چگونه ما به یاد داشته باشید همه گیر? موزه ها در حال حاضر شروع به تصمیم گیری

این ممکن است اولین بار یک کلاس برای اولین بار مشق شب است که به رهبری دائمی موزه مجموعه به جای پدر و مادر یخچال

توسط HONARMANDKHABAR در 6 خرداد 1399

این ممکن است اولین بار یک کلاس برای اولین بار مشق شب است که به رهبری دائمی موزه مجموعه به جای پدر و مادر یخچال و فریزر درب تازگی که بر چه حد به بازی uncharted waters داران در حال قایقرانی.

این Kathy موزه غرب آمریکا که به تازگی به دست آورد فرانکلین خاطرات است که در میان رشد مشروط از موزه ها و نهادهای علمی و تاریخی جوامع از اینجا به Bozeman, مونتانا, و, واشنگتن, DC, که از آغاز ضبط این لحظه از عدم قطعیت جمعی در این کشور در جنگ علیه coronavirus.

"موزه ها باید مسئولیت برای دیدار با تاریخ سر" گفت: Tyree بوید-گوشت خوک ، 31, دانشیار متصدی در Kathy که هدف این است که جمع آوری لحظات تجربه مشترک به عنوان "فرصتی برای ضبط چگونه غرب پیمایش این بیماری همه گیر."

جیک Sheiner, 33, سرور رستوران در گلندیل کالیفرنیا است که از کار از اواسط ماه مارس تا نقاشی 22 قرنطینه صحنه های از زندگی در داخل آپارتمان خود اهدای کار خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی کتابخانه ها. در نیویورک Mitchell هارتمن بازنشسته عکاس تجاری شده است راه رفتن در خیابان ها عکس های خوراکی بومی خود را ملکه و به اشتراک گذاری تصاویر با موزه شهر نیویورک است.

موزه ها هستند و نه فقط به دنبال هنرمندان کار می کند اما همه خاطرات — شخصی بهتر است در تلاش است که به این مخازن از اول شخص شهادت همراه با شواهد و اسناد تاریخی جمع آوری شده توسط نهادهای فرهنگی پس از سپتامبر. 11. اما برخی از محققان و مورخان اشاره به چالش های امروز به تصویر می کشد یک رویداد اصیل و از بسیاری از زوایای هنگامی که هنوز هم وجود دارد هیچ پایانی برای این بیماری همه گیر. و آنها بپرسید هنگامی که همه چیز مصنوع آنچه واقعا مهم تاریخی است — و فقط که COVID داستان ها گفته بودن در این آرشیو و که هستند نیست ؟

این Kathy پروژه به شرح زیر در قدم به قدم از موزه ملی تاریخ و فرهنگ ابتکار, مجموعه داستان و کالیفرنیا تاریخی جامعه در سراسر شهر که همه آنها درخواست مراجعان به سند COVID-19 تجارب در سراسر گلدن استیت.

موزه شهر نیویورک و اسمیتسونین موزه ملی تاریخ آمریکا کیپ ترس موزه و شهر های پوینت موزه در کارولینای شمالی نیز آغاز کرده است تا طرح های مشابه.

درخواست زده اند وتر. باب McGinnis که در 81 رنج می برد از بیماری های قلبی, چاقی و خطر بیافتد ریه گفت: او احساس تماس برای به اشتراک گذاشتن تجارب "برای مقاصد تاریخی" پس از او و همسرش, Sandi آمد با COVID-19 همراه با صدها نفر از مسافران در کشتی کارناوال کروز کشتی در ماه ژانویه است.

"آن را به ارمغان می آورد به تمرکز شدید من در مرگ او گفت:" در سه صفحه مقاله خود را به فرزندان و نوه های خود که او نیز فرستاده شده به COVID مجموعه در دسته ماهی تابه-دشت موزه تاریخی در دره تگزاس.

این Kathy برای آن است که جمع آوری دستور العمل های شخصی, تجهیزات حفاظتی ماسک صورت با نقوش بومی آمریکا و تاریخ شفاهی برای آن پروژه جدید "جمع آوری جامعه تاریخ: غرب در طول COVID-19."

Boyd-کله پیوست Kathy در ماه ژانویه پس از رهبری احیای در موزه آمریکایی آفریقایی تبار کالیفرنیا که در آن تصدی خود به عنوان متصدی شامل سازماندهی یک سالگرد 25th گذشته نگر از لس آنجلس درگیری در سال 1992. او می گوید COVID-موارد مرتبط با از "اهمیت تاریخی و فرهنگی" هستند که دیجیتالی شده و به اشتراک گذاشته آنلاین.

در میان حدود 160 آیتم های جمع آوری شده از آوریل یک مجله مصور از تانیا Gibb یکی از آگورا هیلز کالیفرنیا شد و به اتاق اورژانس سه بار این بهار قبل از اینکه بستری برای تب بالا روز قبل از تولد 37. گیبس بود مشکوک به داشتن ویروس اما هرگز آزمایش در طول دو زودتر بازدیدکننده داشته است چرا که او تا به حال سفر خارج از کشور شده است و یا به طور مستقیم در معرض. این اختلال و سردرگمی در زندگی خود — پس از دو ماه او در نهایت برگشت حس خود را از طعم و مزه و بوی او گفت: — آینه کاری مشترک نا امیدی برای بسیاری از آمریکایی ها Boyd-کله گفت.

"این در مورد روشن این لحظه در تاریخ است که بسیار سردرگم و گیج کننده است و انجام آن توسط منابع ماسک صورت نوشته های مجله و صفحه اصلی دستور العمل از جوامع ما," او اضافه شده است.

یکی از کسانی که سخت ترین ضربه ملت ناواهو. این کشور بزرگترین رزرو بالاتر سرانه مرگ و میر بیش از هر دولت و پر از لکه مراقبت های بهداشتی و زیرساخت ها است.

Tyree Boyd-Pates, a curator at the Autry Museum of the American West, who is preserving items of

Tyree بوید-کله یک متصدی در Kathy موزه غرب آمریکا که با حفظ موارد از "اهمیت تاریخی و فرهنگی" از بیماری همه گیر کوروناویروس

این موزه جمع آوری بومی با مضمون ماسک ساخته شده توسط Brighid Pulskamp, 48, یک نوجو عضو از La Habra, کالیفرنیا. او اعضای خانواده در طول رزرو که در بیمارستان بستری شده است و با ارسال 200 از خلاقیت خود را به ملت است.

"ماسک ممکن است رفتن به بستگان من به طور مستقیم اما آنها همه اقوام من در خارج وجود دارد" Pulskamp گفت. "شما باید به او کمک کند."

متصدی با اشاره به این که "ضبط صدای خود را به عنوان به خوبی به عنوان مواد" در مجموعه موزه نشان می دهد "چگونه روابط وجود داشته باشد در عرض یک بیماری همه گیر."

Pulskamp که در مورد Kathy پروژه در Facebook می آموزد بومی کارگاه های آموزشی در سراسر کشور. او را از دست داد اما او نیست ترک کار. متر پارچه و وزن دانه در خانه اش هستند و سلاح در این رزی پرچ کن ماشین جنگی.

در حال حاضر یکی از beribboned پاوا ماسک یک لباس و یک گردنبند به حراج گذاشته خواهد شد برای دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس آمریکا هندی انجمن فارغ التحصیلان صندوق کمک هزینه تحصیلی. وجود دارد عجیب و غریب تناقض در پیدا کردن درد repurposed به شادی او می گوید:.

برگزارکنندگان دهه پس از 11 سپتامبر سال 2001 حملات به جمع آوری دیدگاه های مختلف از تاریخ است که مورد بررسی قرار خواهد بود در مخازن منجر به National September 11 Memorial Museum at ground zero — و حتی دیگر کنار هم قرار دادن بسیاری از هولوکاست موزه های پراکنده در سراسر جهان.

دیوید کندی, یک مورخ در دانشگاه استنفورد و نویسنده برنده جایزه پولیتزر "آزادی از ترس: مردم آمریکا در افسردگی و جنگ 1929-1945 می گوید:" COVID با مضمون موزه ها و مجموعه ها یک ایده خوب است. اما او می افزاید: "این بستگی دارد که چگونه آن را انجام داده است."

"موفقیت یک موزه از این نوع باید با فراهم کردن زمینه و فعال آینده بازدید کنندگان برای درک تنور و خلق و خوی از زمان از جمله نابرابری نژادی و در غیر این صورت" کندی گفت.

در مورد هولوکاست و 11 سپتامبر موزه وسایل شخصی به نمایندگی از خاطرات و صدمات روزمره مردم است. به عنوان موسسات عجله به گواه همه گیر برخی از مورخان بپرسید آیا آنها به ما خدمت می کنند همه و حساب برای عمیق تقسیم این ویروس به شنود گذاشته?

"موزه ها مکان که در آن ما تشکیل به ایجاد حس مشترک ما تجربه انسانی" گفت: مارتا S جونز یک استاد تاریخ در دانشگاه جانز هاپکینز. "هنوز بار درد و غم و اندوه از این بیماری همه گیر در حال تجربه همان راه را در سراسر کشور بسیاری از جوامع است."

COVID-19 در معرض یک ورید از تعصب نسبت به آمریکایی های آسیایی تبار. آن شده است به خصوص بدخیم نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین. جونز نشان می دهد که موضعی موزه ها مانند چارلز ثانیه رایت موزه تاریخ طبیعی در دیترویت یا Baltimore, موزه هنر بهتر می تواند صحبت می کنند و به برخی از این مسائل و شاید ایجاد جدید روایات به جای اکو منحصر به فرد یکی است. او با اشاره به تلفن همراه ویدئوها از آنچه او به نام "overpolicing" از مردم با پوشیدن ماسک صورت نادرست یا نه پوشیدن آنها را در همه به عنوان شواهدی وجود دارد که هم باید جمع آوری شده برای museumgoers از آینده است.

برندا استیونسون یک استاد آمریکایی آفریقایی مطالعات در UCLA نشان می دهد که موزه ها نیز نمایش "دهانی, حساب, Infinite, کوتاه, روزنامه, حساب بیمارستان و اورژانس پزشکی کارگران شهادت داده و از دانشگاه جانز هاپکینز و CDC."

مجموعه باید شامل تخت بیمارستان و حتی سوابق بیکاری و تئوری های توطئه او افزود که همه کمک "درک بهتر این رویداد و توضیح آن را به آینده مخاطبان است."

در نیویورک بیش از 4000 عکس از زندگی روزانه به اشتراک گذاشته شده توسط شهروندان با موزه شهر نیویورک #CovidStoriesNYC یک پلت فرم رسانه های اجتماعی سازماندهی شده توسط Sean کورکوران به متصدی چاپ و عکاسی.

کورکوران گفت که بحران ادامه می دهد: "ما در حال بحث چه نوع از مواد ما را به مجموعه ما."

او اشاره کرد که زمانی که پادشاهان شهرستان رسومات در بروکلین روشن به ساخت یک ضد عفونی کننده دست او نگه داشته و یک بطری به عنوان یک مصنوع "چگونه کسب و کارهای محلی در حال تغییر برای مقابله با این بحران است."

اما کندی هشدار می دهد که متصدی الک برگ چای دعوت می کنیم می تواند نوستالژی و بهره برداری; هدف این است که "مشارکت عمومی و اطلاع رسانی به آنها — و نه فقط غلغلک فانتزی خود را." جدید-نیویورک تاریخی جامعه او اشاره کرد "گرفته شده بر روی افراد مانند ژاپنی توقیف واقعا اکتشافی راه نه فقط memorialising قربانی."

او خواسته شده بود وجود نهادهای فرهنگی با تمرکز بر مطالعه 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی یا طاعون قرن 14 ترک مورخان و دانشمندان "ابتدا سر ما و بپرسید که چرا ما نمی دانستیم که بیشتر," او گفت:.

"هر گونه اقدام جدی برای مطالعه گذشته برای آگاهی از انتظار نیست بیش از حد طولانی," او اضافه شده است. "شما می خواهید برای کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است و به همین دلیل است."

بنیامین Filene دستیار مدیر امور نگهداری در اسمیتسونین موزه ملی تاریخ آمریکا است که مصرف یک دیدگاه گسترده تر به عنوان تیم خود را از 45 داران سعی کنید برای جدا کردن اهمیت از احساسات.

"ما مراقب باشید به چیزهایی که مردم هنوز هم نیاز به" Filene گفت: "اما در نهایت ما در حال رفتن به می خواهید ابزار پزشکی و PPEs که تبدیل به نمادهای طبقاتی و نژادی و بی عدالتی. تست کیت یک ابزار پزشکی است, اما آن را تبدیل به یک سیاسی flashpoint و اقتصادی نیاز به طوری که چیزی است که ما می خواهیم."

در حالی که اسمیتسونیان نشده جمع آوری هر چیزی در عین حال آن داران در حال تماس با معترضان وال مارت کارکنان و پردازش مواد غذایی کارگران Filene گفت: برای نقاط مختلف از نظر. نیز وجود دارد یک برنامه برای همه 12 اسمیتسونین موزه به جمع آوری دیجیتال ارسالی.

"ما در حال گرفتن طولانی نمایش" Filene گفت. "ما درک بیشتر از همیشه حتی وقتی که ما باز ساختمان این بحران است که نمی تواند بیش از. واضح است ما در حال زندگی در یک لحظه تاریخی."

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب