'چگونه ریه, سیستم ایمنی بدن در کودکان و نوجوانان محافظت از شدید COVID-19 رمزگشایی'

بافت ریه در کودکان به طور طبیعی دارای غلظت بالاتر از تنظیم کننده سلول های T.تفاوت در ریه فیزیولوژی و عملکرد سی

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399
Lung tissue in children naturally has a higher concentration of regulator T-cells.بافت ریه در کودکان به طور طبیعی دارای غلظت بالاتر از تنظیم کننده سلول های T.

تفاوت در ریه فیزیولوژی و عملکرد سیستم ایمنی بدن در کودکان ممکن است توضیح دهد که چرا آنها اغلب امان از بیماری شدید همراه با COVID-19 نسبت به بزرگسالان با توجه به تحقیقاتی که میریزد نور بیشتری در فرایند بیولوژیکی در پشت مرگبار بیماری های عفونی.

دانشمندان از جمله کسانی که از دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در هوستون (UTHealth) در آمریکا گفت: کودکان زیر 18 سال سن را تا 22 درصد از جمعیت ایالات متحده اما افزود که تنها در حدود 1.7 درصد از اولین 1,49,082 COVID-19 نفر در کشور متعلق به این گروه سنی است.

اخبار مرتبط

"این عمیقا کاهش نرخ علامت عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ هستند و فراتر از اهمیت آماری نیاز به بررسی بیشتر و ممکن است نگه دارید و کلید شناسایی عوامل درمانی" محققان نوشت که در مجله آمریکایی فیزیولوژی ریه سلولی مولکولی و فیزیولوژی.

گفتند یک مولکول در انسان به نام آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2 و یا ACE2 که عمل به عنوان درب اجازه می دهد که رمان coronavirus SARS-CoV-2 به سلول های در حال کمتر در تعداد کودکان ریه در بزرگسالان است.

"ACE2 مهم برای ویروسی ورود و وجود دارد به نظر می رسد کمتر از آنها در کودکان, چرا که آنها با افزایش سن" گفت: Matthew Harting همکاری نویسنده این مطالعه از UTHealth.

در علاوه بر این به کمتر ACE2 گیرنده دانشمندان گفت: سیستم ایمنی بدن در کودکان, پاسخ به ویروس متفاوت تر از بزرگسالان ترک کمتر فرصت برای بیماری شدید در کودکان مبتلا به.

با استناد به مثال آنها گفت: حفظ و نگهداری از سیستم ایمنی بدن سلول های T در کودکان است که قادر به مبارزه با و یا محدود کردن التهاب است.

"T-سلول های ویروسی پاسخ و همچنین ایمنی بدن مدولاتور پاسخ. در موارد شدید بالغ COVID-19 بیماران دیده ایم که کسانی که T-سلول ها کاهش می یابد بنابراین توانایی برای مبارزه با این ویروس نیز کاهش می یابد گفت:" هری Karmouty-ادامه یکی دیگر از نویسندگان این تحقیق از UTHealth.

"در کودکان و نوجوانان, این سلول های T به نظر می رسد به حفظ شود, به طوری که آنها هنوز هم قادر به جلوگیری از ویروس" Karmouty-Quintana گفت.

به گفته محققان بافت ریه در کودکان به طور طبیعی دارای غلظت بالاتر از تنظیم کننده سلول های T.

آنها گفت: بیماران با سطوح بالاتری از سلول های T نیز بالاتر از سطح سلول-سلول مولکول سیگنالینگ به نام اينترلوکين 10 (IL-10) همچنین شناخته شده به عنوان انسان سايتوکين سنتز فاکتور مهار کننده.

"IL-10 را مهار التهاب اجزای دیگر مانند IL-6 که مضر هستند. بزرگسالان تمایل به تجربه بیش از حد التهابی دولت که در آن بچه ها نیست" Karmouty-Quintana گفت.

"در مطالعات بالینی در موش IL-10 نیز نشان داده شده است به کاهش سن" او اضافه شده است.

دانشمندان بر این باورند همکاری بین بزرگسالان و کودکان ارائه دهندگان واقعا مهم برای مقایسه راه virus رفتار در بچه های جوان با مشاهدات ساخته شده در افراد مسن است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب