چگونه Barbra Streisand ایجاد Streisand اثر ؟

توسط Vidya Hattangadiاخبار مرتبطرسانه های اجتماعی مانند بمب از اطلاعات است. وقتی کسی می خواهد برای مخفی کردن و

توسط HONARMANDKHABAR در 18 خرداد 1399

توسط Vidya Hattangadi

اخبار مرتبط

رسانه های اجتماعی مانند بمب از اطلاعات است. وقتی کسی می خواهد برای مخفی کردن و یا سرکوب اطلاعات آن را منفجر ، چگونه اطلاعات حرکت بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و توییتر تبدیل به یک فرمانده عامل در اعتراض جنبش ملی انتخابات و ظهور و سقوط مارک های تجاری. بله مردم در دام خود را به حساب های رسانه های اجتماعی; آنها در حال گرفتن اطلاعات, آیا مهم است یا نه بسیار مهم است. مردم در سیستم عامل های اجتماعی فاش مقادیر عظیم اطلاعات در مورد خود و بستگان و دوستان خود.

که در آن Streisand اثر می آید: این یک پدیده اجتماعی است که رخ می دهد هنگامی که کسی تلاش می کند به تلاش برای پنهان کردن حذف و یا سانسور اطلاعات—این عمل می شود یک اثر موج دار شدن بیشتر از انتشار این اطلاعات اغلب از طریق اینترنت. آن است که پس از آمریکا سرگرم Barbra Streisand که اقدام به سرکوب عکس از او در مالیبو کالیفرنیا که ناخواسته جلب توجه بیشتر به آن در سال 2003. با تلاش برای سرکوب تصاویر او باعث یک نتیجه ای متفاوت. زمانی که او سعی به اقدام قانونی آن خشم طرفداران او تقریبا نیمی از یک میلیون نفر بازدید از Pictopia (اینترنت فوق العاده photo lab و عکس های سایت تجارت) و مشاهده و کپی کردن عکس از محل اقامت خود در یک ماه است. اصطلاح " Streisand اثر ابداع شد توسط مایک Masnick از Techdirt.com که اشاره کرد که چگونه ضعیف دعاوی بودند در جلوگیری از گسترش در دنیای مجازی است.

این مشکل برای هر کسی که در تلاش برای سرکوب اطلاعات است که اینترنت بزرگترین و کارآمد ترین کپی کردن ماشین. قرار دادن یک سند بر روی یک دستگاه متصل و آن را تکثیر. طنز از اینترنت است که هنگامی که شما می خواهید به معروف شما نمی توانید اما اگر شما به خودتان پیدا کنید در انظار و می خواهید برای پاک کردن خودتان شما می توانید. شواهد معطل.

واقعیت این است که زمانی که مردم برای پیدا کردن محتوای آنها فکر می کنم نباید سرکوب آنها را کپی آن و قرار دادن آن در اینترنت. تکرار می شود غیر ممکن است به عقب نگه دارید چرا که هر زمان یک وب سرور دستاوردهای یک فایل جدید است و تردید توسط موتورهای جستجو' 'عنکبوت' که از رفتن به دنبال برای دیدن آنچه که تغییر یافته در وب کش از وب سایت به روز شده است با محل جدید فایل.

در سال 2019 پس از مایکل ولف منتشر شده و آتش خشم—حماسه فروش-فوق العاده بخشش شایعات-کمپرسی به تصویر می کشد نمی تواند-را-این-مسائل-تا هرج و مرج و سردرگمی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت—عقل متعارف که ولف نمی قادر خواهد بود به جلو و دیگری در کاخ سفید ارسال به تمام کتاب عکس. آتش و خشم است که بنا به گزارش ها به فروش می رسد بیش از 4 میلیون نسخه به روز شد به سادگی بیش از حد غیر بداهه بیش از حد مواد منفجره بیش از حد رسوا برای هر منابع به مایل به صحبت کردن با ولف دوباره. مطمئنا او می خواهم تمام سوخت خود را از پل به فکر رفت. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفت که پاسخ درست به ولف کتاب تلاشی بود برای سانسور آن است. و بقیه به عنوان آنها می گویند سابقه است.

حتی قبل از تهمت تا به حال ساخته شده تصمیم خود کتاب بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان مواد منفجره یکی. گزیده ای از کتاب در حال حاضر irked رسانه ها و خواننده کنجکاوی. یک بار اولیه اعتیاد به مواد مخدره در اطراف کتاب فروکش کرده بود این کتاب احتمالا فروکش در حافظه نیز هست. آن را بسیار به احتمال زیاد جایگزین شده اند چیز دیگری که جلب توجه ما با هر کلیک کنید. اما تهمت تلاش در تلاش برای محدود کردن کتاب و نشر در حال حاضر تضمین است که طیف گسترده ای از مردم که ممکن است شنیده می شود اما کتاب در نظر گرفته شده هرگز به خواندن آن در حال حاضر در راه خود را به خوردن آن.

این کتاب فروخته شده در آمازون در بعد از انتشار آن است و مردم تا به حال به صبر برای به دست آوردن کپی برای تقریبا دو هفته به عنوان قبل از سفارش لیست بود پر از خوانندگان بالقوه. وب سایت ها نشان داد هزاران نفر از داوران که گفت که تنها دلیل آنها برای خرید این کتاب به این دلیل که رئیس جمهور آمریکا سعی کردم به آن را متوقف کند. این است که به عنوان مثال باور نکردنی از Streisand اثر است.

در اینجا آخرین است, در یک لیست نمونه از Streisand اثر در هند که در آن تلاش برای سرکوب چیزی است که ناخواسته اثر انتشار آن به طور گسترده تر. کمدین Haley Bhat در اسنپ چت است که بسیار محبوب در هند به جز در میان نوجوانان بود با یک بیت از یک روز خسته کننده و تصمیم گرفت برای روح بخشیدن به آن برای خود را با ساخت یک اسنپ چت تصویری به نام "Sachin مقابل Lata جنگ داخلی' چند وقت پیش. او سوار چهره Tendulkar و Mangeshkar به ایجاد یک قرار است گفت و گو بین این دو مورد ممکن است برتری Virat Kohli به عنوان یک رودخانه. قابل پیش بینی بود فلفلی با فحش و کلمات لعن و نفرین.

Riteish Deshmukh, هند, بازیگر, برای اولین بار بود در اعتراض با گفتن این تصویری بود که در طعم و مزه. سیاستمداران ما به سرعت وزن مناسب در بیش از حد: راج Thackeray را ماهاراشترا Navnirman سنا (MNS) شکایت با پلیس بمبئی و BJP قانونگذار Ashish Shelar می خواستم برای ثبت یک شکایت در زیر یک غیر bailable ارائه IPC. افراد مختلف به نام برای ممنوعیت و حذف این ویدئو از یوتیوب و دیگر رسانه های اجتماعی. اخبار تلویزیون لنگر Arnab Goswami, برای تغییر میزبانی بحث در مورد این موضوع که آیا هر journo ارزش نمک خود را. "کباب wale din yaad aa gaye با خدا" توییتی Bhat.

اما نیست که حتی نقطه. این واقعیت است که کل تلویزیون بحث اختصاص داده شد به این احمقانه تصویری که از Twitterati تا به حال خود را در آن احزاب سیاسی بودند تا در آغوش برابر آن به طور ناگهانی کل کشور رو به می دانم که Bhat بود و نه متوسط تصویری به دست آمده بود شهرت در سراسر جهان.

نویسنده یک مدیریت متفکر و وبلاگ نویس

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن