چقدر باید بودجه اضطراری خود را در مورد اخراج و یا کاهش پرداخت? پیدا کردن

اینها فقط تعداد کمی از عوامل اصلی است که باید در نظر گرفته شود در حالی که محاسبه صندوق اضطراری.مردم همیشه توصی

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399
اینها فقط تعداد کمی از عوامل اصلی است که باید در نظر گرفته شود در حالی که محاسبه صندوق اضطراری.

مردم همیشه توصیه شده توسط کارشناسان به یک صندوق اضطراری به خصوص برای یک بحران مانند از دست دادن شغل یا کاهش پرداخت میان یک بیماری همه گیر مانند یک جریان است.

یک صندوق اضطراری و یا صندوق های احتمالی است که یک مقدار مشخص را کنار بگذارند برای موارد اضطراری غیر منتظره است که ممکن است بوجود می آیند. به عنوان مثال, اورژانس های پزشکی است که در حال ایجاد مشاغل موقت از دست دادن غیر منتظره سفر با توجه به شرایط اضطراری خانواده ،

اخبار مرتبط

با بودجه اضطراری این قاعده انگشت شست است که به جمع آوری حداقل 3 تا 6 ماه حقوق اساسی. صندوق اضطراری باید پوشش هزینه های چنین به عنوان اجاره, مواد غذایی, وام و تربیه آموزش و پرورش هزینه آب و برق و بیمه و غیره. برای چند ماه. حتی اگر یک جسم از یک حداقل 3 تا 6 ماه حقوق اساسی پیشنهاد می شود در حقیقت این امکان وجود دارد که برخی ممکن است نیاز به یک بزرگتر صندوق اضطراری تحت چنین شرایطی است که ما رو به سمت راست در حال حاضر.

مقدار بودجه اضطراری مورد نیاز برای یک فرد بستگی به عوامل مختلف مانند فرد طبیعت اشتغال وابستگان درآمد اعضای خانواده دیگر سرمایه گذاری و بیمه و غیره.

برای مثال اگر یک فرد دارای امن اشتغال بدون ترس از دست دادن شغل و سپس می تواند یکی از طرح یک استخر کوچکتر از بودجه تا 3 ماه هزینه. اما اگر آنها بخشی از یک بخش که مستعد ابتلا به اخراج پس از آن او/او باید برنامه ریزی برای بزرگتر کوسن در شرایط اضطراری بودجه. که راه می توان تنظیم یک صندوق اضطراری و انتخاب کردن برای چیزی شبیه 6-9 ماه یا حتی تا 12 ماه هزینه های اولیه که باید در نظر گرفته شود در این صورت.

علاوه بر این در صورت وجود بیش از یک درآمد عضو در خانواده و سپس کم خطر است برای یک فرد از این رو داشتن یک 3-6 ماه' استخر به اندازه کافی خواهد بود. اما در مورد یک واحد کسب درآمد از اعضای خانواده بهتر است برای شروع با 6 ماه صندوق اضطراری و پس از آن به تدریج اضافه کردن بیشتر به آن و افزایش این صندوق برای 9-12 ماه.

علاوه بر این در مورد پدر و مادر پیری/در قوانین کودکانی که وابسته به نان بگير, استخر اتحاد به بزرگتر. به خصوص در مورد عوارض پزشکی که در آن یک سیاست بیمه بهداشت و درمان ممکن است کافی نیست.

اینها فقط تعداد کمی از عوامل اصلی است که باید در نظر گرفته شود. به گفته کارشناسان با داشتن یک صندوق اضطراری در یک نمونه کارها از بیشترین ضرورت و چک کردن adequateness از یک صندوق اضطراری به طور منظم باید انجام شود.

توجه داشته باشید که در حالی که سرمایه گذاری خود را به صندوق اضطراری پول را برمی گرداند از صندوق اضطراری نیست عامل اصلی -- نگه داشتن آن به عنوان مایع که ممکن است نگه داشتن در ذهن خود ایمنی است. باید آن را نگه داشته و تحت ترکیبی از حساب پس انداز بانک FDs و مایع بودجه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن