چگونه برای به حداقل رساندن تماس انسان در محیط کار و ایمن ماندن پست مستند

شما احتمالا می تواند از فکر می کنم مختلف لمس نقاط در فضای کاری خود را که معمولا لمس هر حال در محل کار, آیا کار

توسط HONARMANDKHABAR در 19 خرداد 1399
workplace, commercial real estate, How to minimise human touch at workplace, stay safe, post lockdown, شما احتمالا می تواند از فکر می کنم مختلف لمس نقاط در فضای کاری خود را که معمولا لمس هر حال در محل کار, آیا کارکنان و بازدید کنندگان و فروشندگان.

به عنوان هند شروع به بازگشایی اقتصاد خود را در این دفاتر در حال آماده سازی برای یک جدید طبیعی است. تاثیر بر اقتصاد با توجه به مقدار مورد نیاز lockdown یک پدیده شناخته شده و از این رو برای اطمینان حاصل شود که اقتصاد دستاوردهای آگاهی کارخانه ها و دفاتر در حال حاضر مجاز به تابع با دستورالعمل از دولت و دولت فدرال است.

چگونه دفتر خود را در زندگی تغییر دهید ؟ آیا این تاثیر با توجه به مستند شدید خواهد بود در تجاری املاک و مستغلات ؟ و چگونه بسیاری از تجاری ملکی و تاسیسات شرکت های مدیریت مدیریت برای حفظ مشتری را در محل کار کمتر عفونی? این قطعه معاملات با کاهش سطح اضطراب و نشاط شما می شود اعتماد به نفس بیشتری در محل کار خود را با پست عادی مستند.

اخبار مرتبط

جنگ با کروناویروس در محل کار

در آن طول می کشد یک واحد آلوده سطح به سازش محل کار خود را آلوده بسیاری از همکاران و کارمندان خود را. ما در جنگ با کروناویروس و آن را نه فقط در مورد کوروناویروس آن را نیز در مورد شایع آنفولانزا. یکی از آلوده کارمند "لمس" مشترک سطح در دفتر آلوده اکثریت نیروی کار است. این اتفاق به طور منظم در هر فصل. اما منع محل کار هرگز نمی تواند راه حل برای مبارزه با این تهدید از گسترش عفونت است. نه بیایید آموزش کارکنان و همکاران به دلیل جنگ واقعی است که مبارزه در میدان جنگ. هدف از آموزش این است که ذهن انسان "به خوبی آگاه است".

از این رو آلوده "انسان لمسی" در مشترک دفتر مناطق به حداقل برسد اگر نه "شبکه صفر" است. شما احتمالا می تواند از فکر می کنم مختلف لمس نقاط در فضای کاری خود را که معمولا لمس هر حال در محل کار, آیا کارکنان و بازدید کنندگان و فروشندگان.

به حداقل رساندن بشر "لمس"

از آینده و یا دفتر شهری, شیوه زندگی است "غیر لمسی بشر" ، دفاتر هستند و جمع زیادی از مردم برای حل مشکلات پیچیده تأثیر جهان است. بنابراین اجازه بدهید با یک نفس عمیق بکشید و پرش به برخی از راه برای اتخاذ برای به حداقل رساندن بشر "لمس" در تجاری املاک و مستغلات.

اکثریت کارکنان خود هاپ به یک سیستم حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد به کار می کنند. بنابراین متاسفانه شانس ابتلا به عفونت است که همیشه در بالا به عنوان یک لمس تنها در حمل و نقل عمومی به اندازه کافی به او را بیمار. آنچه او می تواند انجام دهد در حالی که رفت و آمد کنید ؟ او را آگاه در مورد استفاده از عفونی و ماسک در حالی که سفر. آموزش او در مورد دلایل بهداشتی دست هر وقت او را لمس یک سطح حمل و نقل عمومی.

جلوگیری از "ضد عفونی کننده تونل" در دفتر لطفا. یک نامه به نقل از دستورالعمل که صادر شده توسط دفتر مدیر بهداشت عمومی و طب پیشگیری چنای در آوریل 11, می گوید که "ضد عفونی تونل را ایجاد حس کاذب امنیت و مردم ممکن است منحرف از دست بشویید. برای ضد عفونی تونل".

اولین چیزی که کارکنان خود را انجام دهد زمانی که آنها راه رفتن راه خود را در دفاتر ؟ آنها را علامت حضور خود را با لمس انگشت. در اینجا شروع به خود را "غیر لمسی بشر" در محل کار. جای خود را بیومتریک سیستم حضور و غیاب با ساخته شده در هند "غیر لمسی بشر" سیستم حضور و غیاب. خود را امن و بسیار محرمانه فرض ممکن است قفل شده با یک انگشت بیومتریک سیستم درست است ؟ دریافت ساخته شده در هند "غیر لمسی بشر" سیستم های کنترل دسترسی. قهوه ماشین آلات, دستگاه فتوکپی, درب, دستگیره, مایکروویو, کوکی شیشه چند تا از نقاط ویروس. البته قهوه دستگاه های فتوکپی مایکروویو می تواند بدون تماس به غیر مسری است. اما چه چیزی شما را با یک کوکی شیشه و درب دستگیره ؟ چگونه در مورد زنگ بل ؟ هر 20 دقیقه به مدت 20 ثانیه درخواست کارکنان برای شستن دست های خود را و / یا بهداشتی کردن دست خود را.

به یاد داشته باشید این نبرد است که همیشه مبارزه در میدان جنگ. بنابراین بهترین راه برای به حداقل رساندن احتمال عفونت در محل کار شروع می شود با یک تماس سیستم حضور و غیاب و پس از شستن دست هر 20 دقیقه به مدت 20 ثانیه و آموزش کارکنان درباره مزایای سلامتی بهداشت.

اگر شما موفق در کاهش انسانی "لمس" و دفتر خود خواهد بود یک محل امن تر به کار می کنند. یک ویروس رایگان دفتر آرزوی من است برای شما.

(توسط Diksha Deo, موسس و مدیر عامل شرکت INCUBSENCE)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب