمم که چگونه او می تواند در معرض شده اند."

هنگامی که او به ارمغان آورد و دختر او را به paediatrician دکتر توضیح داد که این باکتری است که باعث زرد زخم — به طور معمول سپس یا استرپتوکوکی باکتری ها می توانند در زندگی مردم را به بینی و سپس سهوا آلوده کردن پوست از طریق بریدگی یا خراش است. عفونت گوش پنومونی جوش و عفونت ادراری نیز می تواند ناشی از "عادی" باکتری است که مهاجرت کرده اند به محل اشتباه است.

بسیاری از عفونت ها و هجوم نیز بلند ـلی معنی آن طول می کشد در حالی که از زمان کودکی در معرض است تا زمانی که آنها شروع به نشان دادن علائم. دوره کمون برای گال به عنوان مثال می توان به عنوان طولانی به عنوان هشت هفته. شپش هم می تواند کاملا در حالی که به جمعیت یک سر; اغلب آن را فقط به یک یا دو که مهاجرت بیش از, و سپس آنها را به تخم که جوجه کشی برای 10 روز قبل از تفریخ و دیگری را به 10 تا 15 روز به رشد به بزرگسالان است. به علاوه کودکان ممکن است حتی متوجه خود شپش زمانی که شش هفته به عنوان آن می تواند طولانی که برای آنها تبدیل به حساس به بزاق شپش و شروع به احساس خارش. بنابراین اگر کودک شما به تازگی شروع به خاراندن پوست سر خود را و شما کشف شپش ممکن است آنها بوده است وجود دارد برای برخی از زمان.

پدر و مادر گسترش میکروب ها بیش از حد

حتی اگر بسیاری از خانواده ها جدا در حال حاضر این بدان معنا نیست که آنها به طور کامل قطع از خارج از میکروب ها است. اگر پدر و مادر از رفتن به فروشگاه به صورت دوره ای آنها می تواند در معرض ویروس و یا باکتری است که سپس آنها را به بچه های خود را — حتی اگر پدر و مادر خود را که بیشتر به خوبی توسعه یافته سیستم ایمنی بدن هرگز مریض است.

"پدر و اجرا می شود به فروشگاه مواد غذایی و چیزی در دست خود را و می آید پشت در می دهد و بچه را در آغوش گرفتن درست زمانی که او در پیاده روی قبل از او شسته و وجود یک بچه که بوده است در اطراف هر کسی اما همه از ناگهانی سرد" گفت: Dr رس جونز اطفال و نوزاد hospitalist در نیوتن-Wellesley بیمارستان در نیوتن ماساچوست است.

بزرگسالان نیز می ریختن و میکروب ها را از عفونت های قبلی و ناخواسته خود را به کودکان بیمار. Roseola که معمولا آلوده کودکان و نوجوانان زیر سن 2 باعث تب بالا و متمایز صورتی بثورات ناشی از هرپس هشت انسانی 6 (HHV-6) یک ویروس است که می تواند زندگی می کنند خفته درون سلول های ما پس از ما بهبود یافتن از آن است. نهفته ویروس پس از آن می توانید به صورت دوره ای دریافت فعال به خصوص زمانی که ما تحت فشار — خواهم, شاید, زمانی که ما خودمان را پیدا کنید در زندگی از طریق یک جهانی همه گیر. هنگامی که این اتفاق می افتد, بزرگسالان می ریختن ویروس و آلوده کردن فرزندان جوان خود را; تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از نوزادان در واقع آلوده شدن با roseola از طریق پدر و مادر خود را. این همان سناریو نیز می تواند رخ دهد با coxsackieviruses که می تواند باعث دست پا و دهان, بیماری گفت: دکتر دانیل کانلی یک paediatrician در بوفالو, نیویورک.

رفتار جدید جدید, خطرات

پزشکان نیز دیدن مسائل پزشکی بوجود می آیند به دلیل همه گیر ناشی از تغییرات در رفتار ما. در اواخر ماه مه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شیوع سالمونلا مرتبط با جوجه حیاط خلوت که تبدیل شدن به محبوب تر در طول بیماری همه گیر. "در مورد تعداد در حال رشد است در مورد نرخ" یک CDC سخنگو گفت: در مورد گزارش از طریق اواسط ماه ژوئن.

با خانواده مصرف بیشتر افزایش بیش از حد معمول این امکان وجود دارد که پزشکان را ببینید بیشتر موارد بیماری لایم و سایر عفونت های منتقله از راه این تابستان بیش از حد. "ما فرض است که مردم در حال خارج بیشتر است و احتمال دارد ما را ببینید شماره های بالاتر از حد معمول اما آن باقی مانده است دیده می شود به عنوان ما همچنان از طریق تابستان گفت:" ویکتوریا McGahan یک مربی بهداشت برای نیویورک Columbia County وزارت بهداشت یک شهرستان است که در میان بالاترین نرخ از بیماری لایم در کشور است.

برخی از پزشکان اطفال در حال گزارش شده است که آنها از دیدن بسیاری از بثورات به تازگی بیش از حد. "هفته قبل از رفتن به آخر هفته روز یادبود من تو را دیدم یک افزایش بزرگ در بثورات" کانلی گفت. بسیاری از او ذکر شد اگزما یا درماتیت آتوپیک که هر دو ور در طول فصل آلرژی به ویژه هنگامی که بچه ها صرف مقدار زیادی از زمان خارج است. کانلی نیز دیده می شود یک چشم انداز مثبت در نوجوانان بهار فوران خورشید ناشی از بیماری پوستی است که می تواند بوجود می آیند در بچه ها در فصل بهار.

همچنین ممکن است که برخی از مسائل پزشکی هستند که به طور مستقیم ناشی از کوروناویروس. دکتر اسکات کروگمن یک paediatrician در Herman & Walter ساموئلسون کودکان در بیمارستان سینا در بالتیمور مریلند گفت که او در بیمارستان به تازگی تحت درمان با یک عدد تعجب آور از بچه ها با جدید-دیابت. "ما باید اعتراف کرد یک جریان ثابت از کودکان در طول چند ماه گذشته," او گفت:.

برخی از تحقیقات جدید نشان می دهد که COVID-19 می تواند در افزایش خطر جدید برای دیابت, پس از آن ممکن است این موارد coronavirus-مرتبط است. به عنوان Dr Sanjoy Dutta, معاون رئیس جمهور از تحقیقات برای JDRF (که قبلا به دیابت بنیاد پژوهش) توضیح سلولی پروتئین است که اصلی متصل سایت برای coronavirus است که بر روی سلولهای بتا پانکراس و سلول های دیگر درگیر در سوخت و ساز بدن. اگر coronavirus آلوده این بافت سوخت و ساز قند می تواند تحت تاثیر قرار او گفت: باعث دیابت-علائم مانند.

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از راه های کودکان و نوجوانان می تواند به بیمار در حال حاضر — حتی اگر آنها در حال خروج از خانه — بسیاری از این بیماری خوشبختانه نیستند پزشکی رمز و راز است. پزشکان می گویند آنها اضافه کنید که با توجه به راه مردم این رفتارها را تغییر داده اند در این بیماری همه گیر و شایع عفونت و دیگر شرایط توسعه در کودکان و نوجوانان.

همانطور که برای من و خانواده ما در نهایت حل معما از "راش." هنگامی که شوهر من در زمان ما به اطفال پزشک متخصص پوست او نیاز به تنها یک نگاه در چهره او را تشخیص. "این اگزما," دکتر گفت:. به شکل.

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب