چگونه coronavirus کوتاه-مدارهای سیستم ایمنی بدن

در حال حاضر محققان کشف کرده اند و در عین حال یکی دیگر از شگفتی ناخوشایند. در بسیاری از بیماران بستری با corona

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

در حال حاضر محققان کشف کرده اند و در عین حال یکی دیگر از شگفتی ناخوشایند. در بسیاری از بیماران بستری با coronavirus سیستم ایمنی بدن است که در معرض خطر یک تخلیه خاصی ضروری سلول نشان می دهد وهم آور تشابه با HIV.

این یافته ها نشان می دهد که درمان محبوب برای tamp پایین سیستم ایمنی بدن در به شدت بیمار بیماران ممکن است کمک کند اما می تواند آسیب های بسیاری دیگر. تحقیقات ارائه می دهد سرنخ در مورد اینکه چرا تعداد بسیار کمی از کودکان بیمار زمانی که آنها آلوده و نکات که ترکیبی از مواد مخدر ممکن است نیاز به آوردن coronavirus تحت کنترل به عنوان مورد با HIV.

رشد نقاط تحقیقات را "بسیار پیچیده ایمنی امضا از این ویروس گفت:" دکتر جان Wherry یک immunologist در دانشگاه پنسیلوانیا که آزمایشگاه در نظر گرفتن یک نگاه دقیق در سیستم ایمنی COVID-19 بيمار.

در ماه مه Wherry و همکاران خود را ارسال آنلاین مقاله نشان دادن طیف وسیعی از نقص در سیستم ایمنی بدن به شدت بیمار بیماران از جمله از دست دادن ویروس-مبارزه با سلول های T در بخش هایی از بدن است.

در یک مطالعه جداگانه محققان شناسایی سه الگوهای ایمنی بدن نقص و به این نتیجه رسیدند که سلول های T و سلول های B که کمک موزون پاسخ ایمنی غیر فعال شد در حدود 30 درصد از 71 COVID-19 بيمار آنها مورد بررسی قرار گرفت. هیچ یک از مقالات را رتبهدهی نشده است منتشر شده است و یا کارشناسی.

محققان در چین گزارش کرده اند مشابه کاهش سلول های T در بیماران بدحال, Wherry اشاره کرد. اما در حال ظهور اطلاعات می تواند دشوار است برای تفسیر او گفت: — "مثل آزمون رورشاخ."

تحقیقات با شدت بیمار COVID-19 بيمار مملو از مشکلات اشاره کرد دکتر کارل ژوئن درمان در دانشگاه پنسیلوانیا بود که درگیر با کار.

"این سخت است برای جدا کردن اثرات به سادگی در حال بدحال در ICU است که می تواند ویران کردن بر روی سیستم ایمنی بدن شما را," او گفت:. "آنچه از دست رفته است یک کنترل جمعیت شما با یکی دیگر از عفونت مانند آنفلوانزا است."

یکی از مطالعات دقیق منتشر شده به عنوان یک preprint و تحت بررسی در طبیعت پزشکی انجام شد توسط Dr Adrian Hayday یک immunologist در کالج کینگ لندن است.

او و همکارانش در مقایسه 63 COVID-19 بیماران در سنت توماس " بیمارستانی در لندن به 55 نفر از افراد سالم که برخی از آنها برای بهبود حال از coronavirus عفونت.

Hayday و همکارانش آغاز شد و با این فرض که بیماران را تولید عمیقی پاسخ ایمنی به کوروناویروس. است که چرا بسیاری از مردم بعد از بهبود از عفونت با چند اگر هر گونه علائم.

اما کسانی که بسیار بیمار از ویروس می تواند به سیستم ایمنی که تبدیل به اختلال زیرا آنها افتاد به عنوان اتفاق می افتد در بیماران مبتلا به سپسیس. همچنین دانشمندان hypothesised این بیماران می تواند سیستم ایمنی بدن است که مبارزه شدت اما موفق به اندازه کافی برای پاسخ به این ویروس.

یکی از قابل توجه ترین انحرافات در COVID-19 بیماران محققان یک افزایش مشخص در سطح یک مولکول به نام IP10 که می فرستد سلول های T به مناطقی از بدن که در آن آنها مورد نیاز است.

معمولا بخش IP10 سطح هستند و تنها به طور خلاصه در بالا در حالی که سلول های T اعزام میشوند. اما در COVID-19 بيمار — به عنوان مورد در بيماران مبتلا به سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) نیز ناشی از coronaviruses — IP10 سطوح بالا رفتن و ماندن ،

که ممکن است ایجاد هرج و مرج سیگنالینگ در بدن: "مثل اوسین بولت شنیدن شروع تفنگ و شروع به اجرای" Hayday گفت: با اشاره به قهرمان ملی. "پس کسی نگه می دارد شلیک شروع تفنگ و بیش از بیش. آنچه را که او انجام دهید ؟ او می خواهم توقف گیج و آشفته."

نتیجه این است که بدن ممکن است سیگنالینگ سلول های T تقریبا در تصادفی گیج کننده پاسخ ایمنی. برخی از سلول های T در حال آماده شده برای از بین بردن ویروس ها اما به نظر می رسد تضعیف رفتار aberrantly. بسیاری از سلول های T ظاهرا مرگ و بنابراین بدن ذخایر تهی — به خصوص در کسانی که بیش از سن 40 سالگی در آنها تیموس, غده بدن است که تولید جدید سلول های T به کمتر کارآمد است.

این تحقیق همچنین نشان می دهد که یک ایده محبوب برای درمان ممکن است کمک به اکثر مردم است.

برخی از بیماران به شدت تحت تاثیر coronavirus عفونت از آنجا که سیستم ایمنی بدن خود را پاسخ بیش از حد با شور و نشاط به ویروس. نتیجه یک به اصطلاح سايتوکين طوفان نیز دیده شده است در بیماران مبتلا به سرطان تحت درمان با داروهایی که لبریز سلول های T برای حمله به تومور.

این overreactions می تواند quelled با داروها که جلوگیری از یک مولکول به نام IL-6 و دیگر سازمان از سلول های ایمنی. اما این داروها شده اند به طور قابل توجهی موثر در اکثر COVID-19 بيمار و دلیل خوب Hayday گفت.

"وجود دارد را به وضوح برخی از بیماران که IL-6 بالا است و پس از سرکوب آن ممکن است کمک به," او توضیح داد. اما "هدف اصلی باید برای بازگرداندن و احیای سیستم ایمنی بدن و نه سرکوب آن."

تحقیقات جدید ممکن است کمک به پاسخ به یکی دیگر از فشار دادن سوال: چرا از آن است که بسیار نادر برای یک کودک بیمار از coronavirus?

کودکان باید بسیار فعال تیموس و غدد منبع جدید سلول های T. که ممکن است اجازه می دهد آنها را به ماندن بگیرید پیش از این ویروس جدید ساخت سلول های T سریع تر از شما می توانید آنها را از بین ببرد. در افراد مسن تیموس کار نمی کند به عنوان به خوبی.

تصویر در حال ظهور نشان می دهد که مدل برای درمان اچ آی وی, کوکتل, داروهای ضد ویروسی ممکن است یک شرط بندی خوبی هم برای کسانی که با خفیف بیماری و کسانی که به شدت بیمار است.

برخی از کارشناسان فکر کرده اید که اگر درمان ضد ویروسی را حس می کند برای به شدت بیمار COVID-19 بيمار اگر اصلی خود رنج یک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن.

اما اگر این ویروس به طور مستقیم باعث می شود که سیستم ایمنی بدن به خرابی Hayday گفت: پس از آن یک ضد ویروس را حس می کند — و شاید حتی بیش از یکی از آن مهم است برای جلوگیری از عفونت قبل از آن داراي سلول های T و مضرات دیگر بخش هایی از سیستم ایمنی بدن است.

"من نه از دست یک اونس از خوش بینی" Hayday گفت. حتی بدون یک واکسن او پیش بینی COVID-19 تبدیل شدن به یک کنترل بیماری کنترل مواد مخدر است که عمل به طور مستقیم در برابر ویروس.

"واکسن خواهد بود," او گفت:. "اما با تدارکات جهانی خود را rollout که پس از به چالش کشیدن آن را آرام به فکر می کنم ما ممکن است در یک بستگی دارد."

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

آخرین مطالب