توییتر غیر فعال تهمت صدای جیر جیر بیش از کپی رایت شکایت

واشنگتن جولای 18 توییتر Inc معلول یک کمپین سبک تصویری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت ک

توسط HONARMANDKHABAR در 29 تیر 1399

واشنگتن جولای 18

توییتر Inc معلول یک کمپین سبک تصویری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد در روز شنبه با استناد به یک کپی رایت شکایت.

این ویدئو که شامل موسیقی از گروه Linkin Park ناپدید شد و از رئیس جمهور خوراک توییتر اواخر شنبه با اعلان: "این رسانه ها غیرفعال شده است در پاسخ به یک گزارش توسط مالک کپی رایت."

توییتر حذف این ویدئو که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ترجمه از کاخ سفید رسانه های اجتماعی مدیر دن Scavino پس از آن دریافت حق نسخهبرداری هزاره دیجیتال اطلاع از دستگاه فروشگاه, سرگرمی, با توجه به اطلاع ارسال شده در لومن پایگاه داده است که جمع آوری درخواست ها برای حذف مواد آنلاین.

فروشگاه ماشین یک مدیریت شرکت متعلق به گروه راک لینکین پارک با توجه به آن صفحه مربوط است.

"ما در پاسخ به معتبر کپی رایت شکایت ارسال شده به ما توسط مالک کپی رایت و یا نمایندگان مجاز خود" توییتر نماینده گفت: در یک ایمیل به بیانیه.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

توییتر شروع به چالش کشیدن تهمت توييتها در مارس و بارها به درگیری با او را پس از. رسانه های اجتماعی شرکت چندین بار غیر فعال و یا اظهار نظر در توییت توسط رئیس جمهور به دلیل آنچه گفته شد کپی رایت شکایت یا تخلف از سیاست در برابر تهدید و خشونت است.

توییتر حذف یک تصویر از رییس جمهور توییتی در تاریخ 30 ژوئن که شامل یک عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل شکایت از نیویورک تایمز که عکاس کشته شده تصویر.

این شرکت همچنین قرار دادن یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور پشت یک برچسب هشدار دهنده در اواخر مارس گفت که او تا به حال نقض قوانین خود را در برابر "ستایش خشونت" زمانی که او به حمایت است که مینیاپولیس مقامات سختی می شود در پاسخ به اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید.— ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب