چگونه remdesivir جدید امید COVID-19 بیماران احیا شد

اما جمعه غذا و دارو صادر اضطراری تصویب remdesivir به عنوان یک درمان برای بیماران به شدت بیمار با COVID-19 بیما

توسط HONARMANDKHABAR در 14 اردیبهشت 1399

اما جمعه غذا و دارو صادر اضطراری تصویب remdesivir به عنوان یک درمان برای بیماران به شدت بیمار با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

داستان remdesivir نجات و تحول شهادت به قدرتمند نقش بودجه فدرال اجازه داده است که دانشمندان رنجبر در گمنامی به دنبال تحقیقات پایه و بدون آشکار منافع مالی. این تحقیقات بستگی دارد تقریبا به طور کامل بر کمک های مالی دولت.

دکتر مارک دنیسون از دانشگاه وندربیلت که یکی از تعداد انگشت شماری از محققان که کشف remdesivir بالقوه است. او شروع به مطالعه coronaviruses یک ربع قرن پیش زمانی که چند دانشمندان مراقبت در مورد آنها; آنهایی که آلوده کردن انسان ایجاد می شود, سرماخوردگی, او به یاد می آورد و دانشمندان فقط می خواستم به می دانم که چگونه آنها کار کرده است.

"ما علاقه مند بودند از این بیولوژیک دیدگاه" دنیسون به یاد می آورد. "هیچ کس علاقه مند بود از درمانی چشم انداز."

نه او و نه نمرات از دیگر دانشمندان علاقه مند به coronaviruses گیراندم که یکی از جدید خواهد از بند باز کردن یک طاعون است که به کشته شدن نزدیک به یک چهارم میلیون نفر در سراسر جهان است. FDA با عجله به تصویب remdesivir تحت شرایط اضطراری با استفاده از مقررات پس از یک دادگاه فدرال نشان داد متوسط بهبود در شدت بیمار بیماران.

محاکمه اسپانسر شده از طرف موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شامل بیش از 1000 بستری بیماران و در بر داشت که کسانی که دریافت remdesivir بهبود سریع تر از کسانی که دارونما: در 11 روز در مقابل 15 روز است. اما این دارو را به طور قابل توجهی کاهش نرخ مرگ و میر.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: نتایج "بسیار مهم اثبات مفهوم" اما نه "حذفی." رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد با مواد مخدر روز جمعه به عنوان "مهم درمان" و "واقعا امیدوار کننده است."

Remdesivir تایید شده است تنها برای به شدت بیمار بیماران و تنها به طور موقت; تایید رسمی باید بعدا. هنوز هم برخی از پزشکان رنجبر در بخش های مراقبت ويژه در آغوش مواد مخدر به عنوان مهمترين سلاح جدید در برابر یک ویروس است که کشتن بیماران در سراسر جهان است.

"این اولین گام," گفت: دکتر رابرت Finberg, رئیس علوم پزشکی در دانشگاه پزشکی ماساچوست به مدرسه.

کمی در مورد تاریخچه اولیه remdesivir تولید شده توسط Gilead Sciences, پیشنهاد امیدوار است در حال حاضر قرار بر آن است.

Coronaviruses بیشتر RNA از دانشمندان پس از theorised یک ویروس می تواند. بسیاری از ویروس ها است که باعث شیوع تکیه بر این نوع از مواد ژنتیکی و تقریبا تمام جهش به طور مداوم. همین دلیل است که ویروس آنفولانزای تغییر از سال به سال.

در عین حال coronaviruses تغییر چندانی نداشت; خود جهش نرخ حدود یک بیستم نرخ دیگر RNA ویروس ها.

در سال 2007 دنیسون کشف کرد که coronaviruses قدرتمند "غلط گیری" سیستم. اگر خطا رخ می دهد در کپی RNA به عنوان coronavirus تکرار آن را تصحیح خطا. در آزمایش های آزمایشگاه coronaviruses است که جهش یافته بودند ضعیف تر outcompeted توسط کسانی که بدون جهش.

دنیسون و دیگر کارشناسان تعجب اگر آن را ممکن است به ترفند ویروس با مواد مخدر است که گریختم غلط گیری و سیستم های مسدود شده این ویروس رو به رشد زنجیره RNA و ساخت آن قبل از موعد مقرر خاتمه.

صحبت کردن در مورد این مشکل با یکی دیگر دانشمند در یک جلسه دنیسون آموخته است که علوم جلعاد تا به حال ده ها تن از مواد مخدر است که ممکن است این ترفند را انجام دهد. "همه از این ترکیبات شده بود کنار گذاشته برای یک دلیل و یا دیگری" دنیسون گفت.

بیشتر مشغول به کار در آزمایشگاه تست را تعطیل coronaviruses او یافت می شود — برخی از بهتر از دیگران است. یکی از بهترین شد GS-5734 در حال حاضر شناخته شده به عنوان remdesivir. "من می خواهم به آن تماس بگیرید, نابودگر," دنیسون گفت.

دنیسون کشف remdesivir بود فقط آنچه که آنها به دنبال: مواد مخدر است که تضعیف ویروس قدرتمند سیستم برای محافظت از RNA آنها مواد ژنتیکی است. Remdesivir ساخته شده رو به رشد زنجیره ای از RNA ویروسی خاتمه زودرس, کشتن ویروس.

Remdesivir هر کشته شناخته شده coronavirus در دنیسون از آزمون. سپس محققان در دانشگاه کارولینای شمالی دریافتند که این دارو همچنین به کشته شدن این ویروس در حیوانات آلوده.

که شامل نه فقط coronaviruses است که باعث سرماخوردگی بلکه کسانی که باعث سندرم حاد تنفسی خاورمیانه و سندرم تنفسی — حتی یک کروناویروس که باعث عفونت تنها موش.

اما مواد مخدر شکست خورده تعدادی از زندگی واقعی تست — و نه فقط در برابر هپاتیت بلکه در برابر ابولا در آفریقا است. این دارو در حال ورشکستگی, تایید نشده برای هر گونه استفاده — تا زمانی که یک کروناویروس جدید پدید آمده است.

به عنوان SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 شروع به رشد را به یک بیماری همه گیر بسیاری از دانشمندان متوجه شدم که remdesivir ممکن است بهترین راه حل در دست است. آن را در حال حاضر تحت حیوانات تست و آزمایش ایمنی در انسان است.

به طوری که پزشکان شروع به دادن آن به بیماران در مطالعات بدون کنترل و حتی خارج از مطالعات در دسترس نباشد. حکایات سوخت تقاضا است. جلعاد حمایت برخی از این مطالعات داد و دارو به پزشکان که درمان صدها نفر از بیماران تحت دلسوز استفاده قانونی معافیت اجازه استفاده از یک تایید نشده دارو برای درمان بیماران است.

اما هیچ یک از این می تواند نشان دهد که یک داروی مفید برای بیماران. در آن زمان دادگاه فدرال که در آن بسیاری از بیماران داده شد دارونما نشان می دهد که remdesivir به نظر می رسد که متوسط اثر است.

حتی متوسط اثر از این دارو در بیماران بستری شده بود تعجب گفت: دکتر آرنولد Monto متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان. او تا به حال انتظار می رود که بیماران مثل کسانی که در دادگاه فدرال نمی خواهد پاسخ دهد.

آنها به شدت بیمار است و این بیماران اغلب رنج می برند نیست از عفونت های ویروسی اما از overreactions سیستم ایمنی بدن. (همین دلیل است که دارو به خوبی کار نمی کند در شدت بیماری آنفلوآنزا بیماران او اضافه شده است.)

"خدا را شکر ما چیزی است که کار می کند" Monto گفت.

نه همه متقاعد شده است که remdesivir زندگی می کنند تا وعده خود را. یک مطالعه در چین این هفته منتشر شده در مجله لانست در بر داشت مواد مخدر ارائه شده بدون سود به شدت بیمار بیماران. و بسیاری از کارشناسان می خواهید برای دیدن داده ها از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دادگاه; تا کنون وجود داشته است تنها اطلاعیه در مورد نتایج حاصل از مقامات دولت.

با وجود این سوالات جلعاد شده است ramping تا تولید و در حال حاضر 1.5 میلیون ویال در دست به اندازه کافی برای حدود 150000 بيمار. آن خواهد شد ارائه شده به بیماران بدون هیچ هزینه ای گفت: Daniel o'day این شرکت اجرایی.

او نمی خواهد بحث در مورد آنچه جلعاد شارژ ممکن است در دراز مدت پس از تصویب رسمی اما remdesivir بعید است به ارزان, با وجود ریشه های خود را در بودجه فدرال تحقیقات.

"جلعاد کشف این دارو و توسعه این طب" o'day گفت. "ما درگیر شده اند تمام راه را."

برخی از کارشناسان ترس که مالیات دهندگان نمی خواهد خود را به علت.

"قیمت گذاری خود را باید منعکس کننده که دولت نه تنها سرمایه گذاری کمک های مالی قابل توجهی, اما در مخاطره آمیز مراحل," دکتر گفت: هارون Kesselheim استاد پزشکی در دانشگاه هاروارد که مطالعات قیمت گذاری دارو.

اگر جلعاد درو پاداش او افزود: "به نظر نمی رسد عادلانه است."

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب